Smagā autokatastrofā Ukrainā iet bojā valsts slavenākā humoriste; Smagi cietuši astoņi galvenie šova 'DIZEL SHOW' aktieri

Kijeva un visa Ukraina gulst sērās. Arī mēs esam kopā ar ukraiņu tautu. Šova DIZEL SHOW mākslinieki ir mīlēti un labi zināmi arī Latvijas skatītājiem. FOTO/VIDEO.
Publicēts: 23.10.2018, Komentāri: 4
Dziļā piemiņā. 2018.gada 20.oktobrī smagā autokatastrofā bojā gājusi slavenākā ukraiņu humoršova 'Дизель-шоу' galvenā zvaigzne, aktrise Marina Poplavska - īstajā vārdā Marianna Francevna Poplavskaja (Марианна Поплавская). Viņai bija 45 gadi. Ukrainā viņa tika dēvēta par TV Primadonnu, par valsts galveno melodramatisko aktrisi, humoristi un izcilu pedagoģi.Vēl astoņi 'Dīzelšova' pazīstamākie aktieri guvuši smagas traumas. Par laimi viņu dzīvībai briesmas vairs nedraud, tomēr ir būtiski lūzumi un mežģījumi, kas aktiera profesijai būtiski kaitēs.


Mākslinieki nakts laikā bija ceļā uz mājām Kijevā pēc viesizrādes Ļvovā - autobusa šoferis pie stūres aizmiga un frontāli ietriecās Ukrainas pasta furgonā. Aktrise Marina Poplavska sēdēja blakus šoferim, kuram nekad nav bijis pārinieka, viņš vienmēr esot braucis pārguris un neizgulējies. Šoferis ticis cauri sveikā, gūstot vien dažus nobrāzumus, un šobrīd ir apcietināts. Pēc Ukrainas likumdošanas viņam draud 3-8 gadi cietumā, vēsta Kijevas mediji.

Draugi un kolēģi aktrisi sauca ļoti mīļi - par Marinu Francevnu. Pēc profesijas ukraiņu valodas skolotāja pēdējo 10 gadu laikā kļuva par valsts vadošo humoristi. Viņa bija visvecākā un pazīstamākā no humoršova pamatsastāva dalībniekiem. Marinai Poplavskai bija 45 gadi (par mākslinieces vecumu dažādi avoti diemžēl ziņo atšķirīgi - vai viņa dzimusi 1970., 1972 vai 1973.gadā).

Visdziļākā līdzjūtība no mums un visiem Latvijas skatītājiem Marinas Poplavskas tuviniekiem un vislabākās atveseļošanās vēlējumi cietušajiem 'Dīzelšova' aktieriem un aktrisēm.

ATVADU FOTOGALERIJA - IZCILĀ AKTRISE, UKRAINAS VADOŠĀ HUMORISTE MARINA FRANCEVNA POPLAVSKA

Brīdinām, ka fotogalerijā ir arī nepatīkami skati. Mēs turpināsim informēt par pārējiem cietušajiem aktieriem un viņu veselības stāvokli. Ukraiņu tauta, Baltijas un NVS valstu, kā arī Krievijas skatītāji pauž dziļu šoku par notikušo, un ir dziļās sērās: sociālie tīkli pārpilni ar simtiem tūkstošu līdzjūtības, neizpratnes un sāpju vārdiem.

Marina Poplavska vairākkārt viesojusies Jūrmalā, Dzintaru koncertzālē:Šova DIZEL SHOW mākslinieki ir mīlēti un labi zināmi arī Latvijas skatītājiem - viņi bieži viesojušies viesizrādēs Jūrmalā un teju visi ir atpazīstamākie festivāla KVN jeb Jautro atjautīgo kluba zvaigznes. 'Dīzelšova' (Дизель-шоу) humora skečus Latvijas skatītāji bieži vēro Youtube Dizel Studio kanālā vai caur satelītkanāliem Ukrainas tele-sabiedrībā ICTV.

Traģēdijā cietuši arī pārējie, zemāk redzamajos skečos, vadošie Ukrainas šovmeņi un humoristi, kuri skatītājus smīdina kopā ar mūžībā aizgājušo Marinu Francevnu Poplavsku:

Gaišā piemiņā Marinai Francevnai fotogalerija nākamajā lapā

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Sandra Strīķe 26.10.2018 21:28
Skumstu.
0 0 atbildēt
Dagnija Bartusevica 25.10.2018 21:21
taa notiek. shoferim un dispecheram katram 20 gadus, tad citi dispecheri da ij shoferi padomaas, vai parakstiities uz braucienu nogurusham
3 0 atbildēt
Agnija 25.10.2018 19:05
Drausmīga tragedija..………
2 0 atbildēt
Renars 25.10.2018 03:12
Mīlu Dīzełšovu. Drausmīgas vēstis. Visdziljākā līdjūtība
3 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV