Tam grūti noticēt. Jaunības pilnbriedā mūs atstājis izcilais mūziķis Aviči

Visas pasaules šovbiznesa ļaudis satriekti. Pirmā savu šoku publiski pauda Madonna (attēlā titulbildē), pēc tam savas sēras neslēpa arī Aviči draugs un mūzikas kompanjons Deivids Geta un citas TOP slavenības.
Publicēts: 21.04.2018, Komentāri: 2
28 gadu vecumā miris Latvijā labi pazīstamais, visā pasaulē populārais zviedru izcelsmes mūziķis, producents, aranžētājs un dīdžejs Avicii.

Latvijā mākslinieks tika mīļi dēvēts un iesaukts par Aviči, lai gan pareizi iztulkot un interpretēt pseidonīmu "Avicii" jebkurā pasaules valodā būtu grūti. Visa pasaule sēro. Madonna un Deivids Geta pirmie pauda savas sāpes, viņiem sekoja citu slavenību līdzjūtības.


Oficiālā informācija vēsta sekojošo: 2018.gada 20.aprīlī Omānā atrasts miris 28 gadus vecais house dīdžejs Avicii, īstajā vārdā Tims Berglings. Uz eksotisko valsti mākslinieks bija devies atpūsties kopā ar draugiem. Avicii nāk no slavenas zviedru ģimenes. Viņa mamma ir populāra aktrise Anki Lindena, arī tēvs ir aktieris Klass Berglings.


«Ģimene ir satriekta un lūdz šajā grūtajā laikā respektēt nepieciešamību pēc privātuma,» teikts ģimenes paziņojumā. DJ Avicii sāka publicēt savus skaņdarbus divtūkstošo gadu sākumposmā. 2011. gadā viņš guva starptautiskus panākumus ar house kompozīciju «Levels», kas sasniedza «Billboard Dance Club Songs» topa virsotni. 2012. gadā par sadarbībā ar Deividu Getu radīto dziesmu «Sunshine» viņš tika nominēts Grammy balvai.

Jau vairākus gadus zināms par Avicii veselības problēmām, kuras bija radījusi pārmērīga alkohola lietošana. 2014. gadā viņš pārcieta vairākas smagas operācijas un drīz pēc tam paziņoja, ka pilnībā pārtrauks koncertturnejas.

«Šī lieta nav domāta man. Ne jau šovi un mūzika, bet viss pārējais, kas ir ar to saistīts - tas man nekad nav īsti paticis. Es savā būtībā esmu ļoti introverts cilvēks. Man šķiet, ka ar to visu esmu uzņēmis ļoti daudz negatīvas enerģijas,» 2016. gadā Avicii atzinās intervijā «The Hollywood Reporter».

Izsakām visdziļāko līdzjūtību jaunā mākslinieka piederīgajiem, faniem un visai šovbiznesa saimei. Gaišā piemiņā publicējam Aviči spilgtākos, izcilākos un skaistākos darbus.


Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

vaira 22.04.2018 19:42
Tik jauns un talantīgs. Debesis ir nežēlīgas
1 0 atbildēt
Linda 21.04.2018 23:24
Neparasti drausmīga traģēdija. Tik ļoti pāragri, ka gribas kliegt no sāpēm...
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV