Aktieris Valdis Liepiņš izdarījis pašnāvību

51 gads. Vīrietis spēka gados. Par izcilā aktiera un režisora Valda Liepiņa pēdējiem dzīves mirkļiem atklājas skumji fakti.
Publicēts: 12.12.2017, Komentāri: 4
2017.gada 12.decembrī žurnāls Kas Jauns vēsta, ka 51 gada vecumā pēkšņi mirušais aktieris un režisors Valdis Liepiņš no dzīves šķīries pēc paša gribas. Vairākus gadus talantīgo skatuves mākslinieku mocīja dažādas veselības problēmas. Viņam bija smaga depresija un panikas lēkmes. Esot bijis smagi uzturēties cilvēkos. Šogad sākumā Liepiņš uzsācis kopdzīvi dzīvoklī dzimtajā Siguldā kopā ar kādreizējo mīlestību Eviju. Jaunības dienu draudzeni viņš uzmeklējis sociālajos tīklos.

Mēģinājums atgriezties pilnvērtīgā dzīvē izdevās, pieņemot piedāvājumu spēlēt atjaunotajā izrādē 'Tobāgo!'. Tur viņam izdevās darbu paveikt teicami. Augustā viņš kā režisors veiksmīgi uzveda Latvijas dziedošo aktieru salidojumu Ikšķilē. Taču kopumā aktieri ļoti nomācis finansiālais stāvoklis, kura dēļ viņš nespēja pilnvērtīgi ārstēt depresiju. Ar nopelnītajiem ienākumiem pieticis vien iztikšanai un zālēm. Pirms izrādēm aktieris sēdējis sagumis, smēķējis cigareti pēc cigaretes. Dzīve Valdim bijusi jau par neizturamu nastu.Pērnās pirmdienas rītā draudzene devusies uz darbu. Pēcpusdienā atgriežoties, viņa atradusi saļimušo dzīvesdraugu. Izsauktie mediķi vairs neko nespēja glābt. Evija Valda nāves dienā kolēģiem pavēstījusi, ka viņš apzināti izdzēris visas savas zāles, pēc paša gribas šķiroties no dzīves. Draudzene visiem spēkiem centās Valdi noturēt dzīvē, vadāja uz izrādēm, rūpējās un sargāja viņu ikdienā, kas ilgāku laiku viņai arī izdevies.

Uzziņai:


2017.gada 4. decembra pēcpusdienā pēkšņi miris aktieris un režisors Valdis Liepiņš, ziņo dziesmuspēles “Tobāgo!” producenti.

Valdis Liepiņš dzimis 1966. gada 16. augustā Siguldā, mācījies Siguldas 1.vidusskolā un Siguldas bērnu mūzikas skolā vijoles klasē. 1984. gadā iestājies Jāzepa Vītola Latvijas valsts konservatorijas Kultūras un mākslas zinātņu fakultātes Teātra nodaļā, drīz pēc tam iesaukts obligātajā karadienestā. Līdz 1986. gadam dienējis Baltijas kara apgabala karavīru ansamblī “Zvaigznīte”, tad turpinājis mācības Konservatorijā, kuru beidzis 1990. gadā.

Strādāja Dailes teātrī no 1990./91. līdz 2014. gadam, režisējis tādus uzvedumus kā Raimonda Paula un Māras Zālītes muzikāļo izrādi “Meža gulbji”, Māras Zālītes un Ulda Marhileviča dziesmuspēli “Tobāgo!”, Raimonda Paula un Guntara Rača muzikālo izrādi “Leģenda par zaļo jumpravu”, kā arī pazīstamu personību jubilejas sarīkojumus, Teātra dienas koncertus, vairākas Spēlmaņu nakts balvas pasniegšanas ceremonijas, Raimonda Paula dziedāšanas svētkus arēnā “Rīga” (2006), Lielās mūzikas balvas pasniegšanas ceremonijas, koncertus Dziesmu un deju svētku ietvaros, kā arī citus sarīkojumus.

Valdis Liepiņš bija precējies ar aktrisi Rēziju Kalniņu. Pēc aiziešanas no Dailes teātra vairākus gadus bija aizgājis no sabiedrības, cieta no depresijas, bet šovasar atgriezās teātru dzīvē ar atjaunotu dziesmuspēles “Tobāgo!” iestudējumu, kas guva skatītāju atsaucību visā Latvijā.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Valda Liepiņa tuviniekiem, talanta cienītājiem un visai latvju teātru saimei.

LASIET ARĪ:

No alkohola un depresijas jūga izķepurojies izcilais aktieris un režisors Valdis Liepiņš

Dailes teātra aktieris Liepiņš kļuvis par invalīdu, dzīvo nabadzībā un trūcībā


Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

rex 12.12.2017 19:28
Līdzjūtība visiem tuviniekiem un aizgājēja talanta cienītājiem. Bet... Publikācijā ir frāze: "Pērnās pirmdienas rītā draudzene devusies uz darbu." Vai tiešām autors (-re)tik slikti pārvalda latviešu valodu? "Pērnā pirmdiena"ir kāda no pagājušā gada dienām, bet, kā šķiet, domāta ir 'pagājušā', 'iepriekšējā' pirmdiena...
0 0 atbildēt
Malda 12.12.2017 15:20
man ir asaras acīs, tik neticami, Valdi, kāpēc Jūs tā, mēs tik ļoti Jūs mīlejām
1 0 atbildēt
Karls 12.12.2017 12:21
Skumji. Lai viegls lidojums Debesu valstības teātrī.
1 0 atbildēt
.... 12.12.2017 12:08
Drausmas!
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV