Baltijas valstu iedzīvotāji aicināti pārkāpt visas robežas! Īsts erotiskais teātris festivālā Erots 2018

Publicēts: 01.12.2017, Komentāri: 0

Pārkāp visas robežas – teātris tikai pieaugušajiem!

Pirmo reizi Latvijā uzstāsies netradicionāls erotiskais teātris! Pārdrošā šovā 16. un 17. februārī uz erotikas festivāla „Erots 2018“ skatuves varēsi redzēt Nīderlandes erotiskā teātra trupu “OlifantTakeover”. Mākslinieki priecēs ar humoristisku un nerātnu aktierspēli, kur galvenajā lomā – cilvēciskas vājības.

Erotiskā teātra trupai nav robežu – šova laikā viss ir iespējams! Ekstravaganti un pārdroši ar dažādu stilu, aksesuāru, kostīmu un scenogrāfiju tiek pasniegtas dažnedažādas sadzīves un ne tik ikdienišķas ainas. Lieliska humora deva palīdzēs skatītājiem pasmieties un paskatīties uz cilvēciskām vājībām un sabiedrības tabu no citas puses. Teātra trupa vienmēr izvēlas komēdiju, jo smiekli ir labākais veids, kā ikvienu atbrīvot no aizspriedumiem.

Šovs ir ne tikai prieks ausīm un prātam, bet arī acīm, jo tajā būs eksotiski un neķītri apģērbi, kā arī šķietami neapģērbti augumi... Te vienuviet redzēsiet absurda teātri, kabarē, satīru un, protams, erotiku. Visu apvienojot, ir izveidota pikanta ēdienkarte ar tīru teātra izklaidi.

Erotiskā teātra trupa “OlifantTakeover” kopš 2009. gada priecē skatītājus dažādās Eiropas valstīs ar savu īpatnējo humoru un pavisam neierasto skatījumu uz dzīvi un mākslu. Šāda teātra spēle ir ekskluzīva un rada sirreālas izjūtas ikvienam, kas skatās teātri. Tas ir jauns veids, kurā tiek apvienots humors, teātra māksla un tērpu dizains. Galvenais, lai skatītāji atbrīvojas un var pasmieties par savām vai sabiedrības tabu tēmām – par kurām visi zina, bet nerunā.

Liec kautrību pie malas un ļaujies ekstravagantai un nerātnai jautrības un komēdijas devai – pasmiesimies visi kopā starptautiskajā erotikas festivālā “Erots 2018”, kas jau februārī atzīmēs 20. gadskārtu.

Kā zināms, divu kaislīgu nakšu garumā – 16. un 17. februārī – “Erota 2018” apmeklētāji varēs baudīt pikantu erotisko programmu ar karstasinīgām pornodīvām, valdzinošiem sieviešu un nerātniem vīriešu striptīziem un citiem seksuāli piesātinātiem priekšnesumiem. Paralēli šovprogrammai varēs nolūkot erotisko veļu, dažnedažādas rotaļlietas mīlas izpriecām, seksīgu apakšveļu, masāžas eļļas, filmas u. c.

Seko līdzi jaunumiem: www.erots.lv un www.facebook.com/ErotsLV/

Erotikas festivālu “Erots” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Pasākumu atbalsta “Baltic Taxi”, “Bellevue Park Hotel Riga”, “Prieks Tūre” un “One Touch”.

Biļetes iegādājies “Biļešu servisa” kasēs (http://ej.uz/kvd5) visā Latvijā. Sagādā dāvanu tagad, bet izsaiņo februārī! Ieeja no 18 gadu vecuma!

“Erots 2018” norises laiki:

16. februāris 18.00–03.00

17. februāris 18.00–03.00

Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV