Šova Lauku sēta zvaigzne Vita Taube. Mele, krāpniece, zagle. Izgāž vecāku un bērnu sirsniņām gaidīto svētku prieku

Jau daudzos skandālos iekļuvusī Taube smieklīgi attaisnojas.
Publicēts: 15.01.2018, Komentāri: 4
Bijusī šova "Lauku sēta" dalībniece Vita Taube iekļuvusi nepatīkamā skandālā pašos Ziemassvētkos - jaunās sievietes studija "Jump in" izkrāpusi naudu no kāda bērnudārza audzēkņu vecākiem un pamatīgi sabojājusi Ziemassvētku prieku mazajiem, sociālajā tīklā Facebook raksta kāda sarūgtināta māmiņa, vēsta Nra.lv . Tikmēr portālam Delfi Izklaide Vita Taube visas krāpnieciskās shēmas noliedz, aizbildinoties ar saslimšanu un pašas ieceltās administratores radītām klapatām... Un tomēr skandalozās Vitas Taubes sociālie tīkli liecina nevis par slimošanu, bet par apjomīgu izklaidēšanos ārpus valsts - skatiet fotogaleriju.

Māmiņa Aija Brauna savā sociālā tīkla profilā raksta: "Ziemassvētku laiks, svētku pasākumu laiks. Bērnu eglīšu laiks.Šogad gan bērnudārza pēdējā Ziemassvētku eglīte mums, audzinātājām un bērnudārza darbiniekiem atmiņā paliks uz ilgu! Īsi sakot: pasūtīts Ziemassvētku vecītis, ar visām dāvaniņām. Nauda pārskaitīta. Šodien: Eglīte notiek, gaidām Vecīti. Bērni skaisti sagatavojuši savus Kosmiskos Ziemassvētkus. Prieki gan bērniem, gan vecākiem…Seko info, ka Vecītis esot sastrēgumā un bērni var doties mazliet atpūsties uz grupiņu. Un info mums - Vecītis esot cietis avārijā ar mašīnu. Ok, esam gatavi doties pie Vecīša, lai vismaz dāvanas paņemtu, jo bērni taču nesapratīs…

Tālākais info jau izsmeļošāks - Vecītim dāvanu nemaz nav, neesot pat samaksāts par pašu Vecīša būšanu. Ok, ātri reaģējošie skrien uz veikalu pēc saldumu paciņām. Pa ceļam tiek sastapts Vecītis, avārijas nav, paciņu nav, nekā nav.

Rezultāts: Vecītim palicis žēl bērnus, tomēr ieradās. Priekšnesums ļooooti īss, bet nu ok, vismaz atnāca. Paciņas no lielveikala, taču bērni priecīgi!

Nevienam nav noslēpums, ka šis ir gada ražīgākais un ienesīgākais laiks tieši Vecīšiem," raksta Aija.

Tomēr sievietei neizdevās rast kompromisu un atgūt samaksāto naudu, tāpēc arī gatava atklāt galveno vaininieku.

"Tā ir Vita Taube ar savu Jump In studiju, kurā tiek piedāvāts lēkāt bumbās utt. Sūdzības.lv arī ir "jaukas" atsauksmes par viņu."

"Jā, tā Vita ir tā pati, kura šovasar lēkāja Lauku sētā un pēc tam skaties.lv rakstīja par to kā kādreiz ir tikusi apkrāpta. Laikam labi mācās, jo šobrīd apkrāpj citus cilvēkus!" neapmierināta ir sieviete.

Vairāki sociālā tīkla lietotāji komentāros stāsta, ka arī tikuši apkrāpti līdzīgā veidā ar šo pašu studiju.

LASIET ARĪ: Tik šausmīgi 'nevainīga'! Sabiedrību atkal brīdina par TV3 šova LAUKU SĒTA krāpnieci Vitu Taubi

Savukārt Vita sociālajā tīklā raksta:

Šobrīd notiek tas, kas bija paredzams - darbinieki izmantoja manu pagātnes pieredzi un uzticību, lai uz mana vārda noveltu visas nelikumīgās darbības (par to jau bija vairāki raksti presē). Un to attaisnotu, ka rīkojušies ‘’vadītājas vārdā’’. KAS NAV TAISNĪBA! Jā, es varbūt esmu naiva un pārāk uzticos cilvēkiem, lai uzkāptu ‘’uz tā paša grābekļa’’ trešo reizi, bet es neesmu ne zagle, ne krāpniece, kā tas tiek apgalvots. Šobrīd daudzi izmanto manu publicitāti, lai uzgāztu dubļus uz galvas vēl vairāk, jo piedalījos TV šovā - bet lai jau cilvēkiem tiek kāds prieciņš.

Vita arī aicina visus, kam ir informācija par notikušajām krāpšanām viņas prombūtnes laikā par to ziņot, lai kopīgi atrisinātu radušās nepatīkamās situācijas.

"Mīļie klienti, kā uzzināju, manā prombūtnē daudzas lietas studijā nenotika kā ierasts, ja arī Tu to pamanīji, lūdzu padalies man ar savu stāstu. Daudz ko nevaru publiski atklāt, lai tas netraucētu izmeklēšanai, bet rezultāts būs.

Ja Tev rūp taisnība un Tu vēlies palīdzēt šo atrisināt, to var darīt vairākos veidos:
*sniedzot izmeklēšanai noderīgu informāciju
*individuāli izstāstot savu privāto sāpi - kur esmu vainīga es vai mans uzņēmums
*palīdzot man ar juridisku konsultāciju (vairāki jautājumi)
*rezervējot sev telpas svinībām vai izbraukumus par pazeminātu maksu (20 EUR stundā), jo plānoju darīt visu, lai vainīgie ātrāk tiktu sodīti. Protams, par to arī informēšu publiski.
Uzņēmuma darbību apstādināt neplānoju, jo visu patiesību parādīs laiks.
Svinības un deju nodarbības notiks pēc plāna," raksta bijusī "Lauku sētas" dalībniece.

Pati Vita skandālu virpulī iekļuva arī pagājušā gadā, iesaistoties attiecībās ar Intaru Sarmuli. Portālā Skaties.lv Vita par aizvadīto gadu izsakās:

”Man 2017.gads nav bijis ne labs, ne slikts, bet noteikti interesants un notikumiem bagāts. Mēs katrs izdarām simtiem izvēļu, bet nekad nezinām, pie kā tās novedīs. Nekļūdās tas, kurš neko nedara. Es izvēlos darīt," portālam stāsta skandalozā Vita Taube.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Komentāri: 4
Avots: Nra.lv
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Erors 31.01.2018 00:09
mele visu mūžu bijusi!
1 0 atbildēt
pipec 18.01.2018 16:35
Riktīgi visus piedirš un vēl TV nekaunas teikt, kas viss okei
3 0 atbildēt
pazīstu personīgi 17.01.2018 20:51
Drausmīga mele un mahinatore
5 0 atbildēt
Fils 17.01.2018 17:40
Maita!
6 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV