Policija deputātu aiztur pie dienesta auto stūres, iespējams, narkotisko vielu reibumā. FOTO

Priekšzīme vēlētājiem! Policija deputātu un vicemēru aiztur pie trafarēta pašvaldības auto stūres.
Publicēts: 29.05.2018, Komentāri: 7
Alojas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jurģis Rācenis, iespējams, pieķerts pie pašvaldības auto stūres marihuānas reibumā, vēsta TV3 raidījums «Bez tabu». Ceļu policija Rāceni apturējusi 16.martā. Rācenis esot ticis nogādāts slimnīcā analīžu veikšanai, kurās, iespējams, atklājusies narkotisko vielu - marihuānas - klātbūtne.

Pats politiķis nenoliedza, ka tuvu pusnaktij viņu apturējusi Valsts policijas Ceļu policijas ekipāža, un viņš arī apstiprinājis, ka ticis nogādāts slimnīcā analīžu veikšanai, bet nav atklājis, vai analīzēs atklājusies aizliegto vielu klātbūtne. Rācenis apgalvojis, ka «neko nezina» par analīžu rezultātiem, jo neesot izsaukts uz policiju sniegt kādus paskaidrojumus pēc analīžu nodošanas.To, ka apturējuši Rāceņa vadīto auto, raidījumam apstiprinājuši arī likumsargi, bet sīkāku informāciju nav snieguši. Kāds Alojas deputāts vēlējies par notikušo iegūt sīkāku informāciju no domes vadības, taču arī tā plašākas ziņas nav sniegusi. Rācenis notikušo tagad sauc par politisku pasūtījumu, kurā, viņaprāt, iespējams, iesaistīti arī policisti.

«Es kādreiz iepriekš esmu uzsmēķējis marihuānu. Esmu tādu lietu darījis. Esmu to darījis Amsterdamā pilnīgi legāli. Nezinu, kurš nav,» piebildis Rācenis.

LETA jau ziņoja, ka pagājušā gada izskaņā Rāceņa balss bija izšķiroša, pievienojoties Latvijas Zemnieku savienības un «Visu Latvijai!»-«Tēvzemei un brīvībai»/LNNK deputātiem balsojumā par bijušās pašvaldības vadītājas Daces Vilnes (RA) atstādināšanu no amata. Par Alojas novada domes priekšsēdētāju toreiz tika ievēlēts Valdis Bārda (LZS).

Mandātu pašvaldībā Rācenis ieguva pēc Ivara Ulmja (KPV LV) aiziešanas no domes. Rācenis pēc nokļūšanas domē pameta «KPV LV».

No 29.-tās minūtes.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Skaidrīte Kļaviņa 27.06.2018 00:23
Nauda sazagta var pirkt narkotikas un lietot. Tā māca mūsu jauniešus kā tas jāturpina darīt!
1 1 atbildēt
Ineta ....... 25.06.2018 20:56
..iespējams,sapīpējušies likumus lemj....?nu nav valstī kārtības,nu nav....krievu laikos kaut glāzē katru rītu šoferīšiem lika pūst,pārbaudīja,bet te-narkomāni ,psihiski slimi darbojas valstī un prezentē ārpasaulē.....valdībā jābūt-VĪRS UN GODS........nepareizie cilvēki tup pie **stūres**............... .............priekšzīmi vajag rādīt......tautai....
2 1 atbildēt
Ilga Krafte 04.06.2018 10:56
Tādas niecības ir vadošā amatā un vēl melo ? Ko var no tādiem gaidīt , kādu vērtīgu domu vai rīcību ?
1 2 atbildēt
alojnieks 30.05.2018 22:25
kretins ne deputats
1 2 atbildēt
Rets Retais 30.05.2018 21:36
Kā sauc to sievieti blakus attēlā?
1 2 atbildēt
Deriks > Rets Retais 04.06.2018 10:57
ieraxti googlē Jurģis Rācenis, uzspied BILDES un tur uzreiz būs
1 2 atbildēt
Alojieši 29.05.2018 22:04
Vai cik skaisti. Zināsim par ko nebalsot
2 2 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV