Izcilais Zadornovs tiek izvadīts Rīgā un apbedīts Jūrmalā blakus tētim rakstniekam Nikolajam Zadornovam

2017.gada 15. novembrī, Rīgā notiek skatuves mākslinieka Mihaila Zadornova izvadīšana, bet apbedīts mākslinieks tiks dzimtajā Jūrmalā, Jaundubultu kapos.
Publicēts: 15.11.2017, Komentāri: 0
Atvadīšanās no Mihaila Zadornova notiks Jūrmalā, 2017.gada 15. novembrī, vēsta Krievijas mediji, atsaucoties uz satīriķa ģimenes publicēto informāciju viņa sociālo tīklu oficiālajā profilā.

"Paziņojam, ka 15. novembrī, pulksten 11.00, Rīgas Svētā Ņevas Aleksandra baznīcā sāksies bēru ceremonija, pēc kuras Mihails Zadornovs tiks apglabāts Jūrmalā, Jaundubultu kapos, blakus savam tēvam," rakstīts ģimenes ziņojumā sociālajā tīklā Vkontakte.Prasība tikt apglabātam dzimtenē ir bijusi mākslinieka pēdējā griba. Radinieki pateicas visiem par atbalstu un līdzjūtību. "Mēs zinājām, ka Mihailam ir tikai inteliģenti skatītāji."  

Mihails vēlas tikt apglabāts blakus savam tēvam, rakstniekam Nikolajam Zadornovam, tāpat pazīstamais humorists paudis vēlēšanos – turpināt finansiāli atbalstīt sava tēva vārdā nosaukto bibliotēku Rīgā. Miša vēlas, lai viņa ķermenis pēc nāves tiek pārvests tikai ar sauszemes transportu.

Nikolajs Zadornovs Latvijā ieradās 1946. gadā un šeit ir uzrakstījis vairāk nekā desmit romānus, kā arī tulkojis latviešu daiļliteratūru. Jūrmalā 1948. gadā nāca pasaulē viņa un Jeļenas Matusevičas dēls Mihails Zadornovs.

Maskavā atvadīšanās no izcilā mākslinieka notika svētdien, 12. novembrī. Pie slimnīcas ēkas, kurā notika ceremonija, bija sapulcējušies simtiem cilvēku. Lai arī tā bija paredzēta kā slēgta, klīnikā Medsi pulcējās Zadornova talanta cienītāji ar ziediem rokās. LASIET VĒL:

ATVADU FOTOGALERIJA. Izcilais aktieris, šovmens, rakstnieks un jūrmalnieks Mihails Zadornovs

Humorists un rakstnieks Mihails Zadornovs ielaidis savā Jūrmalas mājā (FOTO)

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV