50 dalībnieki no Igaunijas! Krāšņākās tūrisma pērles izstādē Balttour 2019 Ķīpsalā

Publicēts: 28.01.2019, Komentāri: 0

“Balttour 2019” aicina – atklāj Igaunijas tūrisma pērles!

Vairāk nekā 50 – tik liels dalībnieku skaits no Igaunijas izstādē “Balttour” vēl nebūs pieredzēts! No 1. līdz 3. februārim Ķīpsalā savus jaunākos tūrisma objektus, maršrutus un atpūtas iespējas prezentēs dalībnieki no kaimiņvalsts. Piedāvājam jau tagad ielūkoties, kurp doties un ko apskatīt Igaunijā - FOTOGALERIJA

Atklāj unikālu narcišu lauku

Vai esi gatavs astoņām stundām piedzīvojuma? Tīrs lauku gaiss, senatnīguma aura un aktīvas nodarbes – to visu piedāvā Sīpolu ceļš! Vairākām stundām paredzētais maršruts, kas sākas Tartu Rātslaukumā, vedīs tevi pa Igaunijas pilīm, parkiem un dārziem, muzejiem un pat unikāliem dabas objektiem! Taču vai zināji, ka Varas pagastā atrodas Baltijā vienīgā dabīgā dzelteno narcišu audzēšanas teritorija? “Balttour 2019” varēsi uzzināt vairāk par Sokalduses narcišu lauku, kura skaistumu var apbrīnot no aprīļa vidus. Narcišu lauka pirmsākumi iestiepjas 19. gadsimta beigās, kad Sokalduses saimnieks Singils Pēps jeb Sīpolu Pēcis savas mājas pagalmā iestādīja no Sāres muižas iegūtos puķu sīpolus.

Apmeklē aizraujošus muzejus

Ja vēlies iepazīt vēsturisku skolas ēku, tad Palamuses O. Lutsa Draudzes skolas muzejs Dienvidigaunijā būs īstā vieta! Palamuses vēsturiskā draudzes skolas ēka atkal ir pilnībā atvērta viesiem tādā izskatā, kādā tā varēja būt 1895. gadā. Savukārt izpētīt slaveno Frīdriha Reinholda Kreicvalda eposu var Kalevipoega muzejā Kēpas ciematā, kur izveidotas 11 tematiskās istabas. Taču ģimenēm ar bērniem īpaši aizraujošs būs Igaunijas Ceļu muzeja apmeklējums, kur interaktīvā ekspozīcijā iepazīt ceļu un kustības veidu attīstību laika gaitā.

Apciemo Igaunijas salas un bākas

Dodoties uz kādu no Igaunijas salām, der atcerēties, ka sešas šīs zemes bākas ir atvērtas apmeklētājiem. Šogad viesus gaida pašos Sāmsalas dienvidos esošā Serves bāka, kurā var uzkāpt un palūkoties uz Latviju no cita skatpunkta. Labos laika apstākļos Latviju ir iespējams saskatīt arī no leģendārās Roņu salas bākas. Tāpat var uzkāpt Hījumā salas trijotnē – Kipu, Ristnas un Tahkunas bākās, kā arī pēc remonta atvērtajā Kihnu bākā. Īpaši slavena ir slīpā Kīpsāres bāka Sāmsalā, lai gan tā savas funkcijas neveic jau daudzus gadus. Mazās un Latvijai tuvās Roņu salas apmeklējumu var apvienot ar sportiskām aktivitātēm, jo maijā atkal notiks Roņu salas maratons!

Izbaudi Igaunijā pagatavotu vīnu

Arī kaimiņvalstī Igaunijā gatavo vīnu! Par to var pārliecināties, apciemojot Merimē saimniecību, kur vīndari pastāstīs par Merimē vīna pagraba darbību un piedāvās degustācijai no Igaunijā audzētām vīnogām darinātus vīnus, tāpat Allikukivi Vīna muižas ekspozīcijā varēs iepazīties ar dažādu veidu vīniem un uzzināt par to gatavošanas procesu. Arī izstādē “Balttour 2019” neizpaliks atspirdzinošas degustācijas!

Piedzīvo karalisku atpūtu spa

Mājīgu atmosfēru un relaksējošas procedūras izstādē “Balttour 2019” prezentēs vairāki spa kompleksi no Igaunijas. Pils spa “Wagenküll” atrodas Tāgeperas pilī, tā ir nesen renovēta, unikāla jūgendstila pils, kurā katrs varēs sajusties kā princis un princese! Šeit un citos spa kompleksos speciālisti ir gatavi lutināt ar daudzām relaksācijas un ķermeņa kopšanas procedūrām, kas palīdzēs aizmirst ikdienas steigu. Baseins ar hidromasāžu un japāņu vanna, tvaika un aromātiskā pirts, dūmu, somu un pat dzintara pirts – viss, kas nepieciešams pilnvērtīgai atpūtai! “Arensburg Boutique Hotel & Spa”, “Johan Spa Hotell”, “Saaremaa SPA Hotels”, “SPA Tours” un citi atpūtas kompleksi izstādes apmeklētājiem ir sagatavojuši īpaši izdevīgus spa piedāvājumus!

Ļaujies priekiem

Kur aizraujoši pavadīt laiku kopā ar ģimeni? Rotaļu zemē “Vudila” apmeklētājus gaida liels ūdens parks ar trīspakāpju slidkalniņiem, baseiniem, caurules sauna, šūpoles, batuti, izbraucieni ar zirgiem, elektriskās automašīnas un vēl citas atrakcijas. Savukārt “Lotes zemē” gan ziemā, gan vasarā var satikt Izgudrotāju ciema iedzīvotājus un vērot teātra izrādes. Arī Ķīpsalā viesosies šī ciema iemītnieki, kurus varēs redzēt izrādē “Svarīga vēstule” 2. un 3. februārī Pērnavas ekspozīcijā! Par aizraujošiem priekšnesumiem visās trīs izstādes dienās rūpēsies zinātnes centra “AHHAA” čaklie darboņi, kuri aicinās atklāt zinātni ar prieku!

Izjūti vēstures elpu

Izstādē dramatisku stāstu par vairākkārt nopostīto cietoksni, atjaunoto pili un nodegušo, bet vēlākos gados atjaunoto baznīcu būs gatavi stāstīt Peltsamā pils pārstāvji. 1272. gadā upes krastā būvētā Peltsamā akmens pils laika gaitā ir piedzīvojusi dažādas pārmaiņas, taču nu ik gadu lepni uzņem viesus, kas vēlas izjust vēstures elpu un piedalīties radošās darbnīcās. Savukārt uz vecāko un lielāko cietoksni Igaunijā aicinās Narvas cietokšņa speciālisti. Interesentiem ir atvērti trīs cietokšņa spārni un Hermaņa tornis, no kā paveras brīnišķīgs skats uz apkārtni!

Nāc uz “Balttour 2019” un iedvesmojies ne tikai Igaunijas apceļošanai, bet vēl vismaz 200 galamērķu atklāšanai!

Izstādi-gadatirgu “Balttour” rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA) un norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Seko līdzi jaunumiem: www.balttour.lv un www.facebook.com/balttour

Darbalaiks:

1. februārī 10.00–13.00 (Profesionāļu laiks)

1. februārī 13.00–18.00

2. februārī 10.00–18.00

3. februārī 10.00–17.00

Biļešu cenas:

Ieejas biļete – 6 EUR

Skolēniem, pensionāriem, invalīdiem (uzrādot apliecību) – 4 EUR

Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 1 bērns vai 1 pieaugušais un 2 bērni) – 12 EUR, vairāk bērnu – 2 EUR par katru

Bērniem līdz 7 gadu vecumam – bez maksas!

Autostāvvieta – 5 EUR

Nestāvi rindā, pērc biļeti internetā: http://www.bezrindas.lv/lv/balttour-2019/5624/

Ja vēlies izstādi apmeklēt neierobežotu reižu skaitu, ir pieejamas PRO biļetes, kas garantē ieeju gan profesionāļu laikā (1. februārī 10.00–13.00), gan pārējā darbalaikā visās trīs izstādes dienās. PRO biļetes cena – 15 EUR.

PRO biļetes var iegādāties šeit: http://www.bezrindas.lv/lv/balttour-2019-pro/5627/

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV