Aviokatastrofā Maskavā bojā gājis 71 cilvēks. FOTO/VIDEO

Pirmie šaušalīgās traģēdijas foto un video uzreiz pēc pacelšanās Maskavas Domodedovas lidostā. IEVADBILDE IR ILUSTRATĪVA - GALERIJĀ PRECĪZAS KONKRĒTĀ AVIOLAINERA FOTOGRĀFIJAS.
Publicēts: 11.02.2018, Komentāri: 2
Laineris AN-148, kas pārstāv Saratovas aviolīnijas, plkst. 14:21 pēc Krievijas laika pacēlās no Domodedovas lidostas Maskavā un tūdaļ pazuda no radaru ekrāniem.

Pie Maskavas 2018.gada 11.februārī avarējusi Krievijas pasažieru lidmašīna, kurā atradās 71 cilvēks, ziņo Krievijas mediji. Ziņu aģentūra «Interfax», atsaucoties uz avotu avārijas dienestos, ziņo, ka visi cilvēki, kas atradās lidmašīnā, visticamāk, gājuši bojā. «Interfax» vēsta, ka lidmašīna pirms nogāšanās aizdegusies un lidmašīnas atlūzas izkaisītas ļoti plašā teritorijā.


Pirmā un galvenā versija: ugunsgrēks vai sprādziens gaisā. Avārijas vietai ir bijis grūti piekļūt ar transporta līdzekļiem sakarā ar milzu sniega kupenām, tāpēc operatīvo dienestu pārstāvjiem nācies mērot ceļu ar kājām no pievedošā ceļa vairākus kilometrus. Norīkoti helikopteri, kā arī sniega tīrīšanas tehnikas bataljoni, strādā simtiem glābēju un desmitiem ekspertu, uz vietas ieradies Maskavas apgabala gubernators un Krievijas Transporta ministrs.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins izteicis līdzjūtību bojāgājušo tuviniekiem un sasauci īpašu ekspertu komisiju. Mēs pievienojamies līdzjūtības apliecinājumiem.

Lidmašīna pazudusi no radaru ekrāniem pāris minūtes pēc pacelšanās un avarējusi aptuveni 80 km uz dienvidaustrumiem no Maskavas Ramenskas rajonā.

Arī aģentūra TASS vēsta, ka izdzīvojušo nav. «Atrasti lidmašīnas fragmenti. Neviens nav izdzīvojis,» atsaucoties uz anonīmu avotu, ziņo TASS.

Aviokompānijas «Saratov Airlines» lidmašīna «Antonov An-148» bija ceļā no Maskavas Domodedovas lidostas uz Orsku, kas atrodas netālu no Krievijas robežas ar Kazahstānu. Lidaparātā atradās 65 pasažieri un seši apkalpes locekļi.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Jurģis Kuzņecs 12.02.2018 20:57
Ar tiem Ukraiņu Д-436-148 dzinējiem jau ik pa brīdim ir kāda problēma (eh)
1 0 atbildēt
Alla Pujāte 12.02.2018 01:10
Raudu.
2 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV