Miljonārs, kurš, iespējams, mēģināja nogalināt Elīnu Dzelmi, ārstējas psihiatriskajā slimnīcā

Aktrisei un režisora Dž.Dž.Džilindžera kādreizējai dzīvesbiedrei Elīnai Dzelmei esot nodarīti ievērojami miesas bojājumi. Savukārt jaunais vīrs, saukts arī par miljonāru cukurtētiņu, esot biežs psihiatriskās slimnīcas viesis un vairākkārt esot "atkačāts" no smagas alkohola lietošanas, - ar šo atkarību viņš nekādi netiekot galā.
Publicēts: 06.09.2017, Komentāri: 13
“Es nekad neesmu sitis Elīnu, un kriminālprocesa pret mani Austrijā nav,” – tas ir viss, ko miljonārs, uzņēmuma Olainfarm kontrolpaketes īpašnieks Valērijs Maligins pašlaik ir gatavs bilst par Pietiek publiskoto neoficiālo informāciju saistībā ar Austrijā it kā notikušu kautiņu starp miljonāru Maliginu un pazīstamo aktrisi, mākslinieci Elīnu Dzelmi-Maliginu un tā iznākumu.

„Valērijs Maligins: “Es nekad neesmu sitis Elīnu, un kriminālprocesa pret mani Austrijā nav”,” – šādu lakonisku paziņojumu medijiem ir izplatījusi AS Olainfarm sabiedrisko attiecību vadītāja.


Savukārt Olainfarm pārstāves atbildes uz vairākiem citiem Pietiek jautājumiem nebija pārāk izsmeļošas:

- Vai policija V. Maliginam ir noteikusi liegumu tuvoties E. Maliginai?


- Tiešām nezinu neko par to. Komentārs jau ietvēra visu, ko viņš varēja pateikt.

- Vai Austrijā nav arī kriminālprocesa par miesas bojājumu nodarīšanas faktu?

- Nav. Es varu sniegt atbildi to, ko viņš ir pateicis. Varu apstiprināt tikai to, ko viņš ir teicis. Ka viņš nekad nav viņu sitis un kriminālprocesa nav.

- Vai V. Maligins noliedz fiziska konflikta faktu ar E.Maliginu aizvadītajā nedēļā?

- Tas izriet no viņa komentāra. To var secināt.

- Vai V. Maligins noliedz, ka E. Maligina nodarījusi viņam fizisku kaitējumu?

- Par to man nav nekādas informācijas...

Pietiek 2017.gada 2.septembra vakarā publicēja neoficiālu informāciju, kas liecināja: bijušajai aktrisei un režisora Dž.Dž.Džilindžera kādreizējai dzīvesbiedrei, tagadējai farmācijas uzņēmēja Maligina jaunajai sievai un viņam piederošā uzņēmuma Silvanols valdes priekšsēdētājai Elīnai Maliginai esot nopietni sācis nepatikt arī viņas jaunais „cukurtētiņš” – pat tik nopietni, ka pret vīru Austrijā esot sākts kriminālprocess par sievas fizisku ietekmēšanu, kaut, iespējams, patiesībā miesas bojājumus no dzīvesbiedres rokas guvis tieši miljonārs.

„Ģeniālā māksliniece un uzņēmēja Maligina ir panākusi, ka viņas vīram ir noteikts aizliegums viņai tuvoties, turklāt pret vīru Austrijā ir uzsākts kriminālprocess par jaunās sievas nogalināšanas mēģinājumu, kaut gan faktiski tieši viņa bijusi tā, kas piekāvusi vīru tā, ka tas bija aizlidojis uz Latviju, lai fiksētu viņam nodarītos miesas bojājumus,”
– šādu informāciju Pietiek šajās brīvdienās saņēma no droša un iepriekš vienmēr patiesas ziņas snieguša avota.

Kā redzams, nu Maligins ar sava uzņēmuma preses pārstāves starpniecību noliedz to, ka tieši pret viņu Austrijā būtu sākts kriminālprocess, savukārt par pārējo notikušā aprakstu miljonārs klusē. Arī uz telefona zvaniem Maligins šodien neatbild – tāpat kā viņa dzīvesbiedre uz sociālajā tīklā Facebook uzdotiem jautājumiem.

Tikmēr divi citi avoti šīs informācijas ticamību ar nebūtiskām korekcijām ir apstiprinājuši, norādot, ka dramatiskie notikumi Austrijā esot norisinājušies aizvadītajā nedēļā Austrijā, Vīnē, ko Elīna Maligina sociālajā tīklā Facebook uzrāda kā savu pašreizējo dzīvesvietu.

„Būs interesanti pavērot, kā abi personāži uzvedīsies publiskajā telpā. Jaunā sieva vēl ir Maliginam piederošā uzņēmuma Silvanols valdes priekšsēdētāja, taču tas droši vien mainīsies jau vistuvākajās dienās. Savukārt Maliginai, kā zināms, ir īpaši jaukas attiecības ar Santas izdevniecības vadītāju Santu Anču, kas nozīmē, ka no attiecīgajiem izdevumiem gaidāms nopietns informatīvs spiediens uz miljonāru. Protams, ja vien jaunajai sievai neizdosies izdabūt kādu lielāku naudu par visa noklusēšanu un iesniegumu atsaukšanu,” situācijas iespējamo attīstību aprakstīja viens no informācijas avotiem.

Nule portāls Sejas ir izklāstījis arī bijušās aktrises, miljonāra dzīvesbiedres versiju par notikušo. Saskaņā ar Maliginas versiju Vīnē „vienā no romantikas pilniem vakariem uzņēmējs piekāvis sievu”, un „beigu beigās likuma sargi atzinuši Elīnu par upuri šajā briesmīgajā notikumā”, bet „Austrijas tiesa izrakstījusi aizliegumu, kas neļauj Valērijam tuvoties Elīnai”.

„Tā visa ir patiesība. Tas ir kaut kas briesmīgs, tam grūti noticēt, neatzīstu šādu lietu ķidāšanu presē, jo presē rakstītajam bieži vien ar patiesību nav nekāda sakara. Tiem, kas par mani uztraucas, varu teikt, ka nu ar manu fizisko veselību viss ir kārtībā, vairāk par savu dzīvību nebaidos. Emocionāli esmu spēcīga personība un tikšu pāri šim nodarījumam, šai nodevībai. Nekādi citi komentāri no manas puses nesekos,” – šāds esot Maliginas lakoniskais skaidrojums par notikušo.

Tiesa, slēpjoties aiz apzīmējuma „kāda pārim pietuvināta persona”, bijusī aktrise ir arī izklāstījusi, kā pērn Šveicē viņas vīrs Šveicē ārstējies vienā no dārgākajām valsts psihiatriskajām klīnikām, un tāpat „uzņēmēju vidē” klejojot baumas, ka viņš esot biežs Stradiņa slimnīcas toksikoloģijas intensīvās nodaļas viesis, jo „cieš no alkoholisma, kuru nekādi nespēj uzveikt”.

Elīna Dzelme ar uzņēmēju Valēriju Maliginu apprecējās pirms nepilna gada. Nule žurnālā Santa publicēta viņas intervija, kurā reizē ar atklāsmēm „man ir kauns no savas valsts” un „man nepatīk šī valsts” Elīna Maligina, kā atstāsta portāls TVNET, „priecājas arī par to, ka nav jādomā par iztiku, to atrisina vīra nauda, bet, lai vai kā, galvenais ir dvēseles dziļums, sapratne, ka ir cilvēki, kas ir tikpat traki”.

„Pašlaik māksliniece nevar sūdzēties par savu finansiālo stāvokli, jā, viņai patīk nauda, gluži kā ikvienam no mums. Kaut gan vairāk Elīnai patīk lietas, ko nauda spēj papildināt. Viņai ir viss, kas vajadzīgs, ģimene ir nodrošināta, bet viņa neskraida visu laiku pa veikaliem. Elīna apzinās, ka nauda ir priekšrocība, bet tā nav visa dzīve!” – tā portāls atstāsta bijušās aktrises, pašreizējās mākslinieces intervijā pausto par jauno „cukurtētiņu” un viņa naudas maku.

LASIET ARĪ: 60 BILDES: Šarmantās aktrises Elīnas Dzelmes atklātākie kailfoto

Elīna Dzelme ar miljonāru apprecas caurspīdīgā kleitiņā. FOTO

Elīna Dzelme-Maligina fotogalerijā nākamajā lapā

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Ruukis 15.09.2017 09:26
Gudra meitene,aktrise kā nekā,dabūs savu naudiņu,un aidā pie nākamā naudas maka!
0 0 atbildēt
Ligita Tetere 14.09.2017 00:49
Lasīju,ka īstenībā Dzelme piekāvusi vīru,nevis viņš Dzelmi.
1 1 atbildēt
Edijs 10.09.2017 09:57
Žēl Maligana kungu, atkarība nopietna problēma. Noteikti perversā un izlaidīgā Dzelme noveda tik tālu, ka nervi neizturēja!
3 0 atbildēt
Raisa Lārmane 10.09.2017 04:10
Ko gribēja to dabūja. Veci bagātu gribēja un dabūja nepatikšanas. Zelta krātiņā pabija tagad sapratīs kas ir neatkarība.
3 0 atbildēt
Jautrīte Krūmiņa > Raisa Lārmane 10.09.2017 04:10
Es neticu ka vina ko ir sapratusi mekles nakamo naudas maisu
3 0 atbildēt
Līga Kalāce 10.09.2017 03:52
Slikti pavisam slikti, iznaks no hihi majas un patiesam nositis.
1 0 atbildēt
Lūcija Sušinska 10.09.2017 03:52
Un cik to sēž neta vidē?????????????
1 1 atbildēt
Zenta Ambulte 10.09.2017 03:51
Izskatās, ka E.Dzelmei arī kaut kas nav ...... (fool)
3 0 atbildēt
nu vo 09.09.2017 04:01
Elīnai nav ko uztraukties. Pie krieviem tā esot - jo vairāk sit, jo vairāk mīl. Tātad tā mīlestība ir traki liela. Kā Elīnai tā noveicies, eh, mums šito laimi!
4 0 atbildēt
dullais janka 09.09.2017 00:23
neko nevar darit ja nauda patik ir jasuka un japacies sitieni jagulas tad kad vecais krabis sauc.pati jau izvelejies veco naudas maisu .gribeji vieglu naudu dabuji ,tada padauzam ta dzive
4 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV