37 gadu vecumā skatītāju mīlētajai un skandalozajai TV zvaigznei Magonei Burkai būs trešais bērniņš

Publicēts: 11.06.2018, Komentāri: 0
Vispopulārākajai un iemīļotākajai šova "Saimnieks meklē sievu" dalībniecei Magonei Burkai, kura pērn rudenī Londonā mija gredzenus ar lietuvieti Zanas Šutovu. Viņu ģimenē gaidāms pieaugums.

Magone, kura pēc kāzām pieņēmusi vīra uzvārdu un tagad kļuvusi par Magoni Šutovieni, portālam Skaties.lv apstiprinājusi, ka viņa ir trešā bērna gaidībās. Magone jau ir mamma diviem dēliem – Robertam un Raimondam Saulgaitim – no viņas iepriekšējām attiecībām. Vientuļo māmiņu Magoni latviešu skatītāji iepazina 2012. gada rudenī, kad tolaik 31 gadu vecā Burkas kundze bija noskatījusi 22 gadus jauno Kasparu Vaikuli un par viņa simpātijām cīnījās šovā "Saimnieks meklē sievu". Taču tur nekas nesanāca. Šovā Magone iepazinās ar ne mazāk skandalozo Venti Vītolu, ar kuru tika ieņemts arī kopīgs bērniņš. Ģimenes pavardu abiem neizdevās nodibināt. Abu attiecības izvērtās par publisku netīrās veļas mazgāšanu medijos un sociālajos tīklos, un tas vilkās daudzu gadu garumā.


Magonei Burkai ir 37 gadi. Fotogalerijā pēdējā bildē Magones Burkas jaunais vīrs un gaidāmā mazuļa tētis.

Uzziņai no 2017.gada oktobra: šogad gredzenus mija šova "Saimnieks meklē sievu" skandalozā zvaigzne Magone ar savu izredzēto lietuvieti Zanas Šutovu. Jaunais vīrs stāsta, kas pamudinājis viņu iemīlēties Magonē un, kā pāris nolēma vien divus mēnešus pēc iepazīšanās precēties.

Lietuvietis klāsta, ka zinot Magones smago dzīvesstāstu, tas neesot no vieglajiem, taču arī viņa dzīve nav bijusi viegla. "To, ka viņa piedalījusies populārā TV šovā, Magone man nekad nav īpaši afišējusi," saka Zanas. Viņu Magonē esot piesaistījusi tīrā un gaišā dvēsele.

Zanas jau ilgus gadus strādā celtniecībā un audzina savu dēlu. Ar Magoni Burku iepazinies Londonā pirms aptuveni pusgada. ”Dzirdēju, ka tepat netālu viena dzīvo, strādā un bērnus audzina kāda jauka latviešu sieviete Magone,” atceras Zanas.

Lietuvietis savai mammai apsolījis - ja precēsies, tad tikai vienu reizi dzīvē un uz mūžu. Drīz pēc satikšanās ar Magoni viņš skaidri zinājis - nu tas brīdis ir klāt. Zanas iemīlējusi ne tikai Magone, bet arī abi viņas dēli - Raimonds un Roberts, kuri jauno leišu līgavaini esot pieņēmuši kā tēti.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV