Pa kluso un slepeni! Rīgā nojauc arī Lubānas tirgu, lai atdotu vēl vienam lielveikalam...

Āgenskalna tirgus sāga turpinās: Pļavnieku iedzīvotāji neizprot, kāpēc klusībā nojauks Lubānas tirgu, kur izdevīgas cenas un daudz vietējo mājražotāju.
Publicēts: 23.05.2018, Komentāri: 12
Pļavnieku iedzīvotāji vērsušies pie medijiem, paužot neizpratni par to, ka Pļavniekos nojauks Lubānas tirgu.
Nu kāpēc klusībā tiek nojaukts tirgus, kas skolotājiem, medmāsām, pensionāriem un vismaz 80% Pļavnieku iedzīvotāju ir svarīga iepirkšanās vieta portālam Nra.lv jautā lasītāji?! Lubānas tirgus ir vieta, kur cilvēkiem, sevišķi ar zemākiem ienākumiem, izdevīgāk iepirkties, taču tam paredzēta nojaukšana
, vēsta arī portāls Tvnet.lv

"Man tāpat kā daudziem šajās blokmājās dzīvojošiem cilvēkiem (un mūsu vidū ir daudzi latvieši - par spīti mītam, ka šis ir tikai krievvalodīgo rajons) sāp, ka nupat kapu zvans skan arī mūsu Lubānas tirgum...
Vienkāršam cilvēkam, kam nav bankas kontā milzu iekrājumi no otkatiem vai kontrabandas darījumiem, tirgus ir svarīga iepirkšanās vieta, jo palīdz vismaz nedaudz ietaupīt. Nu kāpēc klusībā tiek nojaukts tirgus, kas skolotājiem, medmāsām, pensionāriem un vismaz 80% Pļavnieku iedzīvotāju ir svarīga iepirkšanās vieta?! Vai tas tāpēc, ka kaut kur ir labi iemaksāts un tagad projekts ir par visu varīti jādabū cauri?"


Iedzīvotāju rīcībā ir informācija, ka tirgus vietā taps kārtējais lielveikals - tieši blakus bērnudārzam. Tas būšot LIDL lielveikals, Vipi.tv noskaidroja no neoficiāliem, bet drošiem avotiem."Droši vien kāds projekta bīdītājs teiks, ka, lūk, būs piecas jaunas darbvietas un sakārtota vide, un autostāvvietas. Bet aizmirsīs pateikt par smagajām automašīnām, kas kursēs gar logiem turpu šurpu un izplūdes gāzēm, kas smacēs mūs visus. Protams, pavisam aizmirsies piebilst par būvniecības darbiem, kas notiks uz mūsu nervu un veselības rēķina - sākumā visu jauks nost tā, ka putekļi šķīdīs, bet tad sekos pāļu dzīšanas dunoņa un pēc tam jau varēsim sagaidīt arī visas pārējās “ekstras”, kas piedien - miskastes ar žurkām un pircēju mašīnu simtus," raksta iedzīvotāja.

DAŽI KĀRDINOŠI FOTO: LUBĀNAS TIRGUS


Fakti, kas esot zināmi: Lubānas tirgu nojauc, bet Lubānas ielā 113 a un 113 d ir izsniegta būvatļauja NR. BV18-393-abv/L, kas stājas spēkā 3.maijā. Būvniecību ir ierosinājis SIA "Placēns", bet projekta autors ir SIA "Diānas Zalānes projektu birojs".
Jāpiebilst, ka izmaiņas piedzīvo arī citi tirgi Rīgā. Piemēram, nesen kļuva zināms, ka Pēc Āgenskalna tirgus sakņu paviljona arhitektoniski mākslinieciskā izpētes tomēr pieņemts lēmums to pilnībā demontēt, jo no kultūrvēsturiskā aspekta celtnei nav arhitektoniskās vērtības. Savukārt, lai atjaunotu Vidzemes tirgus pilnvērtīgu darbību Rīgas Centrāltirgus plāno piesaistīt investorus.

LASIET ARĪ: Šokējoši. Āgenskalna tirgus tiek iznīcināts, jo ienesīgo vietiņu noskatījis lielveikals LIDL

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

laimonis 08.06.2018 20:59
pretīga valsts, pretīga dome. ka ti ieriebt iedzīvotājiem. Pie Lubāntirga ir divs lielas Maximas un citi veikali. PRIEKŠ KAM VĒL?
1 0 atbildēt
es pļavnieku zellis 08.06.2018 19:47
Maitas Rīgas domnieki!
1 0 atbildēt
Mārīte Redņova 08.06.2018 19:41
Kā jau parasti, ispirms kaut ko iznīcina, lai tiktu pie cita! Vai tiešām vairs citu vietu nevar atrast? Uz Lietuvu braucam tik tālu ceļu, bet te jāiznīcina 10 tiem gados iekoptais. Tirgus ir zemnieku peļņa - jaiznīcina.
1 0 atbildēt
pipec/kapec 07.06.2018 21:06
sviests, atkal atņem tautai izdevīgāko
1 0 atbildēt
Dace Salzemniece-Saleniece 07.06.2018 19:40
Vietējie ražotāji taču jāiznīcina ar jebkurām metodēm tāpēc jau viss tiek likvidēts
1 0 atbildēt
Arnis Kačiks 07.06.2018 19:38
Nu,Kučinski! Kāp tribīnē,un parādi savas runas spējas! Izskaidro radušos situāciju,kad "kāds" dara kā vēlas!
1 0 atbildēt
Danuta Lukevica > Arnis Kačiks 07.06.2018 19:39
...kucinskis ir aizgulejies....!
1 0 atbildēt
Arnis Kačiks 07.06.2018 19:36
Kaut kā nedzirdam Kučinska komentāru(!)
1 0 atbildēt
Aleksandrs Plinta > Arnis Kačiks 07.06.2018 19:37
ja tā nav tautas valdība, ko gaidīt tautas interesēm kalpot !
0 0 atbildēt
Harijs Strads 06.06.2018 21:06
Jēkabpilī dome arī īpaši necenšas atbalstīt zaļos tirdziņus,cilvēki tirgojās zem klajas debess,gan Jēkabpils,gan Krustpils pusē. Diez ko teiktu lielveikali,ja viņiem noņemtu jumtus?.
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV