Tikai pusotrs gads laulībā. Ja vairs nav naudas, nav arī attiecību - Latvijas seksīgākā sieviete šķir laulību ar bagātāko miljonāru

Santa 2011.gadā tika nosaukta par Latvijas seksīgāko sievieti.
Publicēts: 10.04.2018, Komentāri: 4
Latvijas pazīstamākais miljonārs, ABLV Bank līdzīpašnieks un padomes priekšsēdētājs Oļegs Fiļs šķīris laulību ar sievu, vīnzini, kādreizējo žurnāla Cosmopolitan galveno redaktori Santu Zāmueli. Viņa to apstiprinājusi arī žurnālam Privātā Dzīve: "Jā, esam šķirti," teikusi Santa Zāmuele. Pati Santa saka, ka attiecību pārraušana nav saistīta ar finanšu problēmām. Tomēr "Rīgā runā" citādāk. Pēc Slavenibas.lv rīcībā esošajiem neoficiāliem avotiem tieši šis faktors esot bijis nosliecošais.

Vēl pavisam nesen sieviešu žurnālos bija apcerīgas intervijas ar Zāmueli, kurās tika apspriests, kā jūtas bagātākā Latvijas vīrieša sieva, kāda ir viņas ikdiena, paradumi un vaļasprieki. Taču šobrīd Fiļam un Zāmuelei  pietuvinātas personas atklājušas, ka Santa un Oļegs esot bijuši pārāk atšķirīgi. Iemesliem esot Fiļa valdonīgums un Zāmueles biežā ceļošana vienatnē ārpus Latvijas. Fiļs tāpat nav bijis mierā ar sievas personīgajiem mērķiem un neatlaidību tos sasniegt.Nesen Santa atvēra šampanieša bāru Rīgas centrā. "Protams, mans vīrietis palīdzēja, bet nevis vienkārši iedeva naudu... drīzāk - aizdeva. Un arī es pārdevu dažas savas lietas, īpašumu, kas nebija vajadzīgs, un ieguldīju savu naudu," saka Zāmuele.

Oļegs un Santa apprecējās 2016. gada 1. oktobrī. Fiļam no iepriekšējām attiecībām ir četri bērni, bet Santai ir divas meitas - skatiet pāra foto galerijā

Par 2011. gada seksīgāko sievieti žurnāls "FHM" tika nosaucis žurnāla "Cosmopolitan" galveno redaktori Santu Kristiānu Zāmueli. Tā gada vasarā ar viņas palīdzību tika rīkots Ginesa rekorda cienīgs pasākums Cosmopolitan Bikini Bash, kas pulcēja 4000 meiteņu bikini peldkostīmos Jūrmalā. Lūk, video un intervija ar Santu.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

ligarhs O 12.04.2018 00:04
Nekā seksīga viņā neredzu
1 0 atbildēt
ohohoo 11.04.2018 11:43
Nez vai seksīgākā,bet ļoti neglīta sieviete.
1 1 atbildēt
Edgars Ezerašs 10.04.2018 19:58
Orālais sekss ar dzīvniekiem! Sieviešu kalngals!
2 0 atbildēt
kā vienmēr 10.04.2018 19:58
ja piķa vairs nav, tad džeks nav vajadzīgs
6 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV