Viņi neuzskatīja par vajadzīgu atnākt uz bērēm. Tieši Andrejs Žagars viņus izveidoja par slavenībām un pelnošākajiem mūziķiem

Andrejs Žagars viņus ieveda īstajā, lielajā mākslas dzīvē. Ar izaugsmes, slavas un lielu honorāru vērieniem.
Publicēts: 10.03.2019, Komentāri: 5

Andreja Žagara lolotie skatuves mākslinieki Nelsons un Opolais nav apmeklējuši viņa bēres. Sabiedrībā mēļo, ka gan Kristīne Opolais, gan Andris Nelsons ieies vēsturē kā skandalozākie un nepateicīgākie mākslinieki -FOTOGALERIJĀ ABI MĀKSLINIEKI, KURI NU JAU KĻUVUŠI PAR SKANDALOZIEM

Latvijas Nacionālās operas Beletāžas zālē 2019.gada 4. martā notika atvadīšanās no mūžībā aizgājušā aktiera, režisora un uzņēmēja Andreja Žagara (1958 - 2019). Atvadīties no talantīgā mākslinieka ieradās simtiem cilvēku, tostarp daudzi sabiedrībā zināmi ļaudis, kā arī Žagara tuvinieki un kolēģi, taču žurnāla Vakara Ziņas žurnālisti novērojuši, ka viņu vidū nebija Žagara galvenie izlolotie un pasaulē virzītie skatuves mākslinieki, un draugi - dziedātāja Kristīne Opolais un diriģents Andris Nelsons.

"Nelsons un Opolais nevarēja ierasties, jo šobrīd neatrodas Latvijā. Abiem ir koncertu programmas un mēģinājumi, kuru dēļ viņi diemžēl nevarēja izbrīvēt laiku, lai atvadītos no Žagara. Nelsons un Opolais par godu Andreja piemiņai lūdza saviem tuvajiem cilvēkiem nolikt ziedus viņu vārdā," sarunā ar VZ paskaidrojusi Latvijas Radio 3 Klasika direktore Gunda Vaivode, kura ceremonijā bija atbildīga par mūzikas izvēli.

Abi mākslinieku paši atzinuši, cik nozīmīga bijusi Žagara loma abu dzīvē. "Esmu zaudējusi pašu dārgāko draugu," - pirms bērēm soctīklos rakstīja Kristīne Opolais.

Lieki piebilst, ka operās izrādes pa dienu nenotiek, bet lidmašīnu grafiks no Rīgas lidostas ir ļoti intensīvs un pāris vai trīs stundu laikā ir iespējams nokļūt Eiropas operteātru galamērķos.

Tikmēr, tautas valodā neoficiālas, galvaspilsētā klīst runas, ka patiesībā Opolais kundze šajā laikā bijusi Rīgā...

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Jānis Pekstiņš. 01.04.2019 00:09
Pohujisti.
1 0 atbildēt
Vija Rumpane 12.03.2019 14:59
Interesanti, kāds bija iemesls? Vai vispār bija tik nopietns? Atvadīšanās no Mūžībā aizgājušā cilvēka ir dzīvo cilvēku pienākums,kas ir obligāts,jo nekad to cilvēku vairs neredzēsi. Izbrīvēt laiku vienmēr var atrast tikai vajag gribēt.
1 0 atbildēt
INGA 12.03.2019 11:13
TIEM ABIEM JAU NAUDAS KARE NEM VIRSROKU..BEZ JAUKA ZAGARA VINI NEBUTU NEKAS....LAI KARMA SIEM ATNAK ATPAKAL!!!
2 0 atbildēt
INGA 12.03.2019 10:41
TIEM ABIEM JAU NAUDAS KARE NEM VIRSROKU..BEZ JAUKA ZAGARA VINI NEBUTU NEKAS....LAI KARMA SIEM ATNAK ATPAKAL!!!
3 0 atbildēt
wtf 11.03.2019 23:52
tiešām nožēlojami
5 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV