Sēro ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē. Mūžībā devies Hiacintes Burkā kundzes vīrs Ričards, izcilais aktieris Klaivs Svifts

FOTO/VIDEO. Pati Hiacinte Burkā jeb īstajā vārdā Patrīcija Rūtledža 2019.gada februārī svinēs 90 gadu jubileju.
Publicēts: 03.02.2019, Komentāri: 4
82 gadu vecumā 2019.gada 1.februārī mūžībā devies britu aktieris Klaivs Svifts (Clive Walter Swift) , kurš miljoniem televīzijas skatītāju zināms kā neciešamās Hiacintes Burkā kundzes vīrs Ričards BBC seriālā "Smalkais stils" (Keeping Up Appearances).

Šajā lomā viņš lieliski saspēlējās ar aktrisi Patrīciju Rūtledžu (Katherine Patricia Routledge), tēlojot neizmērojami pacietīgu un tolerantu vīru valdonīgai sievai, kura par visām varītēm vēlas iegūt ievērojamu stāvokli sabiedrībā. Filmā par viņu smējās visi - latviskajā tulkojumā Hiacinte tiek dēvēta par Burku jeb Burkas kundzi.

Hiacinte Burkā jeb īstajā vārdā - aktrise Patrīcija Rūtledža 2019.gada februārī svinēs 90 gadu jubileju. Par Ričarda lomas tēlotāja aizsoļošanu mūžībā sēro visas pasaules skatītāji. Seriālu vēroja visos kontinentos: tieši Onslova (fotogalerijā ceturtais foto) un Ričarda tēli skatītājiem visvairāk gāja pie sirds.

Svifts pirms lomām TV seriālos 10 gadus bija teātru aktieris daudzās izrādēs. Viņš tāpat tēlojis arī citos britu seriālos, piemēram, "Peak Practice", "Born and Bred" and "The Old Guys", kā arī vairākās seriāla "Doctor Who" sērijās.

Aktieris piedalījies Alfrēda Hičkoka 1972. gada filmā "Frenzy" un tēlojis Lielbritānijas karaļa Artūra tēvu 1981. gada filmā "Excalibur".

Tāpat Svifts ierunājis Hičkoku BBC radio lugā "Strangers on a Film". Ārpus kino viņš palīdzējis nodibināt "Aktieru centru" - tikšanās vietu profesijas biedriem.

Aktieris dzimis 1936. gadā Liverpūlē, un laulībā ar bijušo sievu viņam ir trīs bērni. Svifts miris savās mājās pēc smagas slimības, klātesot viņa ģimenei. ATVADU FOTOGALERIJA

Lūk, dažas sērijas latviešu valodā:

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Emils 08.02.2019 11:31
Labais personàžs, forši spēlēja.
2 0 atbildēt
Inga Liepina 06.02.2019 00:36
Tas bija brīnišķīgs seriāls! Jā, katram no mums ir laikas, kad ienākam šajā pasaulē un laiks, kad atstājam. Ļoti labas, jaukas un brīnišķīgas atmiņas Hiacintes Burkā atveidotā vīra Ričarda lomas izpildītāju angļu humora pilnā TV seriālā - Klaivu Sviftu.
3 0 atbildēt
Mārīte Redņova 05.02.2019 22:18
Ar tādu sievu ilgi neizturēsi, bet droši vien joks nevietā! Atmiņā viņa lieliskā loma šajā filmā!
3 0 atbildēt
es teiktu: 04.02.2019 00:23
Ij labākais bbc aktieris!
5 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV