Cienītā, Laima Vaikule! Vai jūsu suņi, LV pilsoņi, maksā nodokļus, lai kaut teorētiski drīkstētu pārkāpt likumu un plunčāties Jūrmalā?

Par likumu, kas aizliedz izvest suņus ļaužu pilnā pludmalē, šokā Laima Vaikule.
Publicēts: 19.06.2018, Komentāri: 5
Dziedātāja Laima Vaikule paudusi savu šoku par to, ka suņi nedrīkst atrasties pludmalē. ''Es uzskatu, ka mani suņi ir Latvijas pilsoņi un viņi drīkst iet pie jūras, un arī viņiem ir ļauts izbaudīt visu, kas mums ir.'' Dziedātāja sarunā ar žurnāla ''Lilit'' žurnālistu Arti Kamalu rakstā ''Randiņš ar Laimu Vaikuli'' neslēpj pārliecību, ka zudušas pazīšanās atjaunot labāk nevajag.

Šajā sakarā viņa piemin padomju restorāna ''Jūras pērles'' darbinieku atkalsatikšanos: ''Kad no pasākuma devos mājās, bija pārņēmis rūgtums. Līdz trīsdesmit gadu vecumam mēs visi bijām vienādi, pēc tam līmeņi mainījās - kāds nodzērās, kāds saslima, cits stipri novecoja, kādam varbūt arī viss ir kārtībā. Un es domāju - labāk mēs nebūtu satikušies, jo atmiņā viss paliek skaistāk, nekā tas patiesībā ir dzīvē...''Vaikule atklāj, ka šobrīd viņa iecienītākā vieta, kur satikties, ir restorāns 36.līnija, kur viņa mēdz tikties pat ar Allu Pugačovu, tomēr slavenā dīva vislabprātāk nepamet mājas: ''Raimonds Pauls ļoti labprāt iet cilvēkos. Dažkārt domāju, ka es arī gribētu atmest iedomas un biežāk iet cilvēkos, bet es tā nevaru! Man patiešām negribas nekur iet.''

Vislabprātāk dziedātāja pastaigājas kopā ar saviem franču buldogiem, Buču un Eimiju. ''Es uzskatu, ka mani suņi ir Latvijas pilsoņi un viņi drīkst iet pie jūras, un arī viņiem ir ļauts izbaudīt visu, kas mums ir. (..) Arī viņiem ir nepieciešams atvēsināties, bet pludmalē ar suni atrasties nedrīkst.''

''Cilvēks aiz sevis atstāj daudz vairāk nekārtības nekā suns. Un, ja kāds arī aiz sava dzīvnieka nesavāc, atbildība ir jāprasa no saimnieka, nevis suņa,'' tā Vaikule, kura neslēpj vilšanos, ka Jūrmalā nav atsevišķa vieta, kur pludmalē var atrasties arī četrkājainie mīluļi.

Tikmēr sabiedrība šokā par mākslinieces ambiciozajām prasībām. Piemēram, kāda lasītāja jautā: "Cienītā, Laima Vaikule! Vai jūsu suņi, LV pilsoņi, maksā nodokļus, lai kaut teorētiski drīkstētu pārkāpt likumu un plunčāties Jūrmalā?"

No 19. līdz 22.jūlijam Dzintaru koncertzālē notiks viņas festivāls ''Laima Rendezvous Jūrmala 2018''.

 Raksts pārpublicēts no portāla Tautaruna.nra.lv

Lasiet arī:

Kļuvis zināms kādos apstākļos gājusi bojā Laimas Vaikules māte

Pugačova 'randevu' festivālā pie Vaikules noģībst - VIDEO

59 gadu vecumā Laimas Vaikules kailfoto maksā pusmiljonu ASV dolāru

Nopludināti īpaši neķītri Laimas Vaikules kailfoto

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Zaķis 21.01.2019 04:46
Ērms no cilvēka. Te pat nav ko piebilst...
0 0 atbildēt
Mārīte Redņova 23.06.2018 22:39
Jūsu zināšanai, par suņiem ir jāmaksā!
1 0 atbildēt
Wolfy 22.06.2018 06:04
Viņa domā ka ir slavenība, tad visu var atļauties!!! Un viņai pie "piektā punkta" ka varbūt kādam cilvēkam ir alerģija pret suņu spalvām vai kāds bērns baidās no suņiem!
3 0 atbildēt
Vaira 21.06.2018 21:17
nabadzīte... it kā nebūtu līdzekļu aizvest suņus izpeldināt maksas ūdenstilpnēs....
5 0 atbildēt
vai nav nekaunīgi? 19.06.2018 23:01
ar ko ko šī kundzīte paŗāka par citu suņu īpašniekiem????
5 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV