Šarms, grācija, avangards un sarkanas lūpas 3 dienu garumā skaistākajā Ķīpsalas izstādē 'Baltic Beauty 2018'

Publicēts: 21.10.2018, Komentāri: 3

No 2. līdz 4. novembrim Ķīpsalā notiks Baltijas vērienīgākie skaistuma industrijas svētki – izstāde “Baltic Beauty 2018”. Portāla SLAVENIBAS.LV lasītājiem un lasītājām ir iespēja laimēt 2 ielūgumus uz šiem skaistuma svētkiem, nospiežot 'sekot un patīk' šeit Facebook.com/slavenibas/

Hallē “Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule” ikviens varēs piemeklēt sev interesējošo produktu vai pakalpojumu: no sejas kopšanas kosmētikas līdz permanentam grimam, no skropstu un nagu pieaudzēšanas līdz jaunākajām aparātu procedūrām, no mutes higiēnas līdzekļiem līdz epilācijas un depilācijas krēmiem. Šogad izstādē plaši būs pārstāvētas skaistumkopšanas klīnikas, kā arī īpaši bagātīgs būs dažādu aparāttehnoloģiju un manikīra piederumu klāsts.

Izstādes hallē “Matu skaistuma pasaule” varēs ne vien atrast sev piemērotākos matu kopšanas un veidošanas līdzekļus, bet arī konsultēties ar profesionāliem frizieriem un vērot virtuozus meistaru paraugdemonstrējumus. FOTOGALERIJA

Vērienīgas starptautiskas konferences:

pirmo reizi izstādē 2. novembrī - konference “Aroma Power: health-beauty-abundance essential oils”;

2. novembrī - konference “Multidisciplinārā pieeja aknes terapijā’’;

3. novembrī – otrā Baltijas meikapa konference “Krāsa kustībā”.

3. novembrī - Latvijas Ārstu biedrības rīkotā starpdisciplinārā konference “Estētiskā medicīna”;

4. novembrī -  skropstu un uzacu konference, kurā uzstāsies pasaulē atzīti lektori no Amerikas, Anglijas, Korejas, Lielbritānijas, Krievijas, Ukrainas un Baltkrievijas;

4. novembrī - ikgadējā Baltijas Spa konference.

Vairāk par konferencēm un dalību var uzzināt: http://bt1.lv/bb/read.php?subid=8047

“Baltic Beauty 2018” notiks 50 skaistuma industrijas profesionālie konkursi:

2. novembrī - grima mākslas konkurss “Bez elpas”, konkurss “Vizāžistu cīņa” un 14. starptautiskais vizāžistu konkurss“Stage make-up”;

2. novembrī - “Klasiskais vakara meikaps”;

4. novembrī -  konkurss “Kombinētais aparātmanikīrs”;

ķermeņa apgleznošanas konkurss, kura tēma šogad ir “Četras stihijas”.

2., 3. novembrī - XIII Baltijas spa čempionāts, kur spa meistari sacentīsies par titulu “Labākais spa meistars 2018”;

3. novembrī -  skropstu pieaudzēšanas konkurss “Baltic Beauty Cup 2018”.

Konkursu programma: www.bt1.lv/bb/konkursi.php

“Baltic Beauty 2018” atklāšanas ceremonija notiks 2. novembrī plkst. 12.00 hallē “Sejas un ķermeņa pasaule” (halle Nr. 2).

Iedvesmojies no pasaules modes tendencēm!

4. novembrī izstādē “Baltic Beauty 2018” notiks seminārs “Chanel manā iztēlē”, kurā astoņkārtēja Latvijas čempione frieziermākslā Viktorija Poleckiha un imidža konsultante Natālija Gorelko no Baltkrievijas veidos piecus tēlus pēc jaunākajām modes tendencēm pasaulē. Starp citu, ir atgriezies 80. gadu stiliņš ar noteikumu – lai dzīvo sievišķība!

“Seminārā parādīsim un pastāstīsim par jaunākajām matu un apģērba tendencēm un to, kā šīs

zināšanas lietot ikdienā. Kā savam tēlam piešķirt individualitāti? Šosezon galvenais akcents ir matu sakārtojums – kreativitāte, klasika, konservatīvisms un arī šokējoši griezumi. Modelējot sejas kontūru ar matu griezumu, sievietes tēlu var padarīt par pieciem gadiem jaunāku,” norāda stiliste un frieziere Viktorija Poleckiha.

SeminārsChanel manā iztēlē” notiks 4. novembrī plkst. 12.00–15.00 zālē Nr. 4 unto vadīs starptautiskās klases TOP stiliste, astoņkārtēja Latvijas čempione frieziermākslā Viktorija Poleckiha (Latvija) un imidža konsultante, stiliste Natālija Gorelko (Baltkrievija). Meistares seminārā apskatīs piecas galvenās tēlu veidojošās sastāvdaļas: matu griezumu, krāsu, meikapu, apģērbu un aksesuārus.

Pirms dodies uz semināru, piedāvājam dažas aktuālas tendences!

“Dzīvojam ļoti interesantā laikā, kad modē ir stils, kas atbilst cilvēka dzīvesveidam un kas nepārtraukti pielāgojas neizbēgamajai cilvēka attīstībai,” ­– tā stila eksperte Viktorija Poleckiha.

80. gadu mode

Patlaban pasaules modē ir aktuāla 80. gadu mode, paspilgtinot sievišķību un attālinoties no vīrišķīgiem akcentiem. Apģērbā aktuāli ir zvēru un ziedu apdrukas, rūtis un spīdumi. Jaunākā tendence ir arī elastīgās matu lentes un matu rotas ar ziediem.

Atkal modē beretes!

Šajā sezonā pasaule ir atvērta beretēm, lakatiem, apaļajām šallēm un cepurēm, kas kā maska noklāj ne tikai galvu, bet arī seju – balaklava. Tieši melnas ādas beretes ir visaktuālākās, modernākās un pat universālākās!

Sarkanas lūpas

Šī gada meikapa modes tendences ir platas, ģeometriskas, neordināras acu līnijas savienojumā ar sārtām vaigu ēnām un krāsainām, spīdīgām acu ēnām, kas it kā nevērīgi uzklātas līdz pat uzacu līnijai. Sezonas lūpu krāsas tonis ir sarkans.

Vienmēr aktuālais bobs

Patlaban ļoti aktuālo matu griezumu sarakstā ir karē, bobs, pagarinātaisbobs, piksi, graduēts griezums ar miniatūru poniju. Matu sakārtojumos aktuāls ir shaggy stils – dažāda garuma šķipsnas. Būsi stilīga, ja matus krāsosi tādās krāsās kā vēsi blonds, medus, limonāde vai brūnā ar ķiršu nokrāsu. Arī dabisks matu tonis šobrīd ir modē!

Bez brošām un apaļiem auskariem neiztkt

Šogad var atļauties apaļas formas auskarus, vienu auskaru, garus cimdus, ķēdes un ģeometrisku formu somiņas. Aktuālas ir brošas, ko var spraust gan pie mēteļiem, šallēm un blūzēm, gan pie cepurēm un somām!

Seminārā “Chanel manā iztēlē” tēlu veidošanai tiks izmantoti apģērbi no “Mucina” (Latvija), “Boutique Showroom” (Latvija), aksesuāri no “Decorati on by Kaminskaya” (Baltkrievija) un “Три Сестры Аксессуары“(Baltkrievija). Starp citu, dizaineres no Baltkrievijas par godu Latvijas 100 gadiem ir izveidojušas īpašus auskarus Latvijas karoga krāsās.

Vairāk par semināru: https://ej.uz/od6a

Dalību seminārā var pieteikt: www.facebook.com/events/735365526802725

No 2. līdz 4. novembrim Ķīpsalā notiks Baltijas vērienīgākie skaistuma industrijas svētki – izstāde “Baltic Beauty 2018”, kur pašu aktuālāko skaistumkopšanā prezentēs vairāk nekā 340 uzņēmumu no 20 pasaules valstīm.

Šogad “Baltic Beauty” būs daudzveidīga pasākumu programma – sešas plaša mēroga konferences sadaļā “Sejas un ķermeņa skaistuma pasaule” un sešas tikpat vērtīgas konferences sadaļā “Matu skaistuma pasaule”. Trīs dienu garumā ikviens ir aicināts sekot pasaulē atzītu profesionāļu aizraujošiem šoviem – ķert iedvesmu un zināšanas vismaz 20 meistarklasēs un semināros. Vairāk:www.bt1.lv/bb

“Baltic Beauty” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Sekojiet mums www.facebook.com/izstadebalticbeauty un

www.instagram.com/exhibitionbalticbeauty

Izstādes darbalaiks:

2.–3. novembris 11.00–20.00

4. novembris 11.00–19.00

Ieejas biļete – 6 €

Pensionāriem, skolēniem, invalīdiem – 4 €. Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas

Biļetes var iegādāties arī internetā: www.bt1.lv/bb/buytickets.php

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Kŗio 23.10.2018 21:38
ak ja nu biļetes kaut ģimenēm būtu lētākas
2 0 atbildēt
maya 23.10.2018 21:09
pari labākā ķīpenes izstāde
2 0 atbildēt
Līga Skrulle 23.10.2018 01:03
Izstādē ieeja bērniem bez maksas, tas ir ļoti forši
3 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV