Kāpēc bizness iedzina kapā sevi un bērnus? Ilmāra Āboliņa piemiņai. ATVADU FOTOGALERIJA

Viņa bērniem bija tikai 16 un 20 gadi. Kapā iedzen pašu bizness - tik skarbus vārdus šovakar pārraidīja LNT raidījums Degpunktā ziņojot par Latvijas ievērojamākā salūtu mākslinieka Ilmāra Āboliņa un viņa ģimenes bojāeju. Pēc provizoriskām ziņām bojā gājušie ir pirotehnikas mākslinieki Ilmārs Āboliņš, Ilze Kazradze, Nils Patriks Kazradzis. Tāpat bojā gājusi esot 20 gadus vecā meita un viņas vecmāmiņa.
Publicēts: 06.10.2017, Komentāri: 3
2017.gada 5.oktobrī dzīvojamās mājas sprādzienā Saulkrastos, dārzkopības kooperatīva «VEF-Biķernieki» teritorijā, gājis bojā Latvijā labi pazīstamais pirotehnikas speciālists, starptautiski godalgots uguņošanas un salūtu scenāriju mākslinieks Ilmārs Āboliņš.

Pēc provizoriskām ziņām bojā gājušie ir pirotehnikas mākslinieki Ilmārs Āboliņš, Ilze Kazradze, Nils Patriks Kazradzis, kuram bijis vien 16 gadi. Tāpat bojā gājusi esot 20 gadus vecā meita un viņas vecmāmiņa.


Āboliņš dibinājis vairākus uzņēmumus, tostarp «Svētku aģentūru». Tā ir pirotehnikas kompānija, kura veikusi ievērojamākos salūtus un pirotehnikas specefektus Latvijā. Ilmāra veidotie gaismas šovi priecējuši rīdziniekus un mūsu valsts viesus 11. novembra krastmalā daudzu gadu garumā gan Valsts svētkos, gan gadu mijās.


Uzņēmuma mājaslapā teikts, ka «Svētku aģentūra» ir pirotehnikas kompānija, kura veic ievērojamākos salūtus un pirotehnikas specefektus Latvijā. Firma organizē plaša klāsta uguņošanas priekšnesumu, pirotehnikas, konfeti, skatuves pirotehnikas specefektu un flame master efektu piedāvājums jau vairāk kā 20 gadus Latvijā.

«Svētku aģentūra» ir veikusi ļoti daudz dažādus salūtus, uguņošanas, efektus. Paši lielākie projekti bija «milēnijuma salūts» Rīgā, kura kompozīciju veidoja Āboliņš kopā ar Ilzi Kazradzi vēl pirms «Svētku aģentūra» dibināšanas.

Tāpat firma piedalījusies Eiropas kultūras galvaspilsētas atklāšanas un slēgšanas ceremoniju salūtu rīkošanā, Latvijas dziesmu un deju svētku atklāšanas un slēgšanas uguņošanās. Firma internacionālās pirotehniķu sacensības Lietuvā ieguvusi pirmo vietu, bet Latvijas pirotehniķu sacensības divas reizes ieguva pirmo vietu.

Firmas vienīgā īpašniece un amatpersona ir Ilze Kazradze. Firmas.lv informācija liecina, ka Rīgā, Beberbeķu ielā reģistrētā uzņēmuma apgrozījums pagājušā gadā bija 210 637 eiro, bet peļņa 2 490 eiro.

Nelaimē gājuši bojā pieci cilvēki.

Ugunsdzēsēji izsaukumu saņēma plkst.20.32, jo bija notikusi eksplozija dzīvojamajā mājā un rezultātā pati ēka bija sagruvusi.

Ugunsdzēsējiem ierodoties notikuma vietā, pēc eksplozijas bija izcēlies pamatīgs ugunsgrēks un nekavējoties tika sākta cilvēku meklēšana un glābšana. Tomēr tikai nakts laikā glābēji zem gruvešiem atrada piecus bojāgājušos cilvēkus.

Tāpat ugunsgrēka laikā bija aizdomas, ka ir darīšana ar sprādzienbīstamiem priekšmetiem, tāpēc tika piesaistīti speciālisti no Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Ilmāra Āboliņa tuviniekiem, radiem, draugiem un visai Latvijas pirotehnikas mākslinieku saimei.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Airu ģimene no Saulkrastiem 13.10.2017 00:31
Līdzjūtība.
0 0 atbildēt
Aija 09.10.2017 00:45
Ko gan tagad paŗmest? Vienkārši RIP
2 0 atbildēt
vilnis 09.10.2017 00:28
Diemžēl pats bija sava nelaimes kalējs
1 3 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV