'Nameja gredzena' pirmizrādes vietā skatītāji spiesti noskatīties, kā prezidents Raimonds Vējonis lieto alkoholu

Aigara Graubas spēlfilma ”Nameja gredzens” patiešām ieies Latvijas vēsturē!
Publicēts: 18.01.2018, Komentāri: 2

Četrus gadus tapusī un ilgi gaidītā Aigara Graubas spēlfilmas ”Nameja gredzens” pirmizrāde tika paredzēta trešdien, 17. janvārī, vienlaikus visos lielākajos kinoteātros Latvijā. Diemžēl Daugavpilī pirmizrāde izpalika! Ar raidījuma “Bez Tabu” redakciju sazinājās kinoteātra apmeklētājs no Daugavpils, kurš ziņo, ka pie viņiem filmas pirmizrāde nenotika! - vēsta portāls Skaties.lv .

    “Labdien! Runa ir par ilgi gaidīto filmu “Nameja gredzens”… Tiešām tā ir ilgi gaidīta un nesagaidīta. 17. janvārī visā Latvijā bija paredzēta tās pirmizrāde, arī Daugavpils kinoteātrī “Silverscreen”. Interese no cilvēkiem bija liela un gandrīz visa zāle bija izpārdota. Seansa sākums bija paredzēts 18.30. Tā vietā, lai sāktu seansu, tika ieslēgta “LMT Straume” un rādīts, kā slavenības ar prezidenta kungu Raimondu Vējoni priekšgalā, dzerot šampanieti, gaida filmas pirmizrādi.
Nu tas it kā nekas traks. Tad tika ieslēgti un parādīti filmas aizkadri – kā notika uzņemšana. Pagājusi jau stunda, bet filmas kā nav tā nav. Tad ienāca viens no darbiniekiem un pateica, ka tagad būs pārtraukums 15 minūtes.”

“Bez Tabu” skatītājs Kaspars raidījumam raksta, ka pēc pārtraukuma, kas ilga 15 minūtes, cilvēki sāka demonstratīvi atstāt zāli! Aptuveni pēc 40 minūtēm esot ienākusi darbiniece un pateikusi, ka filmas, visticamāk, nebūšot, bet tie, kuri vēlas, var vēl pagaidīt. Tie, kuri nevēlējās, varēja ar savām biļetēm apmeklēt citu filmu vai iet citā dienā.

Kaspars nolēmis pagaidīt, jo sapratis, ka tāpat pie kases būs gara rinda, jo daudzi citi apmeklētāji vēlējās saņemt iztērēto naudu, bet neizmantotās biļetes kasierei vajadzēja pārrakstīt. Turklāt Kaspara sirdī bija palicis neliels cerību stariņš, ka varbūt filma tomēr parādīsies ekrānā.

“Bet nu tomēr ienāca viens no darbiniekiem, atvainojās un paziņoja, ka ir servera kļūme un filmas nebūs! To it kā lādē, bet nerāda.

Tad nu manu biļeti parakstīja un devos mājās. Nezinu, protams, kad tagad sanāks to noskatīties. Bet bija arī cilvēki, kuri bija mērojuši tālāku ceļu, lai tiktu uz pirmizrādi, bet nekā. Kā viņi jutās?

Visbeidzot – bezjēdzīgi pavadīts vakars… Bet jautājums ir: kā vispār kaut kas tāds varēja notikt 21. gadsimtā? Tehnoloģiju un attīstības laikmetā… Kur bija tā kļūda?”

Raidījums “Bez Tabu” sazinājās ar kinoteātra “Silverscreen” pārstāvi Daugavpilī, kura apstiprina faktu, ka pirmizrāde Daugavpils kinoteātrī nenotika!

    Agneta Plūme, Kinoteātra “SilverScreen” pārstāve:


    Filmas izplatītājs otrdien brīdināja, ka filma nedaudz kavēsies, jo norisinājās vēl pēdējās pēcapstrādes. Viņu mums filmas failu neatsūtīja tad, kad bija paredzēts! Trešdien mums izsūtīja pieejas datus serveriem, kur filma var tikt klāt, bet fails ilgi “lādējās”!

    Mēs ap 14.00 sākām faila lejupielādi, jo visi lielākie Latvijas kinoteātri bija rindas kārtībā, un mēs principā bijām vieni no pēdējiem! Līdz plkst. 17.00 viss bija labi, filma bija jau gandrīz “atnākusi”, bet tad atslēdzās serveris! Mēs netikām pie fināla failiem! Mēs zvanījām un centāmies sazināties ar filmas izplatītājiem, bet diemžēl līdz pat šim brīdim mums neviens nav atbildējis!

    Plānoto tiešraidi mēs parādījām, visu vakaru mēģinājām pieslēgties serverim, lai “novilktu” fināla failus, lai varētu filmu parādīt, bet tas tā kā neizdevās!

Kinoteātra “SilverScreen” pārstāve norāda, ka visa darbinieku komanda līdz pēdējam brīdim cerēja, ka izdosies situāciju glābt, jo filma esot bijusi gandrīz lejupielādēta, bet diemžēl tas neesot izdevies!

“Ļoti žēl, ka beigās izvērtās šāda situācija, jo kinoteātra zāle bija izpārdota un sajūtas ir diezgan nepatīkamas. Par samaksāto naudu mēs apmeklētājiem piedāvājām divus variantus: vai nu nākt ar šīm pašām biļetēm uz nākamo seansu, vai vakar bija iespēja atmaksāt naudu!”

Daugavpils kinoteātra “SilverScreen” pārstāve sola, ka filmu varēs skatīties, sākot no rītdienas līdz pat 25. janvārim!


Avots: Skaties.lv

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

vismaz te lēdijai bij kaifs... 28.01.2018 01:53
Nujā, uz olimpiādi atkal ar mīļāko : ))
2 0 atbildēt
mja 27.01.2018 23:28
Nelietis Vējonis atkal visu izpurgāja
2 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV