Traģiski. Pāragri viņsaulē devies Rēzijas Kalniņas vīrs, talantīgais aktieris un režisors Valdis Liepiņš

ATVADU FOTOGALERIJA.
Publicēts: 04.12.2017, Komentāri: 4
2017.gada 4. decembra pēcpusdienā pēkšņi miris aktieris un režisors Valdis Liepiņš, ziņo dziesmuspēles "Tobāgo!" producenti.

Valdis Liepiņš dzimis 1966. gada 16. augustā Siguldā, mācījies Siguldas 1.vidusskolā un Siguldas bērnu mūzikas skolā vijoles klasē. 1984. gadā iestājies Jāzepa Vītola Latvijas valsts konservatorijas Kultūras un mākslas zinātņu fakultātes Teātra nodaļā, drīz pēc tam iesaukts obligātajā karadienestā. Līdz 1986. gadam dienējis Baltijas kara apgabala karavīru ansamblī “Zvaigznīte”, tad turpinājis mācības Konservatorijā, kuru beidzis 1990. gadā.Strādāja Dailes teātrī no 1990./91. līdz 2014. gadam, režisējis tādus uzvedumus kā Raimonda Paula un Māras Zālītes muzikāļo izrādi “Meža gulbji”, Māras Zālītes un Ulda Marhileviča dziesmuspēli “Tobāgo!”, Raimonda Paula un Guntara Rača muzikālo izrādi “Leģenda par zaļo jumpravu”, kā arī pazīstamu personību jubilejas sarīkojumus, Teātra dienas koncertus, vairākas Spēlmaņu nakts balvas pasniegšanas ceremonijas, Raimonda Paula dziedāšanas svētkus arēnā “Rīga” (2006), Lielās mūzikas balvas pasniegšanas ceremonijas, koncertus Dziesmu un deju svētku ietvaros, kā arī citus sarīkojumus.

Valdis Liepiņš bija precējies ar aktrisi Rēziju Kalniņu. Pēc aiziešanas no Dailes teātra vairākus gadus bija aizgājis no sabiedrības, cieta no depresijas, bet šovasar atgriezās teātru dzīvē ar atjaunotu dziesmuspēles “Tobāgo!” iestudējumu, kas guva skatītāju atsaucību visā Latvijā.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Valda Liepiņa tuviniekiem, talanta cienītājiem un visai latvju teātra saimei.

LASIET ARĪ:

No alkohola un depresijas jūga izķepurojies izcilais aktieris un režisors Valdis Liepiņš

Dailes teātra aktieris Liepiņš kļuvis par invalīdu, dzīvo nabadzībā un trūcībā

 
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

oioioioi 05.12.2017 14:48
Kāpēc tik jauns nomira?
0 0 atbildēt
Jautrā 05.12.2017 13:26
Vienkārši nepierakstīja priekšā vārdiņu "bijušais ".
2 0 atbildēt
Es > Jautrā 05.12.2017 15:20
Es tieši par to pašu ,ka viņš Rēzijai ir bijušais vīrs. Žēl ,ka tik agros gados cilvēks aiziet , bet iemesls jau droši vien ,kā daudziem.
0 0 atbildēt
S. Oliņa 05.12.2017 10:13
Un pēc Jūsu uzskata virsraksts ir pieklājīgs un tolerants? Cik zināms Rēzijas Kalniņas vīrss ir pavisam cits cilvēks! (Jums ir vēlme pasniegt ziņu "ar intrīgu" un pavisam nospļauties uz cieņas apliecinājumu mirušajam V. Liepiņam un viņa tuviniekiem.) Visam ir robežas! Kauns par raksta autoru!
9 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV