Talantīgais latviešu hokejists Oskars Bārtulis alkohola reibumā izlamājis Hokeja federācijas vadību, tāpēc pasaules čempionātā nespēlēs

Publicēts: 07.04.2018, Komentāri: 5
Latvijas hokeja izlasei pasaules čempionātā Dānijā nepalīdzēs arī aizsargs Oskars Bārtulis, vēsta Sportacentrs.com.

Par attiecību vēsturi ar Oskaru Bārtuli LHF ģenerālsekretārs Viesturs Koziols stāsta negribīgi, taču pēc ilgākas pauzes atminas konkrētu sarunu ar spēlētāju. “Brīdī, kad izplatījām Daugaviņa uzsaukumu par naudas ziedošanu jaunatnes hokejam, vēlu naktī saņēmu Oskara Bārtuļa zvanu. Viņš toreiz bija manāmā alkohola reibumā, lamājās un pārmeta viņa uzvārda likšanu zem šī uzsaukuma. Oskars varētu būt godīgs pret federāciju, hokeja līdzjutējiem, sevi, atnākt uz federāciju un visu izrunāt. Es īsti nesaprotu, kam nepieciešama šāda publiskās veļas mazgāšana. Ja nevēlies spēlēt izlasē, atnāc un godīgi to pasaki. Viss taču ir izrunājams un atrisināms. Nevajag meklēt iemeslus nespēlēšanai,” teic Koziols.Iepriekš par nespēlēšanu pasaules čempionātā paziņoja uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, Lauris Dārziņš un Jānis Sprukts. Visticamāk, izlasē neredzēsim arī aizsargu Artūru Kuldu un vārtsargu Jānis Kalniņu. Skaidrības šobrīd nav par vēl vairākiem citiem izlases potenciālajiem līderiem, kuri sezonas laikā iedzīvojušies nopietnākos vai mazāk nopietnos savainojumos.

“Patiesībā neviens no federācijas ar mani nemaz nav runājis, mēs kontaktējamies ar mediju palīdzību. Izlasē jāspēlē tiem, kuriem ir vēlme to darīt,” sarunā ar portālu Sportacentrs.com saka hokejists Bārtulis, visai tieši liekot noprast, ka izlasei Dānijā viņš šogad nepalīdzēs.

Bārtuļa un Latvijas Hokeja federācijas (LHF) vadības attiecības pēdējā laikā bijušas saspringtas, tāpēc šāda lēmuma pieņemšanu no Bārtuļa varēja sagaidīt.

"Jūtams, ka federācijas vadītājiem nepatīk, ka par viņiem publiski stāsta patiesību," piebilst spēlētājs, kurš, visticamāk, nepaliks Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) klubā Ufas “Salavat Yulaev”, kurā pabeidza šo sezonu. Pirms diviem mēnešiem Oskars viesojās sporta raidījumā “Hattrick”, kur pārmeta LHF vadībai, ka tā nav ziedojusi bērnu un jauniešu hokejam pirms gada solīto naudu…

FOTOGALERIJĀ BĀRTULIS ATTIECĪBĀS AR DZIEDĀTĀJU NATĀLIJU TUMŠEVICU 2012.GADĀ


Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

... 04.05.2018 15:00
Idiots
0 0 atbildēt
Elita 09.04.2018 01:54
Alkohols vienmer visu sabojā
1 0 atbildēt
mja 09.04.2018 00:54
naudas dalītāju banda
1 0 atbildēt
Andris Abolins 09.04.2018 00:53
Ipasi sitiem rakstiem ticet nevar, federacija pagriezis visu sev izdeviga gultne
1 0 atbildēt
Eriks 08.04.2018 21:39
Latviešu hokejs izsenis slavens ar nodzeršanos..
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV