Kas mantos miljonus? Aizdomas, ka miljonārs Maligins nav miris dabiskā nāvē

Publicēts: 12.12.2017, Komentāri: 5
Pēc neoficiālas informācijas uzņēmēja Valērija Maligina meitām esot radušās aizdomas, ka diez vai pie labas veselības esošais miljonārs tā vienkārši ņēmis un nomiris pats no sevis 52 gadu vecumā, un tāpēc arī sākts kriminālprocess Valsts policijā. Lai gan ārēju vardarbīgu pēdu neesot, tiek veikta padziļināta ekspertīze, piemēram, ko Maligins uzņēmis uzturā pirms nāves. Turpināsim informēt.

UZZIŅAI:

Miris uzņēmējs, AS Olainfarm vadītājs un līdzīpašnieks Valērijs Maligins, vēsta Olainfarm paziņojums slavenajā biržā Nasdaq Riga. "52 gadu vecumā savās mājās Jūrmalā mūžībā devies AS Olainfarm valdes priekšsēdētājs un lielākais akcionārs Valērijs Maligins," rakstīts biržas paziņojumā.

Maligins bija miljonārs. Vairākus gadus pēc kārtas Valērijs tika ierindots Latvijas bagātāko cilvēku sarakstu spicē.

TV3 raidījums Nekā personīga vēsta, ka par notikušo sākts kriminālprocess un Maligins esot miris savās mājās Jūrmalā. Uzņēmējs pēdējā laikā tika ierauts privātās dzīves skandālos, kas saistīti ar vardarbību.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Valērija Maligina tuviniekiem.

LASIET ARĪ:

Īsta 'maita'! Pēc vīra iespējamā nogalināšanas mēģinājuma Elīna Dzelme šķiras no sava miljonāra

Baisas ziņas par vardarbību un sišanu Elīnas Dzelmes un miljonāra Maligina ģimenē

Šarmantā Elīna Dzelme-Maligina esot atzinusies īpaši smagā azartspēļu atkarībā

Iz vēstures:

Uzņēmuma pārstāvji atgādina, ka Maligins kļuva par «Olainfarm» valdes priekšsēdētāju pēc uzņēmuma privatizācijas 1997.gadā. «Viņa vadībā AS «Olainfarm» attīstījās par vienu no vērtīgākajiem uzņēmumiem Latvijā ar apgrozījumu virs 100 miljoniem eiro un eksportu uz vairāk nekā 50 valstīm,» norāda uzņēmuma pārstāvji.

Maligins ir bijis arī «Endokrininiai Preparatai» valdes priekšsēdētājs, AS «Rīgas farmaceitiskā fabrika» padomes priekšsēdētājs, farmācijas kompānijas «Aroma Baltfarm» un SIA «Alfa-Denta» direktors, kā arī daudzu citu uzņēmumu vadītājs un īpašnieks.

Laikraksta «Dienas Bizness» šogad veidotajā Latvijas 100 bagātāko cilvēku sarakstā Maligins tika ierindots 7.vietā ar 70 miljonu eiro turību.

«Olainfarm» ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs, kas nodarbojas ar gatavo zāļu formu, farmaceitisko preparātu un uztura bagātinātāju, kā arī ar ķīmisko vielu un aktīvo farmaceitisko ingredientu ražošanu. «Olainfarm» akcijas kotē «Nasdaq Riga» oficiālajā sarakstā.

«Olainfarm» koncerna kopējais apgrozījums pērn sasniedza 110,693 miljonus eiro, bet koncerna peļņa 2016.gadā bija 11,586 miljoni. eiro.

Uzņēmuma pārstāvis, valdes loceklis Salvis Lapiņš norādīja, ka lēmumi par uzņēmuma vadību un turpmāko rīcību ir uzņēmuma padomes kompetencē. Visticamāk, nākamnedēļ tiks sasaukta uzņēmuma padomes ārkārtas sēde.

Uzņēmuma padomes priekšsēdētājs, ekspremjers Ivars Godmanis komentārus nesniedz.

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

dullais janka 16.12.2017 00:56
man ar liekas kad ta maita vainiga nu ta peksni vesals cilveks nemirst
0 0 atbildēt
www 13.12.2017 11:05
Gan jau tā skūtā kuce palīdzēja.
6 1 atbildēt
rungis 13.12.2017 10:39
nemiet ciet to pretigo vina sievu kamer nav aizlaidusies pari dikim 1000 procentu ta ir vinas roku darbs
6 1 atbildēt
... > rungis 13.12.2017 17:01
divaini gan. atgriezas Elina ,bij laimigi 2 dienas un pekshni nomira Valerija kungs.
6 0 atbildēt
eva 13.12.2017 08:51
Nāk prātā filmas "Agrā rūsa".
7 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV