Dziedātājam un TV zvaigznei Valteram Frīdenbergam nopietnas problēmas ar veselību

Publicēts: 17.09.2017, Komentāri: 6
Sabiedrību šokējušas dziedātāja, grupas TUMSA līdera un TV zvaigznes Valtera Frīdenberga izskata pārvērtības. Viņš noskuvis matus un bārdu, kura bija viņa rota daudzus gadus. Kā raksta žurnāls Kas Jauns, daudzi baumoja, ka šādu soli TV zvaigzne spērusi smagu veselības problēmu dēļ.

Pats Valters žurnālistiem klāsta, ka jau kādus trīs gadus vēlējies noskūt matus, taču nav spējis saņemties, bet pēc tam arī nodzinis bārdu.


Par spīti dziedātāja skaidrojumiem, cilvēki mēļo, ka dziedātājam ir nopietnas veselības problēmas, kā nekā Frīdenbergs vairākkārt redzēts veselības iestādē, kurā konstatēts un ārstēts tiek tikai vēzis.

Tā kā raidījumā «Gudrs un vēl gudrāks» mākslinieks parādījies bez matiem, bārdas, uzacīm un piebriedušu seju, tika mēļots, ka raidījuma vadītājs cīnās ar ļaundabīgu slimību, jo ķīmijterapijas pacientiem izkrīt mati un ķermenis piebriest.

Valters, dzirdot jautājumu, nervozi atbildējis, lai cilvēki domā, ko vēlas, viņš neko nekomentēs, bet nenoliedz, ka bijis uz pārbaudēm Onkoloģijas centrā Gaiļezera slimnīcā. Tomēr uztraukumam neesot pamata, viņam ar veselību viss esot kārtībā.

Tomēr vārdus 'viss ir kārtībā' Valters presei jau saka vairākkārt daudzu mēnešu garumā, lai gan acīmredzami viņa ķermeņa svars un sejas uzblīdums liecina par pretējo.

Mēs novēlam Valteram Frīdenbergam vislabāko veselību un izturību!

Foto no Tvnet.lv - Valters Frīdenbergs šobrīdValters pirms dažiem gadiem


Titulbilde no portāla TVnet.lv.

 

Nākamajā lapā Valtera Frīdenberga fotogalerija pirms dažiem gadiem

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

ES 23.09.2017 00:25
Vienkārši riebjas visi tie skribeļmaņi. Ko bāžat savus degunus kur nevajag un berat šāli uz brūcēm. Esiet taču vienreiz humāni un ja kāds pats ko gribēs pateikt, tad ar pateiks. Veselību un izturību Vaiteram, turies un esi optimists- lai tev veicas.
1 0 atbildēt
antonina skreivere 20.09.2017 01:23
Pretīgi stulbi tiek pasniegtas ziņas par nopietni slimu cilvēku! Kā var tādus vardus rakstīt? Vai viņš no pārēšanās uzblīdis. Ja piemeklēs pašus rakstītājus tad varbūt aizdomāsies ,kādus vārdus pielietot, Cik nervozi būsiet paši! Bet Puisim izturību un nepadoties par spīti visiem!
3 1 atbildēt
jjjj 19.09.2017 09:24
no kura laika tas aksts zvaigzne
1 4 atbildēt
Tiy 19.09.2017 00:41
Turās!
3 0 atbildēt
Mirdza Pilskunga ex.Ausmane 18.09.2017 23:34
Nu, nebāžamies virsū cilvēkam, ja viņš no mums neko nelūdz!
6 0 atbildēt
inese 18.09.2017 23:34
Veselību un vēlreiz veselību!
7 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV