Arvien seksīgāka! Nikola Krištopane rullē

Publicēts: 20.10.2017, Komentāri: 2
Nikola Krištopane attiecību gadadienā draugam uzrakstījusi mīlestības vēstuli. Kādreizējā Ministru prezidenta Viļa Krištopana meita sociālajā tīklā Instagram dalījusies ar romantisku ierakstu, attiecību gadadienā pateicoties mīļotajam vīrietim Laurim Zvirbulim par kopā pavadīto laiku, vēsta Apollo.tvnet.lv.

«Pagājušajā naktī [19. oktobrī] nosvinējām mūsu attiecību gadadienu. Es esmu tik pateicīga. Mēs esam bijuši šķirti, bet tagad esam kopā. Mēs esam dzīvojuši, jūtoties patiesi dzīvi, kā arī saskārušies ar nāvi mazliet pāragri. Mēs esam palīdzējuši viens otram, kad tas bijis nepieciešams. Mēs esam gandrīz padevušies, bet atkal apvienojušies, lai būtu kopā stiprāki nekā jebkad agrāk. Mēs «paceļam» viens otru. Ar katru dienu, iepazīstot tevi, es mīlu vairāk. Mēs esam komanda, un plāni, kurus kaldinājām mūsu pirmajā randiņā, reiz piepildīsies. Es apsolu,» raksta Krištopane.


Nozīmīgo dienu pāris bija devies nosvinēt uz «Grand Hotel Kempinski Riga» - Nikola par godu svētkiem bija tērpusies īsā, koši sarkanā kleitiņā, neaizmirstot sevi arī iemūžināt vairākos selfijos.

💃🏼Good old bathroom selfies. 💃🏼 Dress: @liquorishonline Bag: #Yoki from @asos Earrings: @asos Tan: @spraytanriga 🚽 : @kempinskiriga 😝

A post shared by 👱🏼‍♀️💓Nikola Krištopane💓👱🏼‍♀️ (@nikakristopane) on

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

vel viens 29.10.2017 17:21
plastiskooperaciju upuris
1 0 atbildēt
kriska 24.10.2017 09:04
viena parjata govs
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV