Prātam neaptverami! Līķis sakropļots un bez galvas - Indijā atrasta pazudusī latviete Līga Skromane

Publicēts: 23.04.2018, Komentāri: 3
Indijā upes krastā atrasts pirms vairāk nekā mēneša pazudušās Latvijas pilsones Līgas Skromanes līķis, plaši vēsta Indijas mediji. Kā paziņoja pilsētas policijas komisārs Prakšs, līķis bijis sakropļots un bez galvas.

«Mūs izsauca vietējie jaunieši, kuri bija devušies uz nomaļu vietu makšķerēt. Viņi mums pastāstīja, ka krūmos netālu no upes krasta guļ līķis. Netālu no līķa citā vietā mēs atradām viņas galvu. Sākotnējā izmeklēšana atklājusi, ka upuris miris gandrīz pirms mēneša, jo tas ir sadalīšanās stadijā. Identitāte tiks noteikta, balstoties uz DNS pārbaudēm,» paziņoja Prakšs.

Sestdien notikuma vietā ieradās Līgas Skromanes jaunākā māsa Ilze – viņa savu māsu atpazina pēc drēbēm un matu krāsas, vēsta Indijas medijs «Hindustan Times». Tuvākajā laikā tiks veikta mirstīgo atlieku autopsija. Kā pavēstīja policija, vietā, kur uzietas mirstīgās atliekas, atrastas arī vairākas tukšas pudeles, cigaretes un šķiltavas.


Arī Ārlietu ministrija aģentūrai LETA apstiprināja, ka atrastas Indijā Keralas štatā pazudušās Skromanes mirstīgās atliekas.

Mirušās māsa ir atpazinusi atrasto sievietes ķermeni. Tiek veikta tiesu medicīnas ekspertīze drošai personas identifikācijai. Tā ir Indijas atbildīgo iestāžu kompetence.

LĪGAS BILDES FOTOGALERIJĀ

Ministrijā skaidroja, ka Latvijas vēstniecība sazinās ar mirušās māsu, lai sniegtu viņai nepieciešamo atbalstu saziņā ar Indijas iestādēm un procedūras noritētu bez sarežģījumiem. Vēstniecība gādā par to, lai goda konsuls personīgi sazinātos ar Keralas štata policijas vadību.

Jau ziņots, ka Indijas dienvidos, Keralas štatā, 14.martā pazuda Latvijas pilsone Līga Skromane, kura tur bija ieradusies kopā ar māsu Ilzi, lai ārstētos pēc tradicionālajām ajūrvēdas metodēm. Līga Skromane, kura cietusi no smagas depresijas, atstājusi ajūrvēdas centru Pothenkodes ciematā. Kāds autorikšas vadītājs pastāstījis policijai, ka viņš aizvedis Līgu uz netālo Kovalamas kūrortu, taču arī tur policija nav spējusi Līgu atrast.

Abas sievietes ir Latvijas pilsones, kuras ilgāku laiku dzīvojušas Īrijā.

Keralas štata policijas priekšnieks Loknaths Behera izsludinājis 2000 Indijas rūpiju (25 eiro) atlīdzību par informāciju, kas varētu palīdzēt atrast pazudušo. Indijas policija pēc palīdzības vērsusies arī pie krasta apsardzes un Zivsaimniecības departamenta, kā arī par pazudušo informējusi lidostas, jūras ostas un robežkontroles iestādes. Plānots ziņot arī Interpolam, raksta «The Hindu».

Pazudušās māsa Ilze Skromane bija izsludinājusi 100 000 rūpiju (apmēram 1250 eiro) atlīdzību, kā arī izlīmējusi paziņojumus par pazudušo māsu, tomēr pūles līdz šim nedeva rezultātus.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Skromaņu ģimenei, piederīgajiem, draugiem.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Omans Baltais 24.04.2018 17:41
paši vainīgi, nauko vazāties pa tādam indijām vieniem pašiem. svēta vieta, gudrības varot samacīties, da pašļi nax ar savām visām gudrībām, tur, jau atrāk galu var dabūt. nogalina un vēl galvu nogriež, ZAIBIS.
2 0 atbildēt
Edžus Straujais 24.04.2018 17:34
..stulbi..bet..fakts..normāla filma var sanakt...
2 0 atbildēt
Fics 24.04.2018 17:33
Ārprātīga traģēdija.
2 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV