Erudītais latviešu šoferis, kurš izglāba puisēnu no nāves, kļuvis slavens visā pasaulē. VIDEO

Arī šādā veidā mēs varam nest mūsu izcilās Latvijas vārdu pasaulē!
Publicēts: 14.11.2017, Komentāri: 0
Internetā un ziņu aģentūrās daudzviet pasaulē milzu popularitāti guvis video, kurā pretimbraucošā kravas auto videoreģistrators fiksējis dramatisku epizodi uz šosejas Norvēģijā.

Video redzams, kā ceļa malā piestāj autobuss un no tā izkāpj bērni. Kad autobuss atsāk kustību, pāris no viņiem nolemj iespējami ātri nokļūt šosejas otrā pusē. Vismaz vienam no viņiem šis lēmums varēja kļūt liktenīgs, jo tieši tajā brīdī pretējā virzienā brauca Latvijā bāzētā kravu loģistikas uzņēmuma Kreiss furgons.
Laimīgā kārtā šajā situācijā pareizi nostrādāja gan vadītājs, gan Volvo kravas automobiļa ārkārtas bremzēšanas sistēma. Pretējā gadījumā epizodes iznākums varēja būt gaužām bēdīgs.


Starp citu, kā liecina informācija Kreiss interneta vietnē, ikvienam uzņēmuma algotajam šoferim ir pienākums apmeklēt Kreiss Tālbraucēju akadēmijas kursus, kuros pasniedz ne tikai ekonomiskas, bet arī drošas braukšanas kursus.

Paldies Latvijas šoferim! Viņš tiešām ir varonis, par ko atzinīgi izsakās sabiedrība visā pasaulē, bet portāls Kasjauns.lv uzņēmumā Kreiss uzzunājis, ka autovadītājs par savu varoņdarbu saņems pamatīgu prēmiju.

Avots: TVNET.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV