Kāpēc joprojām nav iesēdināta? Pusi Latvijas apmānījusi - atkal lūdz uzmanīties no šova LAUKU SĒTA zvaigznes, krāpnieces Vitas Taubes

Publicēts: 20.11.2018, Komentāri: 4

“Vai viņa vēl nav “iesēdināta”? Viņa jau pusi Rīgas ir apmānījusi!” Klienti atkal un atkal brīdina par ballīšu organizatori, vēsta portāls Skaties.lv. Rīdziniece Jelizaveta savai meitiņai gribējusi sarīkot brīnišķīgu piecu gadu jubilejas ballīti. Ieraudzījusi Facebook.com izvietoto sludinājumu, ka “Superballlītes” piedāvā animatoru. Sazinājusies ar pakalpojuma piedāvātāju Vitu Taubi. Viņa likusi veikt simts procentu priekšapmaksu un solījusi, ka animators būs. Jelizaveta veikusi priekšapmaksu un gaidījusi ballītes dienu.


Pienācis meitas dzimšanas dienas rīts. Vairākkārt zvanījusi uz norādīto tālruņa numuru, lai atgādinātu par animatoru. Neviens neesot atbildējis. Pāris stundas pirms tam, kad animatoram bija jāierodas, piezvanījusi pati uzņēmēja, sakot, ka animators saslimis, nebūs. Jelizaveta bijusi izmisumā, lūgusi, lai tomēr pilda solījumu, jo ir uzaicināti 15 bērni un ir vajadzīgs pasākuma vadītājs.

Beigās atsūtīts puisis, kuram neesot bijis atbilstoša tērpa. Viņš centies, kā varējis, puisim nevarot pārmest, taču no solītās Troļļu tematiskās ballītes čiks vien sanācis. Pasākums izglābts, pateicoties tam, ka Jelizaveta jau iepriekš bija sarūpējusi baseinu, batutu un veikusi virkni pasākumu, lai bērniem būtu iespēja izklaidēties.


“Surperballītes” vadītāja solījusi izmaksāt kompensāciju. Jelizaveta to nav varējusi sagaidīt un interneta vietnē Facebook.com  izvietojusi informāciju ar savu nelāgo pieredzi. Aicinājusi atsaukties citus, ja kādam gadījies līdzīgi. Saņēmusi ziņas vienu pēc otras, ka arī citi cietuši. Bijusi šokā, cik daudz apmānīto?!

FOTOGALERIJĀ VITA TAUBE

Cietusī:
Vai viņa vēl nav “iesēdināta”? Viņa jau pusi Rīgas ir apmānījusi. Parādu summas ir nereālas. Iesniegumu kaudze. Kā viņai tas izdodas?

Jekaterina:
Man kopā ar kolēģi divatā ir bērnu rotaļu istabiņa. Mums ir aktuāli bumbiņas baseinam. Sazinājos ar Vitu caur “Superballītes” Facebook.com. Pasūtījām 500 bumbiņas. Solījās mums atvest 4. aprīlī. Atsūtīja rēķinu par 160 eiro. Apmaksājusi rēķinu, un jau trešo mēnesi gaida bumbiņas, kuru nav joprojām un naudu arī neatdodot. Ik reizi “Superballīšu” vadītāja izdomājot citu iemeslu, kālab bumbiņu nav. Līdzīgas problēmas bijušas arī citiem.

Jūlija:

Pasūtījām bumbas. Kopējā summa 880 eiro. Tas bija 7. martā. Līdz šim ne bumbu, ne naudas.

Vien pēc “Bez Tabu” iesaistīšanās abām kundzēn nauda atdota.

Raidījums “Bez Tabu” jau janvārī veidoja stāstu, ka atklājusies informācija, kā Ziemassvētkos apmānīti bērni, kas gaidījuši Ziemassvētku vecīti ar dāvaniņām, par kurām vecāki jau samaksājuši. Tā bijusi Vita Taube ar “Jump In” studiju, kas naudu paņēmusi, bet pakalpojumu neesot sniegusi. Pasākuma dienā vecāki saņēmuši ziņu, – noticis nelaimes gadījums, solīto nevarēšot izpildīt. Vecāki nolemj doties uz tuvāko veikalu. Tur viņi satiek salavecīti un studijas vadītāju. Vita Taube asarām acīs lūdz vecākus iegādāties paciņas pašiem, viņa vēlāk naudu atdošot, taču tas neesot noticis un visa vaina novelta uz studijas administratori. Arī telpu izīrētāji ziņoja, ka viņa nav norēķinājusies par telpu nomu. Kopējā summa esot tūkstoši.

Raidījums “Bez Tabu” uzklausa arī uzņēmējas Vitas Taubes viedokli. Viņa taisnojas, ka pret viņu notiek nomelnošanas kampaņa. Kāpēc nav piegādātas bumbiņas, esot bijušas problēmas ar ražotāju un bumbiņu krāsu, bet plānotais animators esot saslimis.


Kālab bijušas problēmas arī ar citiem klientiem ar dažādiem solītajiem pakalpojumiem, pie vainas esot atgadījums pirms Jaunā gada, kad esot apzagta un radušās naudas grūtības.


LASIET VĒL: Šova 'Lauku sēta' fināliste Vita Taube esot mele, krāpniece un zagle. Izgāzusi bērniem/vecākiem svētku prieku


Tik šausmīgi 'nevainīga'! Sabiedrību atkal brīdina par TV3 šova LAUKU SĒTA krāpnieci Vitu Taubi


Avots: Skaties.lv

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Amalda 28.11.2018 03:14
Labi, ka raksta, lai tauta zina
1 0 atbildēt
pazīstu 25.11.2018 01:33
drausmīgs cilvēks
2 0 atbildēt
emma 23.11.2018 08:33
vieniga tiesa ta ir lincu tiesa un pie tas mums jaturas
1 1 atbildēt
Krīts 23.11.2018 00:15
Visi ļaunie darbi nāks atpakaļ
3 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV