35 gadu vecumā Sanda Ozoliņa eksmīļotā draudzene Lieckalniņa mātes cerībās

Publicēts: 22.05.2018, Komentāri: 5
Bijusī TV dīva, kura sevi dēvē par psihoterapeiti un teoloģi, Anna Lieckalniņa-Krimele ir bērniņa gaidībās. Mediji vēsta, ka bijušajai slavenā hokejista Sanda Ozoliņa kvēlajai mīlai jau ir acīmredzami novērojams grūtnieces vēderiņš.

Anna Lieckalniņa-Krimele pēc pasākumu vadīšanas kanālā LNT savulaik izmēģināja spēkus arī TV3 televīzijas šova Dejo ar zvaigzni" ceturtajā sezonā. Šis būs viņas otrais bērns. Eks-TV zvaigznei ir arī meita Annija, kas nākusi pasaulē Annas jaunības attiecībās ar basketbolistu Aigaru Vītolu.


ANNAS LIECKALNIŅAS SVARĪGU DZĪVES BRĪŽU FOTOGALERIJA

Uzziņai no 2016.gada:


Pamatīgu traci sacēlušas kādreizējās TV dīvas, tagad personības izaugsmes treneres Annas Lieckalniņas (33) un uzņēmēja Rafaela Krimela (40) slepenās kāzas. Oficiālā laulību ceremonija notika Rīgā, bet kāzu neoficiālā daļa uzņēmēja lepnajā Ikšķiles privātmājā. Taču par šo faktu nebūt nav sajūsmā līgavaiņa radinieks, vēsta žurnāls Vakara Ziņas.

«Droši vien zināt «personības izaugsmes speciālisti» Annu Lieckalniņu, kura plašāk pazīstama ar to, ka viņai neizdevās apprecēt ne hokejistu Sandi Ozoliņu, ne LNT komercdirektoru Guntaru Traubergu, ne dziedātāju Kristianu Kornu, ne uzņēmēju Jāni Grūbi. Laikam beidzot viņai būs izdevies tikt pie kārotā bagātā vīra - 3. jūnijā paredzētas viņas kāzas ar uzņēmēju, gaismas un vizuālās reklāmas firmas «Reko» īpašnieku Rafaelu Krimelu. Droši vien sīkākas ziņas var sniegt viņa pati vai arī topošais vīrs. Varbūt kāds no viņiem varēs arī pastāstīt, kā tieši notikusi viņu liktenīgā iepazīšanās, un citus interesantus faktus,» šādu vēstuli pirms kāzām »Vakara Ziņas« saņēma savā e-pastā.

Atklājās, ka šādu vēsti plašsaziņas līdzekļiem izplata kāds no līgavaiņa radiniekiem, kurš gan vēlējās paliks anonīms, bet neslēpa sašutumu par notiekošo. Radinieks ir pilnīgi pārliecināts, ka Anna Lieckalniņa, lai arī ir tik apburoša un pat dēvēta par vienu no Latvijas seksīgākajām sievietēm, nav piemērota Rafaelam.

LASIET ARĪ: TV dīva Anna Lieckalniņa kaila (foto)


Izcilais hokejists Sandis Ozoliņš strādā ātrās ēdināšanas uzņēmumā LIDO


Sanda Ozoliņa bijusī mīļākā fotografējusies erotiskā sesijā


Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Sers 27.05.2018 00:34
Skaistule noveco
1 0 atbildēt
retro 25.05.2018 22:35
Milfs jau palicis...
2 0 atbildēt
Sarma Gederta 24.05.2018 22:17
ko tu tur mekled???
3 0 atbildēt
Krišs 24.05.2018 22:17
nuja, tādā vecumā jau televīzijā vairs neņem, tāpēc paliek iespēja pīāroties vien portālos : ))
3 0 atbildēt
Drāzējs 24.05.2018 21:52
Senās bildēs izskatās teicami. Nez kā tgd 35-os?
3 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV