Andris Kivičs sievu un ģimeni krāpis jau sen kādas bagātas dāmas sabiedrībā

Publicēts: 28.03.2019, Komentāri: 3

Pirms 7 gadiem skandalozais mūziķis Andris Kivičs trešo reizi apprecējās. Par sievu viņš apņēma Madaru Niperi. Tagad, 41 gada vecumā, ģimeni Andris ir pametis, uzsācis kopdzīvi ar ballīšu lauveni Lieni Skulmi un vēlas laulību šķirt. Taču oficiāli tas neizdodas, tā vietā sieva Andri iesūdzējusi tiesā… Žurnālam Kas Jauns Madara sniegusi savu līdz šim atklātāko interviju.

„Es pati rudens sākumā sapratu, ka mūsu laulībā kaut kas nav īsti kārtībā. Gribēju parunāties. Lai arī materiālā ziņā viss mums bija labi, es jutos tik vientuļa, kā vēl nekad. Andrim bija jāgatavojas vēlēšanām. Viņš man pateica, lai pienāku pie viņa pēc diviem mēnešiem, jo viņam tagad nav laika. Tajā brīdī domāju – nu gan... Cietos. Gaidīju. Pēc vēlēšanām atkal nekā. Viņam bija slikti, pārdzīvojumi un nomāktība. Un manas izjūtas tobrīd nebija prioritāte... Tad viņš teica: „Parunāsim Vecgada vakarā, kā mums šogad gājis...” Pēc tā es sapratu, ka kaut kas nav labi un tas viss kaut kad beigsies. Viņš ļoti labi mācēja noslēpt savas patiesās emocijas. Visus šos gadus cēla mani uz pjedestāla, teica, ka esmu viņa eņģelis un viņa atbalsts. Kiviča un viņa sieviešu dzīves mirkļi galerijā

Bet varēja jau arī visu izstāstīt... Šķiet, es to zemapziņā jutu. Viņš kaut kad jau teica, ka mani ir krāpis. Viņam bijusi Nataša. Bagāta sieviete. To es viņam piedevu. Izrādās, bijušas arī citas reizes, kad viņš mani krāpis, taču beigās Andris visas manas aizdomas noliedza, teica, ka nekas neesot bijis. Kopumā mums viss bija labi, viņš lutināja mani, es viņu. Kopā priecājāmies par meitenēm. Iepriekšējais gads bija raibs, daudz ceļojām. Viņš pats teica, ka naudu nevajag krāt kontā, bet gan tērēt piedzīvojumos un emocijās. Man rodas sajūta, ka viņš visu mūsu kopdzīves laiku cenšas dramatizēt maksimāli negatīvā noskaņā, lai pataisītu sevi tīrāku otras sievietes acīs. Tas ir muļķīgi.”

Plašākas Madaras Kivičas atklāsmes intervijā lasiet Jauns.lv

Skatiet arī:

Nopludināti Andra Kiviča un Lienes Skulmes intīmi kailskati no guļamistabas. FOTO

Andrim Kivičam un Lienei Skulmei, iespējams, atņems vecāku tiesības. Iesaistījusies bāriņtiesa un policija

Šokējoši. Sāpju nomākta, Madara Kiviča savu laulību gredzenu izmetīs Rīgas kanālā pie Brīvības pieminekļa

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Anna Pauce 01.04.2019 00:12
KAD TAS TEATRIS REIZ BEIGSIES APNICIS JAU
1 0 atbildēt
Sanita 28.03.2019 23:00
Johaidì!Varètu padomàt kad nekà cita nau par ko rakstìt kà tikai Andris Kivičs un Liene Skulme!Jaunkundze Madara Kiviča,cenšas télot no sevis svèto,jezaazz puse pasaules sieviešu bérnus audzina vienas,ko vińam ar tagat jàziño presei vai televìzijai!Tur jau meičuks tvìkst pec popularitàtes un slavas!Možk...nomierinàs vienreiz..aa??!
0 1 atbildēt
poha? > Sanita 01.04.2019 00:12
Mož aizej uz ledusskapi pēc aliņa?
1 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV