Miljonāra testaments. Ne visu viens no bagātākajiem valsts cilvēkiem novēlējis savai sievai Elīnai

Publicēts: 16.12.2017, Komentāri: 2
2017.gada 7. decembra pievakarē Rīgas Latviešu biedrības namā uz vērienīgo un krāšņo Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Uzņēmēju balli sāka ierasties skaisti saposušās dāmas vakarkleitās un kungi elegantos uzvalkos. Balle tika rīkota par godu tiem, kas šogad bijuši paši labākie un panākumiem bagātākie Latvijas uzņēmēji. Tovakar vieni no spilgtākajiem balles viesiem bija farmācijas kompānijas «Olainfarm» līdzīpašnieks un lielākais akcionārs Valērijs Maligins (52) un viņa sieva, jaunā uzņēmēja, māksliniece un aktrise Elīna Maligina (31) - vēsta žurnāls Vakara Ziņas. Diemžēl 9. decembrī pienāca baisa vēsts – Maligins nomiris savā Jūrmalas privātmājā.

Savas dzīves pēdējā saviesīgajā vakarā Valērijs Maligins kopā ar mīļoto ik pa laikam viens otram mīļi uzsmaidīja, ielūkojās dziļāk acīs un apskāvās. Elīnas un Valērija acis no laimes pilnajiem kopā būšanas mirkļiem burtiski mirdzēja.Pēc negaidītās šķiršanās abu attiecībās beidzot viss atkal bija kārtībā, ko sarunā ar Vakara Ziņām tovakar apstiprināja arī pats Valērijs Maligins. Viņš nelielā sarunā, kas jau vēlāk izrādīsies pēdējā, pastāstīja, ka viss esot kārtībā gan attiecībās, gan biznesā. Tā kā abi mīlnieki bija atkal apvienojušies, vaicājām uzņēmējam, vai viņa jūtas ir tikpat stipras kā pirmo reizi satiekot Elīnu un kas Valēriju piesaistīja tik ļoti, ka viņš apprecēja aktrisi un mākslinieci. Uz to viņš apstiprinoši pamāja ar galvu, atklājot, ka, pirmoreiz satiekot Elīnu, viņam iepatikās pilnīgi viss, gan jaunās sievietes personība, gan ārējais izskats.

Uzņēmējs arī atklāja, ka Ziemassvētkus plāno pavadīt kopā ar ģimeni. Viņam esot plānots kopā ar Elīnu baudīt Ziemassvētku sajūtas ārzemēs kādā siltā un eksotiskā zemē, Latvijas auksto ziemu nomainot pret sauli. Taču Valērija Maligina sapņiem un iecerēm svītru pārvilka skarbs likteņa pavērsiens. 9. decembrī viņš nomira savā Vaivaru privātmājā Jūrmalā. Lai arī bija izsaukta neatliekamā medicīniskā palīdzība, atdzīvināt uzņēmēju nebija izdevies. Lai noskaidrotu, kāpēc uzņēmējs tik pēkšņi nomiris, uzsākts kriminālprocess. Tikmēr kuluāros jau izskan runas, kas mantos Maligina dzīves laikā nopelnītos miljonus? No drošiem, bet neoficiāliem avotiem »Vakara Ziņas« noskaidroja, ka Maliginam bijis sastādīts testaments, kas esot ļoti sarežģīts, un ne viss atvēlēts sievai vien.

Pilnu rakstu lasiet žurnālā Vakara Ziņas, www.vz.lv .

LASIET ARĪ:  Pastāv aizdomas, ka, iespējams, miljonārs Maligins nav miris fizioloģiski dabiskā nāvē

Šarmantā Elīna Dzelme-Maligina esot atzinusies īpaši smagā azartspēļu atkarībā

Miljonārs Maligins par jaunās sievas Elīnas Dzelmes nogalināšanas mēģinājumu

60 BILDES: Šarmantās aktrises Elīnas Dzelmes atklātākie kailfoto

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Vilis Turlajs 16.12.2017 18:34
Lai neaizmirst man ari noveleet !
0 0 atbildēt
Ieva Ieva Ieviņa 16.12.2017 18:33
ja viņam 3.meitas,tad tām noteikti kas tiks,cik nu rakstīts bija,ka 77miljoni,tad nu visā4.dāmām tak gana būs un gan jau katrai pa īpašuma u t.t
2 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV