Kristaps Porziņģis tiek vainots jaunas meitenes izvarošanā

Publicēts: 31.03.2019, Komentāri: 0
Kristapa Porziņģa kādreizējā kaimiņiene Ņujorkā apsūdz basketbolistu izvarošanā, kas esot notikusi neilgi pēc krustenisko saišu plīsuma 2018. gada 7. februārī. Porziņģa advokāts noraida apsūdzības.


ASV plašsaziņas līdzekļi ziņo, ka Porziņģis uzaicinājis 20 gadus jauno sievieti savā Ņujorkas dzīvoklī dažas stundas pēc Milvoki "Bucks" spēles, kurā basketbolists guva smago traumu. Cietusī par šo gadījumu ziņojusi Ņujorkas policijai tikai pēc gada un tagad uzsākta izmeklēšana. Tikmēr pats Porziņģis informē, ka uzrakstījis iesniegumu tiesībsargājošām iestādēm par to, ka tiek šantažēts.

Meitene tāsta, ka Nacionālās basketbola asociācijas zvaigzne viesojās viņas dzīvoklī divos naktī. Pēc tam sieviete neesot iebildusi doties uz Porziņģa grezno dzīvokli. Kad abi iegājuši dzīvoklī, basketbolists esot viņu izvarojis. Par šo notikumu viņa neesot ziņojusi tik ilgi, jo Porziņģis esot apsolījis 68 tūkstošus ASV dolāru. Šo naudu viņa plānoja izmantot, lai apmaksātu sava brāļa augstskolas mācību maksu. Porziņģis vēlāk esot atteicies samaksāt.FOTOGALERIJĀ PORZIŅĢIS UN VIŅA SIEVIETES

Pēc krustenisko saišu pārraušanas tika filmēts Porziņģa atlabšanas process. Tajā atklājās, ka Kristaps ar saviem brāļiem un fizioterapeitu Manolo Valdivieso pēc smagās traumas gūšanas esot devušies mājās un kārtīgi lietojuši alkoholu. “Domāju, ka tonakt izdzērām četrus šotus,” dokumentālajā filmā sacījis Jānis Porziņģis.


Kristapam Porziņģim ir 23 gadi.


LASIET VĒL:


Kristapa Porziņģa pazemotājas, „žurnālistes” Sandras Veinbergas vīrs čekas maisosSkandalozā Mailija Sairusa uzvilkusi Kristapa Porziņģa kreklu


Porziņģa klips. Skandalozās grupas 'Olas' dēļ esot sadeguši dārgi auto

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV