Naudaskāre, varaskāre vai dzimtas lāsts? Par uzspridzināto ģimeni Saulkrastos nebeidz runāt

Ilmārs Āboliņš, Nils Patriks Kazradzis, Ilze Kazradze. 20 gadus vecā Anete Kazradze fotogalerijā.
Publicēts: 15.10.2017, Komentāri: 1
Ilmāru Āboliņu neapšaubāmi var dēvēt par Latvijas pirotehnikas mākslas pamatlicēju. Viņš pēdējo 20 gadu laikā veidojis grandiozus un atmiņā paliekošus salūtus. Tomēr ne tikai Ilmāru valdzināja uguns, bet gan visu ģimeni.

Ģimenes kopējā aizraušanās un mīlestība pret pirotehniku bija iemesls, kādēļ darbs tika ņemts uz mājām, kas diemžēl kļuva par dzimtas lāstu, jo vienā mirklī aizgāja veselas trīs paaudzes. Svētkus šī ģimene prata rīkot grandiozus, un varbūt tieši tādēļ Dievs izvēlējās tieši viņus kā savus uguns eņģeļus, jo debesīs ir gaidāmas svinības. Žurnālam »Vakara Ziņas« sabiedrībā zināmas personības uztic savus siltākos un gaišākos stāstus, ko veltīt aizgājušajai uguni mīlošajai dzimtai.Sarunai piekrita arī Ilmāra Āboliņa pirmā sieva, kas sabiedrībā vairāk zināma kā dzejnieka Ojāra Vācieša meita, tulkotāja Vega Āboliņa, atklāj »Vakara Ziņām« savu atmiņu stāstu par dzīvesbiedru un bērnu tēti.

Traģisko atgadījumu Saulkrastos no astroloģiskā skatījuma analizē astroloģe Māra Ošuroka.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas", www.vz.lvSprādzienā Saulkrastos kopā gāja 5 cilvēki: ģimenes vecmāmiņa, 55 gadus vecais Ilmārs Āboliņš un viņa kundze Ilze Kazradze, viņu bērni - 16 un 20 gadus vecie Nils Patriks Kazradzis un Anete Kazradze - skatiet fotogaleriju.

LASIET VĒL: Paša bizness iedzen kapā sevi un bērnus. Izcilais uguņošanas mākslinieks Ilmārs Āboliņš In Memoriam

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

aivs 18.10.2017 02:50
BUMBA zem paša mājas, skumji
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV