Nenorakstiet pirms laika 69 gadus veco Pugačovu... Galkins (42) viņu joprojām iekāro kā sievieti!

Izskanējusi informācija, ka Galkinam ir romāni ar jaunām sievietēm...
Publicēts: 17.11.2018, Komentāri: 2
Komiķis un pazīstamais šovmens Maksims Galkins sniedzis atklātu interviju krievu reperim Basta viņa YouTube raidījumā ''GazLive''. Raidījuma pamatā iekļauta atbildēšana uz interneta lietotāju jautājumiem, un, protams, nekāds pārsteigums, ka liela daļa no tiem bija saistīti ar Galkina sievu Allu Pugačovu.

Atbildot uz jautājumu par to, vai Galkins centīsies atgūt zaudēto un vēlāk par sievu apņems krietni jaunāku sievieti, viņš pasmējies un uzsvēris, ka Pugačova joprojām ir pie labas veselības, tādēļ viņu norakstīt vēl nevajadzētu.


Galkins uzsver, ka jau vairāk nekā 15 gadus klausās jociņus par Pugačovas vecumu un tie viņu nemulsinot: ''Es ceru, ka man vienmēr būs viena sieva, un tā būs tā pati, kas tagad.''


''Es taču nemīlu vecus cilvēkus. Es mīlu vienu cilvēku. Es iemīlējos. Man bija 25 gadi, viņai - 52. Bet man ir vienalga, cik viņai gadu. Es viņu nemīlu vecuma dēļ, bet tāpēc, ka viņa ir tāda un mums kopā ir labi,'' skaidro Galkins.

''Un starp mums ir bijis viss tas, kas mēdz būt starp diviem cilvēkiem, kuri viens otru mīl,'' sacīja komiķis. Visbeidzot, Galkins atzīst, ka nekad nav pieļāvis domu par šķiršanos no Krievijas estrādes galvenās Primadonnas: ''Nekad!''

''Mēs pēdējo reizi sastrīdējāmies pirms 15 gadiem,'' atklāja Galkins, kurš nemaz neatceroties par ko bija strīds. Kā zināms, abi apprecējās 2011.gadā, tomēr attiecības uzsāka jau vairākus vairākus gadus pirms tam.


2018.gada nogalē izskanējušas nopietnas baumas, ka Galkinam ir romāni ar jaunām sievietēm... Allai Borisovnai Pugačovai 2019.gada 15.aprīlī apritēs 70 gadi. Galkins šobrīd ir 42 gadus vecs.

FOTOGALERIJĀ ALLAS BORISOVNAS DZĪVES BRĪŽI KOPĀ AR MŪSU MAESTRO UN SAVU SIRDSĀĶĪTI


Avots: Nra.lv, Vipi.tv

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Ida 19.11.2018 23:30
tendence uz vecām sievietēm ir viena no 'fīlijām" un neticami, ka tāds inteliģents mākslinieks ar to ir saslimis
1 1 atbildēt
Seviāle 19.11.2018 20:48
Slims tas Galkins
1 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV