Pāragri mūžībā aizsauktā Latvijas 1.Rokkkafejnīcas dibinātāja Mareka Mediņa neticamais nāves iemesls

Atvadīšanās no 47 gadus vecā Mareka Mediņa notiks 2018.gada 18. septembrī plkst. 12.00 Rīgas krematorijā.
Publicēts: 16.09.2018, Komentāri: 2

2018.septembrī 8. septembrī 47 gadu vecumā negaidīti un pēkšņi mūžībā aizgāja viens no Latvijas 1. Rokkafejnīcas dibinātājiem Mareks Mediņš. Viņa nāve ir nežēlīgi smags zaudējums ģimenei un brālim Raivo, ka arī daudziem Latvijas rokmūziķiem un rokmūzikas faniem.

Mareku negaidīti piemeklējis infarkts. Tas bijis negaidīts pārsteigums daudziem, jo vīrietim spēka gados nav bijušas nekādas veselības problēmas. Atvadīšanās no Mareka Mediņa notiks 2018.gada 18. septembrī plkst. 12.00 Rīgas krematorijā. Kā zināms, brāļi Mediņi 2002. gadā nodibināja Latvijas 1. rokkafejnīcu, kas Liepājā darbojās līdz pat 2013. gada sākumam. Pēcāk viņi pārcēlās uz Rīgu, kur kopš 2012. gada sākuma atpūtas vieta Vecrīgā ar tādu pašu nosaukumu darbojas joprojām.

Mediņa brālis Raivo: «Marekam iepriekš nebija veselības problēmu. Viņš jutās un izskatījās labi. Bija stiprs un vesels. Varētu pat teikt, ka pēdējos gados viņam ļoti labi gāja gan darbos, gan fiziski, viss notika, tādēļ tas bija pilnīgi negaidīti. Bija pārliecība, ka pēc Liepājas krīzes viņam ir izdevies atgūties, un viņš domāja, ka viss vēl priekšā. Tajās pirmajās dienās pēc brāļa nāves bija nežēlīga sajūta, ka nav bijis neviens brīdinājums.

Neviena iespēja kaut ko mainīt vai ārstēties. Viss ir bijis labi. Un pēkšņi vienā rītā viss beidzās. Tādēļ ir ļoti žēl. Protams, Mareka dzīvē ir bijuši ļoti daudzi notikumi, to skaitā arī stress un slodze. Iespējams, ka tas viss kaut kā kopā sasummējās. Katrā ziņā nebija tā, ka viņš būtu sūdzējies par kaut ko vai gājis pie ārsta. Viņš tiešām jutās labi, tāpēc tas bija kā spēriens no skaidrām debesīm. Iepriekšējā nedēļā viņš superaktīvi strādāja. Pēc tam nedēļas nogalē bija kopā ar ģimeni. Tas notika sestdien no rīta, pulksten 11.04 viņa mājās Mārupē. Tajā laikā viņš bija kopā ar ģimeni. Sieva izsauca ātro palīdzību, kas atbrauca un cīnījās par viņa dzīvību, bet neizglāba,» par brāļa Mareka nāves iemesliem stāsta Raivo.

Visu rakstu lasiet žurnālā "Vakara ziņas" www.vz.lv

ATVADU FOTOGALERIJA.

Foto no: Vakara Ziņas, Leta, Liepajniekiem.lv, Nra.lv, Irliepaja.lv, Privātā Dzīve.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

aivars 21.09.2018 17:43
Man 40 g bija infarktins,bet taja laika arsteju ar spirtu lielos daudzumos,unn ir izdevies jau lidz 63 nodzivot
1 0 atbildēt
Rip 18.09.2018 01:54
ļoti žēl..
2 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV