Latvijas personības aicina pieteikties par spīkeriem Kannu Lauvu festivālā

Publicēts: 15.12.2017, Komentāri: 0

Pašmāju personības aicinātas pieteikties par spīkeriem Kannu Lauvu festivālā

Nākamgad norisināsies 65. Kannu Lauvu festivāls, un tā norisē paredzētas vairākas izmaiņas. Viens no iepriecinošākajiem jaunumiem - par runaspersonu pasaules mēroga notikumā pirmoreiz tiek aicinātas pieteikties iedvesmojošas personības no visas pasaules.

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, tas ilgs piecas dienas, no 2018. gada 18. līdz 22. jūnijam. Paredzētas vēl vairākas izmaiņas festivāla norisē, padarot to pieejamāku lielākam apmeklētāju skaitam. Pirmoreiz Kannu Lauvu skatuve kļuvusi pieejama arī pašmāju speciālistiem – par vieslektoru iespējams pieteikties, sekojot saitei: http://content.canneslions.com/. Tāpat pirmoreiz tiešsaistē (lielākajās pasaules mediju platformās) būs iespējams vērot Kannu Lauvu apbalvošanas ceremoniju.

Paužot atbalstu jaunajiem talantiem, kopumā 650 sacensību “Young Lions” dalībniekiem nākamgad tiks nodrošinātas bezmaksas festivāla caurlaides – tās piešķirs uzņēmumiem/aģentūrām, kuri 2017.gada festivālā bija pieteikuši konkursam vismaz 15 radošos darbus. Tiks arī vienkāršota apbalvojumu piešķiršanas kārtība, likvidējot 120 sacensību apakškategoriju.

Plašāka publicitāte sagaida sacensību uzvarētājus, kurus ikviens varēs skatīt vaigā uz lielajiem ekrāniem, kas tiks izvietoti Kannu apkārtnē. Un pirmoreiz radošajās sacensībās labdarības projekti tiks vērtēti atsevišķi no dažādu zīmolu radošajiem darbiem.

Pašmāju uzņēmums SIA Inbokss ir oficiālais festivāla pārstāvis Latvijā un ik gadu rīko nacionālās “Jauno lauvu” komandas atlasi. “Mums ir daudz talantīgu personību, kas var nodot vērtīgu pieredzi amata brāļiem. Es aicinātu nelaist garām unikālo iespēju pieteikties par spīkeri Kannu Lauvās un iegūt vēl nebijušu pieredzi un iespaidus,” saka SIA Inbokss valdes priekšsēdētājs Andris Griķis.

Starptautiskais radošuma festivāls “Cannes Lions” jeb “Kannu Lauvas” Francijā, Kannās, norisinās kopš 1954. gada. Šīs sacensības ir lielākais notikums reklāmas nozarē strādājošajiem - industrijas pārstāvim iegūt Kannu Lauvu godalgu ir kā aktierim saņemt Oskaru. Tā līmeni apliecina runaspersonas, kuras ar lekcijām ir uzstājušās Kannās, tostarp, piemēram, Amerikas Kinoakadēmijas balvai nominētais kino režisors Rons Hovards, māksliniece, popzvaigzne Demija Lovato, Facebook.com izveidotājs Marks Cukerbergs u.c.

Ar festivālu saistītiem jautājumiem var vērsties:

SIA Inbokss

E.:[email protected] T.: 67359509

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV