Ar nobrāztu kāju bildi Liene Candy paziņo, ka 32 gadu vecumā kļūstot arvien skaistāka

Kādreizējās slavenības izlēcieni par savu seksīgumu sabiedrību šokē.
Publicēts: 18.06.2018, Komentāri: 0
Dziedātāja Liene Greifāne, vairāk pazīstama kā Talantu fabrikšovu zvaigzne Liene Candy (iepriekš Candy, LieneCandy, laulības laikā Liene Bronuša utt.) pēdējā laikā publiskos un ar muzicēšanas mākslu saistītos pasākumos parādās ļoti reti. Slavenības statuss ir nogrimis. Ļaudis melš, ka kādreizējai slavenībai īsti vairs nav ar ko "pīāroties" un dižoties, tāpēc sociālajos tīklos ilgstoši nodarbojas ar liekvārdīgu  grafomāniju...

Šobrīd savā sociālajā tīklā LieneCandy saviem faniem izaicinoši lielījusies, kāds esot viņas tvirtā auguma noslēpums. Šo faktu uzspēlēti ambiciozi izziņojis kāds interneta medijs, kas neadekvāti un absolūti falši slavē eks-zvaigznes skaistumu. Greifāne ievietojusi publikāciju, kur nekvalitatīvā, graudainā fotogrāfijā atrāda savas kājas. Māksliniece esot tās nobildējusi procedūras laikā, kurā izmantots kāju rullēšanas trenažieris.Portāls raksta: "Tas liek secināt, ka viens no Lienes tvirtā auguma noslēpumiem ir tieši šāda masāža."

"Kāds ir jūsu slaidā un tvirtā auguma noslēpums? Man pašai vismaz šķiet, ka ar gadiem es palieku tikai skaistāka. Kā jums šķiet?" - sabiedrībai vaicā Liene.

Greifānei, kura pārvākusies uz dzīvi Maskavā, pēc dažiem mēnešiem apritēs 33 gadi.

Labprāt komentāru sadaļā uzklausīsim lasītāju viedokli, kas šai nekvalitatīvajā bildē ar teju līdz asinīm sarkani nobrāztajiem kāju pirkstiem ir skaists un/vai seksīgs, un kur tieši atrodas tas izslavētais tvirtais augums? Kur "skaisto" kāju pirksti, kas nav pat elementāri sakopti un kur nu vēl cerēt uz pedikīra klātbūtni...

Mūsu redakcijā aptaujātie vīrieši diemžēl neko seksīgu, tvirtu un skaistu šeit nesaskatīja... Jāteic, kādreiz Liene tiešām sevi mācēja pasniegt sievišķīgi un šarmanti. Kādreiz bijušajai slavenībai bija nevis tagad ierastā zēngalviņa, bet gan skaisti, gari mati, un tas lieliski redzams šai pašā mūsu fotogalerijā - sākot no otrās bildes - pēc kāju "fetiša katastrofas".

LASIET ARĪ: Tautu satrauc LienesCandy emigrēšana uz Krieviju. Dēls negrib kļūt par krievu

Skandalozās Lienes Candy tvirto krūšu galu foto

Slaveno sieviešu krūšu parāde turpinās - LienesCandy NIPPLE SLIP FOTO

LieneCandy parādījusi savu pašu intīmāko video

LieneCandy (25) nometusi svaru līdz nepazīšanai - JAUNĀKIE un 2004. gada FOTO

Lienes Candy mūža mīlestībai bērns ar citu

Skandalozais Sokolovs mīlējies ar precēto LieniCandy

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV