Nožēlojami. Cienījams latviešu miljonārs piedraud nopludināt žurnālistiem savas bijušās mīlestības intīma rakstura fotogrāfijas

Publicēts: 31.08.2018, Komentāri: 15

Vajāšana, draudi, emocionāla terorizēšana, šantāža par privātu foto nopludināšanu žurnālistiem... Parādījusies informācija, ka pēc šķiršanās no Latvijas bagātākā miljonāra Oļega Fiļa bijusī sieva Santa Zāmuele vairs nevarot dzīvot normālu un cienīgu cilvēka dzīvi.

Portālu grupas VIPI rīcībā ir nonācis Santas Kristiānas Zāmueles tēva Andreja Zāmuela iesniegums Valsts policijā, kurā paziņots, ka pret viņa meitu no bijušā vīra Oļega Fiļa puses notiek vajāšana un izsekošana, izteikti draudi, kas tiekot arī īstenoti. Tiek norādīts par absolūti apkaunojošu un cilvēka pazemojošu dzīves ritmu, proti, 41 gadu vecā bērnu māmiņa bez miesassargiem vairs nekur viena pati nedrīkst iziet pat gaišā dienas laikā. Santas dzīves mirkļi - vēl agrāk nepublicētas bildes galerijā.

Fragments no Andreja Zāmuela iesnieguma Valsts policijā: "[...] mana meita Santa Zāmuele tiek šantažēta, ka, ja viņa neatdos Oļegam Fiļam visu mantu, tad viņš kaitēs viņai, tostarp, zvanīs žurnālistiem un sniegs viņiem dažāda rakstura privātas fotogrāfijas.

Man ir zināms, ka Santa tiek novērota un izsekota, tāpēc viņai ir pamatotas bailes par savu, savu bērnu - manu mazbērnu dzīvību un drošību. Šīs viņas bailes jau ir rezultējušās tajā, ka savas dienas gaitas Santa pavada miesassarga klātbūtnē.

Kādu laiku pēc laulības šķiršanas ar bērniem Santa vēl dzīvoja ģimenes mājā Rīgā, Visbijas prospektā **, taču šo māju nepārtraukti (24 stundas diennaktī) ar kamerām novēroja Oļegs. Kameras ir viņa personīgā kontrolē un viņš Santai ir sūtījis fotouzņēmumus no tām, tādējādi liekot saprast, ka viņš vēro katru viņas soli. Šī iemesla dēļ kopā ar savu ģimeni viņa bija spiesta meklēt citu, drošāku mājokli. Faktiski Oļegs ar saviem draudiem un prettiesisko rīcību ir piespiedis Santu un bērnus pamest ģimenes māju.

Jānorāda, ka Oļegs Fiļs jau laulības laikā Santu mocīja, gan emocionāli un man pat šķiet, ka arī fiziski. Turklāt esmu runājis ar meitu un viņa man ir atzinusi, ka viņš padarīja laulību neciešamu arī dēļ saviem sakariem ar citām sievietēm laulības laikā. Viņš vienmēr ir gribējis Santu pakļaut un salauzt, jo viņš nevarēja izturēt, ka Santa ir apzinīga personība, ar augstu pašapziņu un visus lēmumus spēj pieņemt patstāvīgi. Arī pašlaik, no šīs rakstveida draudu vēstules redzams, ka viņš vēlas viņai visu atņemt, viņu pakļaut un tad sniegt viņai ikmēneša uzturēšanas palīdzību!!!

Tā kā Santas Zāmueles bijušais vīrs nerimstas un turpina demonstrēt, ka viņam pār Santu ir kontrole, ka viņam ir milzīga vara un resursi, lai veiktu viņas vajāšanu un ietekmēšanu, esmu spiests vērsties policijā ar lūgumu aizliegt Oļegam Fiļam personīgi vai ar trešo personu starpniecību tuvoties manai meitai Santai Zāmuelei un aizliegt Oļegam Fiļam personīgi vai ar trešo personu starpniecību sazināties ar Santu Zāmueli un viņas ģimenes locekļiem (nepilngadīgajām meitām, māti, tēvu, vecomāti, auklītēm, kas reizēm pieskata bērnus).

Ņemot vērā Oļega Fiļa varu, naudas līdzekļus un jau veiktās darbības, es baidos par savas meitas drošību. Vēršu uzmanību, ka Oļegam Fiļam ir savs personīgais ierocis, kuru viņš bieži vien no Santas teiktā mēdz nēsāt sev līdzi! Uzskatu, ka šāda Oļega rīcība ir neadekvāta, tādā stāvoklī viņš varētu būt spējīgs uz visu, tādēļ lūdzu palīdziet!

Zinot, ka Santai ir bailes, nevaru vienaldzīgi noskatīties, tāpēc kā tēvs vēršos ar šo iesniegumu policijā un lūdzu nekavējoties novērst vardarbību, visatļautību un cilvēka pazemošanu, jo jūtos atbildīgs par savas meitas, manu mazbērnu dzīvību un drošību.

Pielikumā pievienoju tās sarakstes kopijas, kuras man uzticējusi meita, kā arī Oļega Fiļa draudu vēstuli. Zinu, ka Santai ir pierādījumi par vajāšanu; to var apliecināt arī citi cilvēki - draugi un darbinieki."

Pirms pāris dienām jau vēstījām:

Bagātie arī raud. Miljonāra pazemojumi pret Latvijas skaistāko sievieti. Starp citu, paša bijušo sievu

Ekrānuzņēmums: ievads un saņemšanas apstiprinājums no Zāmuela kunga iesnieguma tiesībsargājošām iestādēm.


Iesnieguma noslēguma fragments


Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Anita 24.09.2018 01:03
Man būtu galīgi vienalga, ko viņš tur publicē, manis pēc kaut pornogrāfiju. Un skatos komentāros tieši sievietes raksta pretīgus komentārus par sievieti. Laikam aiz skaudības.
0 1 atbildēt
Maira Brūdere 04.09.2018 00:41
Viņš cīnas par savu naudu. Mēs katrs tā darītu. Līdzekļi FIĻAM tika izkrāpti. Tā ir zagšana un par zagšanu jāsēd cietumā. Labāk nebūtu ņēmusi un tūlīt precējusies ar ārzemju miljonāru.
2 1 atbildēt
Ivans > Maira Brūdere 05.09.2018 04:14
baigais cīnītājs pazemojot sievietes
2 0 atbildēt
mama 04.09.2018 00:37
nekrietnelis.
2 0 atbildēt
ornaments 03.09.2018 11:46
vai tik ambiciozi augstpràtīgā nebūs kaut kā dziłi iespłāvusi dvēselē
2 0 atbildēt
Laila 02.09.2018 02:50
zemiskakais izrēķināšanas veids
2 0 atbildēt
dostalo 02.09.2018 02:33
tik vien dzirdēts, ka meituks pati vien tāda šalava ir
2 0 atbildēt
ann 01.09.2018 20:03
bagaati vīrieshi ir nelieshi!
5 0 atbildēt
emma 01.09.2018 06:26
vinas kunas pasas nezia ko grib ar vienu veci dzivot nevar vajag izbaudit vairakus un beigas paliek vienas ta vinam ari vajag
0 5 atbildēt
Ints Dischler Immer weiter!!! 31.08.2018 22:46
Par visu sai dzive ir jamaksa! Viegla dzive nenozime, ka ir laimiga!
5 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV