Skandalozi! Valsts galvenais Ziemassvētku vecis Ainārs Ašaks aizmirst uzdāvināt dāmai pašu galveno: automobili

Salaveča Ašaka mūža pikantākie piedzīvojumi, ēnas puses un prieki! Šis materiāls ieteicams personām no 10 gadu vecuma :)) Priecīgus svētkus un Laimīgu Jauno 2018.gadu!
Publicēts: 25.12.2017, Komentāri: 10

Kādas dāvanas tagad ir visaktuālākās, ko Ziemassvētku vecītim jāpasniedz bērniem? Vai bieži maziem bērniem vecāki jau uzdrošinās dāvināt Ipadus, Iphonus un citus gadžetus? Kā šo gadu laikā mainījusies dāvināšanas kultūra? Ko šajā moderno tehnoloģiju laikmetā bērniem nozīmē Ziemassvētku vecītis?  Kāda ir Sniegbaltītes nozīme jeb loma 2016./2017. gadu sezonās? Vai sabiedrība Sniegbaltīti joprojām pieprasa? Kādas ir Ziemassvētku vecīša pārdomas 1.janvāra vakarā, kad visi darbi apdarīti? Smieklīgākais atgadījums iz Ziemassvētku vecīša Aināra Ašaka apjomīgā darba mūža? Šos un citus jautājumus Slavenibas.lv ekskluzīvā intervijā vaicāja aktierim, mūziķim un pasākumu vadītājam Aināram Ašakam, kurš jau vairākus gadus tiek dēvēts par Latvijas Valsts galveno Ziemassvētku vecīti.

"Lai cik dīvaini tas būtu, bet bieži vien pirmo klašu skolnieki lūdz, lai viņiem uzdāvina naudu... un tad Ziemassvētku vecītim stingri jādomā – vai ar PVN vai bez, puiši un meitenes, protams, gaida, lai uzdāvina jaunus mobilos tālruņus, meitenēm svarīgi ir saņemt parfimērijas, kosmētikas lietas... un tomēr pirmskolas vecuma bērni joprojām iespaidojas no modes topa lietām, kas tobrīd ir aktuālas. Tie ir dažādi supervaroņi, rotaļlietas, spēles.
Diemžēl saldumu paciņas jau ir pagātne, īpaši ģimenēs kur tiek aicināts  Ziemassvētku vecītis.  Tās vairāk dāvina uzņēmumu, firmu pasākumos – kā formālu, pieklājības „dežūrlietu”.


Vispatiesākie Ziemassvētku vecīša fani ir piecgadnieki, sešgadnieki, kuri tic, ka šis brīnumvīrs apciemo bērnus no tālajiem ziemeļiem... Jaunāki par pieciem gadiem vēl ir pabailīgi, bet virs astoņiem gadiem jau mēdz pasmīnēt par ciemiņu... Meitenes tomēr ir pieklājīgas un tik klaji  neizrāda, ko viņas patiesi domā par Ziemassvētku vecīti un viņa maisa saturu, tomēr puiši ir hiperaktīvi, un savos komentāros mēdz pārsteigt pat pieaugušos. Kāds no bērniem man reiz teica, ja Tu esi Ziemassvētku vecītis, kāpēc Tev drēbes karājas lielveikalu stendos?


Internets un modernizācija arvien straujāk izglīto bērnus dažādos līmeņos un jautājumos, un pasaku tēli vien vairāk paliek kā pagātnes ilūzija. Ziemassvētku vecītim ir arvien grūtāk noturēt bērnu uzmanību, un rotaļas, kopīgas spēles viņus vairs pat īsti neinteresē. Ir tikai vēlme ātrāk tikt pie „maisa satura”... varbūt tā ir pārāk liela pieeja materiālistiskām lietām...

Sniegbaltīte kā Ziemassvētku vecīša pavadones tēls ir pamazām izzudis. Reiz bērnudārzā māmiņas pat palika greizsirdīgas, kad tēvi acis meta uz īsos svārciņos un baltās mežģīņu zeķēs saģērbto Sniegbaltīti nevis uz Ziemassvētku vecīti.

1.janvāris Ziemassvētku vecītim atnāk ar tukšuma sajūtu sirdī , jo tad Tu vairs nevienam neesi vajadzīgs. Maiss tukšs , balss aizsmakusi, telefons nezvana : ))

Bet kuriozu  man bijis daudz – viens no tiem, kad kabatā man tika ieliktas jaunas automašīnas atslēgas, kuras jāpasniedz kādai smukai māmiņai. Kad maiss bija iztukšots, aizmirsu, ka  pati svarīgākā dāvana vēl palikusi  kabatā nepasniegta.

Kā Ziemassvētku vecītis vedu arī dāvanu kāda biznesmeņa mīļākajai uz augstskolas kopmītnēm, un komendante prasīja man uzrādīt dokumentus, lai tiktu iekšā... Reiz dodoties ciemos pie bērniem, kādās mājās gandrīz mani sakoda suns, tad gan  nepajokam sabijos...

Arī pieaugušo pasākumos jūtos pieprasīts: darbavietās, uzņēmumos, firmās, jo lai cik dīvaini, pieaugušie ne mazāk gaida šo tēlu, un pat ar izteiksmi skaita pantiņus. Reiz kādā pasākumā nedaudz iedzēruši vīri mani kā Ziemassvētku vecīti iemeta baseinā, un tas viņiem šķita kā liels joks, bet man drēbes, bārda bija slapja, un nācās izģērbties turpat..."

Ziemassvētku vecīša Aināra Ašaka novēlējums latviešu tautai un Latvijas iedzīvotājiem 2017.gada Ziemassvētkos un Jaunajā 2018.gadā:

"1) Ziemassvētkos un Latvijas simtgadi gaidot, gribu novēlēt visai mūsu tautai nepadoties kārdinājumiem atstāt Dzimteni politiķu neizdarību un kļūdu dēļ, kļūstot par citzemju sēņu plantāciju vergiem. Arī šeit, ja meklē, ir gana darba, gana atpūtas iespējas; pazaudēt Dzimteni ir viegli, taču vai kādreiz sirds nesāpēs, ka esi padevies, pārdevies un neesi spējis tikt pāri grūtībām, kas, šķiet, ir salīdzinoši nelielas ar tām problēmām, kādās dzīvoja mūsu priekšteči.
 
2) Lai katrā sirsniņā šajos Ziemassvētkos un 2018.gada mijā ienāk brīnumiņš, lai ikdienas rūpes piemirstas, un ir ģimeniska sajūta, ka esi piederīgs, vajadzīgs savai tautai un dzimtenei. Atcerēsimies, ka uz pasaules Latvija aizņem pavisam mazu zemes teritorijas daļiņu,bet mums daudz kas pašiem ir savs: gan sava jūras piekraste, meži, lauki, skaistas pilsētas un skaista daba. Turēsimies plecu pie pleca, leposimies ar savu zemi, lai nepazaudētu latviešu valodu un kultūru un lai nākotnē Latvijas valsts piedzīvotu uzplaukumu.

3) Ziemassvētkos aizmirsīsim visas ķildas un nesaskaņas, kas bijušas gada laikā! Ticēsim sev un Latvijas nākotnei, nesīsim Latvijas vārdu pasaulē kā to dara mūsu slavenie sportisti un mākslinieki, jo arī ikviens no mums ar savu mazumiņu var paveikt ko lielu! Vērīgāk paraudzīsimies apkārt, vai kādam nav vajadzīga palīdzīga roka, pleca atbalsts grūtā brīdī, vai vienkārši labs padoms! Saticību ģimenēs, lai mazajām sirsniņām nav jāizraud bērnībā visas asaras!

Priecīgus Ziemassvētkus, Laimīgu Jauno 2018.gadu un lai Latvijas simtgadi sagaidām kā īsti savas zemes patrioti!"

Ar izcilo šovmeni un Ziemassvētku vecīti Aināru Ašaku var sazināties https://www.facebook.com/ainars.asaks vai pa tālruni +371 26410880.

Raksta titulbilde par Ziemassvētku vecīti Aināru Ašaku ir ilustratīva, bet tajā tiešām redzams pats Ašaka kungs : ) FOTOGALERIJAEj uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Solvita 31.12.2017 21:42
Labais vecitis
2 0 atbildēt
reizi gadā 28.12.2017 02:51
Mākslinieku honorāri svētku laikā ir besīgi augsti. Bet ir vērts, ja saņem par to pretī prieku
3 0 atbildēt
Biju pasācienā 27.12.2017 00:27
Par ākstu un klaunu būt nav viegli. Tas ir smags darbs. Šim džekam tas izdodas.
5 0 atbildēt
liza 26.12.2017 23:52
Ašakkungs foršais!
5 0 atbildēt
Antra 26.12.2017 11:04
Ķekavā viņš bija manas draudzenes Ilzes kāzās.. Nevis gan kā Ziemassvētku vecītis, bet gan muzikants un arī jautri, atraktīvi novadīja pasakumu ... Lai viņam izturība abās sezonu nodarbēs
5 0 atbildēt
kādreizējā 25.12.2017 22:51
Platoniski mīlu šo personību - ļoti foršs večuks savos šovos
4 1 atbildēt
palsikshu anonims 25.12.2017 22:42
Ainars ir mazliet smiekligs un nevienmer veikls pasakumu vaditajs, bet vinja centiba un dzivesprieks to kompensee. Kaa salaveci neesmu redzejis, bet atsauksmes ir drizak labas, nekaa sliktas
2 2 atbildēt
Andža 25.12.2017 21:25
Tas tak foršais Ašaks!
5 0 atbildēt
Valda 25.12.2017 19:09
Forši šitā noreklamēt vecīti! Cilvēki uz virsrakstiem šitādiem ir kā traki. Lai priecigi svētki Slavibām.lv un Ašaka kungam! :)
5 0 atbildēt
Vitolds 25.12.2017 18:54
Ašaks ka vienmēr savā amplua! : ))
5 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV