Pūkaiņi, četrkājainie draugi un mīluļi sirsnīgākajā Ķīpsalas izstādē ZooExpo 2018

Publicēts: 09.11.2018, Komentāri: 0

10. un 11. novembrī Ķīpsalas hallē mazos un lielos apmeklētājus priecēs rudens mīļākā izstāde – “ZooExpo 2018”, kur būs apskatāmi suņi, kaķi, truši, seski, eksotiski putni, grauzēji un pat zirnekļi. Būs arī aizraujoši kaķu šovi un suņu paraugdemonstrējumi. Vēl bērnu priekam – izjādes ar ponijiem un piepūšamās atrakcijas!


Suņu skaistumkonkursi


Ķīpsalā suņu skaistuma konkursos par titulu „Rīgas uzvarētājs” sacentīsies 1700 suņu no Latvijas un ārvalstīm, kas pārstāvēs 226 suņu šķirnes. Starp tiem būs gan populārie labradori, Džeka Rasela terjeri, Jorkšīras terjeri, punduršpici, gan arī īsti retumi – Bergāmo aitusuns un Bernes dzinējsuns. Apmeklētāji varēs vērot arī specializēto Rodēzijas ridžbeku skaistuma konkursu. Abu dienu noslēgumā ¬par titulu “Best of the best” sacentīsies katras šķirnes labākais pārstāvis.

10. un 11. novembrī līdztekus suņu skaistuma konkursiem notiks aizraujoši šovi un paraugdemonstrējumi, ko būs interesanti vērot gan maziem, gan lieliem apmeklētājiem! Būs vācu aitusuņu paraugdemonstrējumi pārkāpēju aizturēšanā, tikšanās ar suņiem – bezvēsts pazudušo meklētājiem un arī atraktīvi ņūfaundlendiešu šķirnes demonstrējumi.

Kurš kļūs par “Zelta kaķi”?
Priecīgi brīži gaidāmi arī kaķu mīļotājiem, jo Ķīpsalā varēs apskatīt aptuveni 400 lielus un mazus, pūkainus un bezspalvainus dižciltīgos mīluļus no piecām valstīm. Līdzās populārām šķirnēm, tostarp plaši pārstāvētajiem Siāmas un austrumu kaķiem, būs aplūkojami arī Norvēģijas meža kaķi un toiboba šķirnes kaķi. Šoruden īpaša uzmanība tiks minčiem, kas var lepoties ar tumšu spalvu, jo notiks specializētie šokolādes krāsas (ļoti reta krāsa kaķiem!) un melnās krāsas kaķu šovi. Apmeklētājus priecēs arī pasaulē lielāko kaķu – Meinkūnu – šovs!

Skatītājiem aizraujošs šķitīs arī Zelta rings, kurā 11. novembrī par titulu “Zelta kaķis” sacentīsies labākie no labākajiem visu šķirņu minčiem. Šī titula ieguvējs nākamgad pārstāvēs Latviju prestižajā starptautiskajā kaķu konkursā “Zelta kaķis 2019”.

100 sesku Ķīpsalā!

Pēc ilgāka laika Ķīpsalā atkal būs seski. Izstādes pirmajā dienā to būs pat 100 (!) no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas un Zviedrijas, jo notiks starptautiskā sesku izstāde “Teeth’n’Tails 2018“, kas pirmoreiz norisināsies pēc Skandināvijas čempionāta noteikumiem. Ķīpsalā būs aplūkojami gan standarta krāsojuma, gan eksotiska krāsojuma seski.

Aplūko lielās vardes, čūskas un zirnekļus!
Zināms, ka savs cienītāju pulciņš ir ne tikai kaķiem un suņiem, bet arī eksotiskajiem dzīvniekiem. Viens būs sajūsmā, bet cits noskurināsies, ieraugot mazos viesus – dažādu sugu čūskas, vardes, ķirzakas, zirnekļus, tūkstoškājus, zarkukaiņus un prusakus no Lietuvas posmkāju zoodārza “Insektariumas”. Drosmīgākie dažus pat varēs paņemt rokās!

Ielūkojies “Zaķīšu pirtiņas” pļaviņā
“Trušu muiža” visus mazos apmeklētājus aicina viesoties “Zaķīšu pirtiņas” pļaviņā, kur mazie varēs iejukt starp latviešu dzejas klasiķa Viļa Plūdoņa dzejoļa tēliem. Dažus no tiem varēs samīļot, pabarot un saņemt arī pārsteiguma velti no pirtiņas saimniekiem.

Pabaro mazāko poniju pasaulē!
Izstādes apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar ponijiem. Katrs pats varēs piedāvāt burkānu vai grauzdiņu pasaulē mazākās poniju sugas pārstāvim – Šetlandes ponijam. Turklāt bērniem, sākot no 1,5 gada vecuma, būs unikāla iespēja pavizināties kāda jātnieku kluba “Mežezeri” ponija mugurā!

Viss labākais tavam mīlulim!
Līdzās suņu un kaķu izstādēm “ZooExpo” būs plaša zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcija, kurā apmeklētāji par pievilcīgām izstādes cenām varēs izdevīgi iepirkties un palutināt savus mīluļus. Vairāk nekā 80 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Lielbritānijas un Vācijas piedāvās dzīvnieku barības, kopšanas komplektus, būrīšus, dažnedažādus aksesuārus un rotaļlietas un arī sniegs konsultācijas.

Ja meklē četrkājaino draugu
Ja vēl tikai esi sava četrkājainā drauga meklējumos, izstāde būs lieliska vieta, kur iepazīt suņu un kaķu šķirņu daudzveidību! Kucēnu un kaķēnu tirdzniecība izstādē nav atļauta, bet ikvienam būs iespēja aprunāties ar dažādu šķirņu speciālistiem, lai saņemtu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem un varbūt jau aizrunātu savu nākamo četrkājaino draugu.

Izstādi „ZooExpo” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Kinoloģisko federāciju un Latvijas felinoloģijas asociāciju „Felimurs”. Suņu un kaķu izstāžu sponsors – "ROYAL CANIN". Vairāk: www.bt1.lv/zooexpo un facebook.com/petekspo.lv

Norises vieta un laiks: Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā
10. un 11. novembrī no plkst. 10.00 līdz 18.00

Biļešu cenas:
Bērniem līdz 4 gadu vecumam ieeja bez maksas!
Bērniem no 5 līdz 18 gadiem – 3,50 EUR
Pensionāriem, invalīdiem, studentiem – 4,50 EUR
Pieaugušajiem – 6,00 EUR
Ģimenes biļete (2+2; 1+3) – 13,00 EUR; vairāk bērnu – 1,50 EUR par katru bērnu
Biļetes jau pārdošanā: www.bezrindas.lv/lv/zooexpo-2018/5324/
Ar “DinoZoo” Zelta klienta karti (tikai pasākuma vietā) – ieeja par īpašu cenu!
Autostāvvieta – 4,00 EUR

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV