Skandāls Supernovā! Kā paši grib, tā nosauc finālistus, sajaucot pat mākslinieku foto balsošanas brīdī. Horens atmasko nelikumības

Un priekš kā vajadzīgs skatītāju balsojums, ja organizatori izdara kā viņiem vajag, pārkāpjot nolikumu un atbildīgajā balsošanas brīdī sajauc dziesmu izpildītāju bildes - Horenu nodēvējot par Ritvaru?
Publicēts: 13.02.2018, Komentāri: 7

Un šovs var sākties! Grupas „Riga Reggae” atklātā vēstule konkursa „Supernova 2018” organizatoriem:

Pēc 10. februārī aizvadītā konkursa „Supernova 2018” 2. pusfināla grupa „Riga Reggae” konstatēja kļūdu konkursa interneta platformā http://supernova.lsm.lv/ , kas varēja ietekmēt konkursa balsu sadalījumu. Pēc kļūdas fiksēšanas, grupa vērsās pie konkursa organizatoru komandas ar aicinājumu izvērtēt balsošanas laikā pieļauto kļūdu:

Rakstām grupas „Riga Reggae” vārdā, ar aicinājumu pārskatīt 10. februārī aizvadītā konkursa „Supernova 2018” 2. pusfināla interneta, un telefona balsojuma rezultātus.

Balsošanas laikā konstatējām, ka konkursa oficiālajā interneta platformā
http://supernova.lsm.lv un tās mobilajā versijā kļūdas dēļ, balsošanas laikā grupas „Riga Reggae” foto tika pievienots nepareizi (Pie mākslinieka Ritvars), tādējādi maldinot balsotājus.

Šo kļūdu piefiksējām un pielikumā nosūtam attēlus, kas to atspoguļo.

Gaidīsim informāciju par tālakajām darbībām, un to kā varam šo situāciju atrisināt.

Ar cieņu, Grupa „Riga Reggae”

Saņemot Latvijas Televīzijas sniegto paskaidrojumu par radušos situāciju, atradām vairākas pretrunas konkursa un balsošanas nolikumā.

Supernova 2018 finālā piedalīsies arī Markus Riva

Sestdienas, 10. februāra, vakarā norisinājās otrais Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2018 pusfināls, kurā finālam kvalificējās debitanti RITVARS un Madara. Pēc rezultātu paziņošanas noskaidrojies, ka interneta balsojumā Supernova mājas lapā balsošanas laikā ir gadījusies tehniska kļūme, tāpēc ir pieņemts lēmums pārskatīt balsošanas rezultātus. Saskaņā ar konkursa organizatoru pieņemto lēmumu Supernova 2018 finālā 24. februārī par ceļazīmi uz starptautisko Eirovīzijas dziesmu konkursu Portugālē piedalīsies arī otrā pusfināla dalībnieks Markus Riva.

Supernova 2018 pusfinālu uzvarētāji tiek noteikti, apkopojot balsošanas rezultātus, ko veido skatītāju balsojums pa tālruni un sūtot īsziņu, balsojums Supernova mājas lapā, unikālie dziesmu klausījumi mūzikas straumēšanas platformā Spotify, kā arī žūrijas vērtējums. Tehniskas kļūmes dēļ sestdien, 10. februārī, Supernova mājas lapā otrā pusfināla dalībnieka RITVARA profilam bija pievienota grupas Riga Reggae bilde.

Izvērtējot radušos situāciju, konkursa rīkotāji ir pieņēmuši lēmumu anulēt interneta balsošanas rezultātus, kas iegūti no balsojuma Supernova mājas lapā. Apkopojot rezultātus bez interneta balsojuma, otro vietu šajā pusfinālā ieņem Markus Riva, tāpēc viņam tiks nodrošināta iespēja piedalīties konkursa finālā 24. februārī. RITVARS, kurš pēc balsošanas rezultātu pārskatīšanas ierindojas trešajā vietā, saglabā savu vietu finālā, apstiprina konkursa producente un projekta Supernova 2018 vadītāja Ilze Jansone. Arī pārskatot balsošanas rezultātus, grupa Riga Reggae nav iekļuvuši konkursa finālā.

Papildu informācija par rezultātu apkopošanu un uzvarētāju noteikšanas kārtību atrodama konkursa balsošanas nolikumā: http://supernova.lsm.lv/lv/balsoshanas-nolikums/

Nākamnedēļ, 17. februārī, Supernova 2018 trešajā pusfinālā piedalīsies pēdējie septiņi dalībnieki: Jenny May, Ed Rallidae, Katrine Lukins, Lauris Valters, MIONIA, Kris & Oz, kā arī Laura Rizzotto.

Atsaucoties uz saņemto Latvijas Televīzijas paskaidrojumu par radušos kļūdu konkursa „Supernova 2018” 2. pusfināla balsošanas kārtībā, vēlamies vērst uzmanību, ka tas nav saskaņā ar konkursa nolikuma 3.3.2 punktu:

3.3.2. No katra pusfināla Konkursa finālā iekļūs divi dalībnieki, ko noteiks telefona, interneta, Spotify un žūrijas vērtējums. Precīzs dalībnieku atlases kārtības un balsošanas nolikums tiks publicēts Konkursa mājas lapā http://supernova.lsm.lv/ 2018.gada 

Saņemtajā Latvijas Televīzijas paskaidrojumā minēts:

Izvērtējot radušos situāciju, konkursa rīkotāji ir pieņēmuši lēmumu anulēt interneta balsošanas rezultātus, kas iegūti no balsojuma Supernova mājas lapā. Apkopojot rezultātus bez interneta balsojuma, otro vietu šajā pusfinālā ieņem Markus Riva, tāpēc viņam tiks nodrošināta iespēja piedalīties konkursa finālā 24. februārī. RITVARS, kurš pēc balsošanas rezultātu pārskatīšanas ierindojas trešajā vietā, saglabā savu vietu finālā, apstiprina konkursa producente un projekta Supernova 2018 vadītāja Ilze Jansone. Arī pārskatot balsošanas rezultātus, grupa Riga Reggae nav iekļuvuši konkursa finālā.

No 2. pusfināla izvirzot konkursa finālā 3 dalībniekus, Latvijas Televīzijas sniegtais paskaidrojums ir pretrunā ar konkursa „Supernova 2018” balsošanas nolikuma 1.1.1 punktu:

1.1.1. No katra pusfināla (3.02., 10.02., 17.02.) fināla raidījumam kvalificējas divi dalībnieki, kuri ieguvuši divas augstākās vietas skatītāju balsojuma un žūrijas vērtējuma apkopojumā

Atsaucoties uz konkursa „Supernova 2018” balsošanas nolikuma 7.4 punktu aicinām sniegt informāciju, kas tehniski nedarbojās interneta balsojuma sistēmā. Mēs norādījām kļūdu ar nepareizi ievietotu attēlu, kura dēļ konkursa dalībnieks Ritvars iespējams tika pie papildus balsīm auditorijas neuzmanības dēļ. Mūsuprāt, kļūda radusies cilvēciskā faktora, ne tehnisku iemeslu dēļ.

7.4 Ja tehnisku iemeslu dēļ nav notikusi Skatītāju internetbalsošana un nav pieejams Skatītāju internetbalsojums, par skatītāju balsojumu uzskatāms Skatītāju telefonbalsojums.

P.S „Mūsu rokās ir stiprākais zobens pasaulē – vārds.  Un vārds, tās ir mūsu dziesmas,” tā RIGA Reggae līderis un viens no dziesmas autoriem Horens Stalbe.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Oligarhs 13.02.2018 21:36
nē nu regejs ir laba lieta, bet tas nekad netiks finālā un skatītāji tādu mēslu nesūtīs uz portugāli. jautājums, ka te ir acīmredzama LTV neprofesionalitāte un bezatbildība pret skatītājiem
1 0 atbildēt
Lilita 13.02.2018 20:32
sen pagrimis, nenozīmīgs paākums, ko neviens neskatās sakarā ar LV zemajiem rādītājiem Eiropā
1 0 atbildēt
ivis 13.02.2018 19:54
Aizsūtiet pirmo kas pieteicās un beidziet mērkaķoties ar to balsošanu,jo nekad tas netiek ņemts vērā!
1 0 atbildēt
Imanta 13.02.2018 18:04
neesmu ne regeja ne Stalbes fane, bet šitā izzviegt mūziķus par mūsu nodokļu maksātāju naudu. Mākslinieki ieguldīja sirdi un dvēseli un kam tad tas balsojums vispār ir vajadzīgs ja latvijas televīzijas vadība paši iebalso ko grib un jauc vārdus un foto īsā balsojuma laikā
3 0 atbildēt
ibiss 13.02.2018 17:53
Un cik ilgi tā superfigņnova šitā ņirgāsies par skatītājiem?
2 0 atbildēt
Jude > ibiss 13.02.2018 18:06
viņi vienmēr ir ieņirguši. "Izcilā"Ilze Jansone, kuru par "labiem darbiem" izmeta no Lnt
2 0 atbildēt
Elo 13.02.2018 17:35
Marasms!
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV