Soli tuvāk nākotnes medicīnai izstādē Medbaltica 2018 Ķīpsalā!

Jaunākās medicīnas tehnoloģijas, farmācijas, veselības aprūpes un zobārstniecības jaunumi, darba apģērbs mediķiem, konferences nozares profesionāļiem – tas viss no 27. līdz 29. septembrim, – 11. starptautiskajā medicīnas izstādē “Medbaltica 2018” Ķīpsalā!
Publicēts: 26.09.2018, Komentāri: 0

Soli tuvāk nākotnes medicīnai izstādē “Medbaltica 2018”!

Jaunākās medicīnas tehnoloģijas, farmācijas, veselības aprūpes un zobārstniecības jaunumi, darba apģērbs mediķiem, konferences nozares profesionāļiem – tas viss no 27. līdz 29. septembrim, – 11. starptautiskajā medicīnas izstādē “Medbaltica 2018” Ķīpsalā!

Izstādē piedalās vairāk nekā 100 medicīnas preču ražotāji, pakalpojumu sniedzēji, tiešie piegādātāji un tirgotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Zviedrijas, Vācijas, Polijas, Rumānijas, Ķīnas un citām valstīm.Pirmo reizi izstādē ar Malaizijas ārējās tirdzniecības attīstības korporāciju (Malaysia External Trade Development Corporation, MATRADE) “Medbaltica” ir pārstāvēta arī Malaizija. MATRADE ir valsts aģentūra, kas starptautiskajiem importētājiem palīdz atrast nepieciešamos produktus un pakalpojumus, un organizē iepazīšanos ar atbilstošiem Malaizijas piegādātājiem un darījumu partneriem. Starp citu, Malaizija ieņem vadošo vietu katetru un ķirurģisko izmeklēšanas cimdu ražošanā un eksportēšanā pasaulē, nodrošinot 80% no pasaules katetru pieprasījuma un 60% no gumijas cimdu pieprasījuma. 

Jaunums! Unikāla cilvēka kustību analīzes laboratorija

Medicīnas tehnoloģiju inženieri Somijā ir radījuši unikālu mūsdienīgu risinājumu ārstiem un terapeitiem – inovatīvu sistēmu “Habilect”, kas ir kompakta cilvēka ķermeņa kustību analīzes laboratorija. Tā gan palīdz atjaunot kustību aktivitātes un ķermeņa ekstremitāšu koordināciju, gan arī veic objektīvu funkcionālo novērtējumu. Pēc kustību apjoma diagnostikas tā pacientam piedāvā vēlamo terapiju, sastādīs terapijas grafiku, kontrolēs uzdevumu izpildi un ziņos par kopējo progresu. Būtiski, ka ar šos sistēmu terapijas vingrinājumus pacients var veikt mājās, savukārt terapeits attālināti var sekot līdzi to izpildei.

Ātrai un drošai informācijas apmaiņai

Ātrai un drošai informācijas apmaiņai starp specialistiem bieži vien var būt izšķiroša nozīme pacienta ārstēšanā. Tādēļ medicīnisko izmeklējumu attēldiagnostikas nākotne būs 100% balstīta tīmekļa resursos, ir pārliecināti uzņēmuma “Medsol” pārstāvji, kas “Medbaltica” prezentē PACSonWEB platformu. Tā ir balstīta HTML5 tīmekļa tehnoloģijā, nodrošinot medicīnisko izmeklējumu attēldiagnostikas un ziņojumu drošu apmaiņu. Šis pakalpojums sniedz iespēju pacientiem un ārstiem, izmantojot portālu, iegūt DICOM (digitālā attēlveide un komunikācijas tehnoloģijas medicīnā) attēlus, dalīties ar pētījumiem speciālistu starpā, kā arī sūtīt ziņojumus ārpus iestādes tīkla, izmantojot balss atpazīšanas tehnoloģiju.

Veselības profilaksei un darbam

Ekspozīcijā varēs apskatīt ne tikai medicīniskās tehnoloģijas, materiālus un inovatīvus pakalpojumus, bet arī preces un pakalpojumi veselības stiprināšanai ikdienā – mutes higiēnas līdzekļus, produktus vīrusu profilaksei, uztura bagātinātājus, rehabilitācijas un kompresijas izstrādājumus. Par pievilcīgām cenām izstādē būs pieejami arī darba apģērbi un apavi mediķiem. Par to rūpējasspeciālo medicīnas apģērbu ražotāji “Arde Line”, “Prāna KO”, “Austilis”, medicīnas preču tirgotājs “Dinastija” u.c. Vairāk par dalībnieku piedāvājumu skatiet šeit: http://bt1.lv/medbaltica/?link=00100000

Konferencēs un semināros – lektori no astoņām ārvalstīm

Ķīpsalā visās trīs izstādes dienās norisināsies 11 profesionālās konferences un semināri, kas vienkopus pulcēs turpat 10 tūkstošus dažādu veselības nozaru speciālistus, profesionālās biedrības un medicīnas iestāžu vadītājus. Ar Latvijas kolēģiem savā pieredzē dalīsies lektori no astoņām valstīm: Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Somijas, Austrijas, Vācijas, Krievijas un Lielbritānijas. Piemēram, profesore,vadošā speciāliste ginekoloģiskajā endokrinoloģijā, neauglības ārstēšanā unginekoloģisko saslimšanu ķirurģijā Krievijā Jeļena Andrejeva Latvijas Ginekologu un dzemdību speciālistu asociācijas konferencē runās par piena dziedzeru labdabīgajām saslimšanām. Savukārt Dr. Bernateks (Polija)izglītos Latvijas zobārstus kā uzlabot protezēšanas pakalpojumu kvalitāti un veikt vissarežģītāko protezēšanu, lietojot 21. gadsimta tehnoloģijas.

Vēl Ķīpsalā notiks Veselības aprūpes darba devēju asociācijasun Latvijas Slimnīcu biedrības konference, Latvijas Māsu asociācijas konference, Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) konferences “Nieru un urīnceļu slimības”, “Komplimentārā medicīna”, LĀB biedrības starpdisciplinārā konference “Sirds veselība”, Latvijas Rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienības un Latvijas Diētas un uztura speciālistu asociācijas konference, Latvijas zobārstu un Latvijas zobu higiēnistu konferences u.c. Skatīt pasākumu programmu: http://bt1.lv/medbaltica/?link=00500000

Izstādi “Medbaltica” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. 

Vairāk par pasākumu: www.bt1.lv/medbalticaun Facebook www.facebook.com/Medbaltica

Izstādes darbalaiks:

27.–28. septembrī 9.00–18.00

29. septembrī 9.00–16.00

Ieejas maksa:

Ieejas biļete – 4,00 EUR
Pensionāriem, studentiem – 3,00 EUR

Pērciet biļetes internetā jau tagad: www.bezrindas.lv/lv/izstades

Autostāvvieta – 3,00 EUR

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV