Jogas skolotājs un vietējie narkobaroni latvieti Līgu nogalinājuši izvarojot grupveidā

Publicēts: 02.05.2018, Komentāri: 0
Indijā mirušās latvietes Līgas Skromanes ekspertīzes rezultāti apstiprina, ka viņa tikusi nogalināta, vēsta Indijas mediji. Pēdējie publiskotie autopsijas rezultāti liecina, ka Līga mirusi pēc cīniņa ar uzbrucējiem. Viņas kakla skrimslī konstatēts plīsums, kas norāda uz to, ka sieviete ar ilgstoši un ar milzu spēku tikusi sažņaugta aiz kakla. Ievainojums bija tik smags, ka izraisījis nāvi, uzskata mediķi.

Līgas mirstīgās atliekas vairāk nekā mēnesi pēc pazušanas tika atrastas nomaļā vietā, ko iecienījuši narkomāni un narkotirgoņi, kuri tūristiem pārdod apreibinošās vielas. Līgu atpazina tuvinieki un vēlāk identitāti apliecināja arī DNS analīzes. Policija netālu no mangrovju meža, kur tika atrastas Līgas mirstīgās atliekas, uzgājusi nelielu laiviņu. Iespējams, Līga to izmantojusi, lai nokļūtu izolētajā vietā.Saistībā ar notikušo aizturēti četri slepkavībā aizdomās turamie cilvēki, bet dažādos medijos atšķiras ziņas par aizturēto skaitu. Zināms, ka aizturētie ir vietējie narkotiku baroni.

Kāds medijs vēsta, ka galvenais aizdomās turētais esot jogas skolotājs. Arī viņš esot aizturēts. Vietā, kur policija atrada Līgu, tika atrasta matu šķipsna, kuras piederību vēl tikai skaidros ar DNS analīžu palīdzību.

Līga Skromane pazuda 2018.gada 14.martā Keralas štatā, kas atrodas Indijas dienvidos. Indijā Līga bija ieradusies kopā ar māsu Ilzi, lai ārstētos ar tradicionālajām ajūrvēdas metodēm. Līga un Ilze Skromanes ir Latvijas pilsones, kas jau ilgāku laiku dzīvoja Īrijā.

Līga Skromane cieta no smagas depresijas. Viņa pazuda neilgi pēc tam, kad izgāja no ajūrvēdas centra Pothenkodes ciematā.

Kāds autorikšas (Indijā ierastie taksometri) vadītājs bija aizvedis Līgu uz netālo Kovalamas kūrortu, kas atrodas līdzās Thiruvananthapuramai – vietai, kur vēlāk tika atrastas sievietes mirstīgās atliekas. Tikai marta beigās Indijas policija izveidoja īpašu grupu Līgas Skromanes meklēšanai.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV