Kā šim blēdīgajam melim nav kauna? Par 12 tūkstošiem no mūsu naudas lējis degvielu neeksistējošā auto

Pat pasaules mediji šokā par Saeimas deputāta meliem: viņš brauc 7000 km mēnesī jeb 35 reizes mēnesī uz Liepāju! Auto kundziņam nav, bet no mūsu nodokļu maksātāju naudas izkrāpis jau 12 tūkstošus eiro.
Publicēts: 24.06.2018, Komentāri: 5
Deputāts iepircies par tūkstošiem... Zaļo un Zemnieku savienības tautas kalps Askolds Kļaviņš, pārdeklarējot dzīvesvietu uz Liepāju, kompensācijās Saeimā pamanījies saņemt aptuveni 12 000 eiro.

7 tūkstoši km mēnesī jeb 35 reizes mēnesī uz Liepāju! Auto viņam nav, bet no mūsu nodokļu maksātāju naudas izšņāpis jau 12 tūkstošus eiro. Tagad par to raksta arī pasaules mediji - skatiet galerijā.


TV3 Ziņu sižets:
Uzziņai: Saeimas deputātam Askoldam Kļaviņam (ZZS) oficiāli nepieder un arī lietošanā nav nevienas automašīnas, liecina amatpersonas pagājušā gada amatpersonas deklarācija.

Viņam nepieder, kā arī valdījumā vai lietošanā nav neviens transportlīdzeklis.


Identiska situācija ir redzama arī 2016.gada deklarācijā.

Pagājušā gada deklarācijā viņš norādījis 511 482 eiro lielas parādsaistības. Par darbu Saeimā viņš saņēmis 39 307 eiro, kā arī 87 eiro lielu kompensāciju.

Kā vēstīts, Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzskata, ka Kļaviņš, ļaunprātīgi izmantojot dienesta stāvokļi, radījis būtisku kaitējumu Saeimas budžetam. KNAB sācis kriminālprocesu par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu mantkārīgā nolūkā.

Ceturtdien Saeima pēc biroja lūguma piekrita kratīšanai deputāta dzīvesvietā, automašīnā, kratīšanas rezultātā izņemto mantu apskatei, kā arī automašīnas izņemšanai un apskatei.

Krimināllikums par šādu noziegumu paredz brīvības atņemšanu līdz četriem gadiem, piespiedu darbu, vai naudas sodu, atņemot tiesības ieņemt noteiktu amatu uz laiku līdz pieciem gadiem.

Šogad 2.maijā sāktajā kriminālprocesā iegūti pietiekami pierādījumi tam, ka Saeimas deputāts, pildot deputāta pilnvaras, no 2016.gada 1.novembra līdz šā gada maijam ļaunprātīgi izmantojis dienesta stāvokli mantkārīgā nolūkā, radot būtisku kaitējumu Saeimas budžetam, raksta KNAB.

Ņemot vērā KNAB paziņoto, nav precīzi skaidrs, vai izmeklēšana notiek saistībā ar iepriekš izskanējušo informāciju, ka Kļaviņš īsi pēc kļūšanas par parlamentārieti ir mainījis savu deklarēto dzīvesvietu no galvaspilsētas uz Liepāju, kas ļāvis piecas līdz sešas reizes palielināt saņemto transporta izdevumu kompensāciju.

Skandalozajam Askoldam Kļaviņam ir 52 gadi. Viņa dzīves mirkļi fotogalerijā.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Kings 26.06.2018 10:56
pretekļi valstsvīri
2 0 atbildēt
Dzidra Pence 26.06.2018 10:11
Vai tad to neviens agrāk neredzēja? Tagad visi brīnās. Kas tad atbild par naudām ko izmaksā, jeb katrs sev ieskaita cik grib.Tas var notikt tikai Latvijā. Te ir saucami pie atbildības arī pārējie kas ar šo lietu saistīti.
2 0 atbildēt
es 26.06.2018 06:06
,,,esam dizeni ,,vareni,,,
2 0 atbildēt
Jā-jā-jā 25.06.2018 21:09
LIKT TRĪSKĀRŠĀ APMĒRĀ ATMAKSĀT RADUŠOS ZAUDĒJUMUS UN AIZLIEGT TURPMĀK IEŅEMT ŠĀDUS AMATUS.
5 0 atbildēt
Jānis Kojāns 25.06.2018 21:03
Tur visi zog šis jau maz citi pa miljonam
6 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV