Viņi bija jauni, skaisti, talantīgi. Tikai 25 un 35 gadi. Autokatastrofā burtiski sadeguši šova 'TNT Stand Up' aktieri

FOTO/VIDEO. Kanāla TNT humoršovi ir iecienīti arī Latvijas skatītāju ekrānos, tostarp šovs Stand Up, kura radītāji ir Krievijas šovbiznesa dūži, populārā projekta Comedy Club aktieri Ruslans Belijs un Jūlija Ahmedova. Diemžēl divu šī projekta aktieru mūžs ir aprāvies pašā zenītā.
Publicēts: 05.05.2019, Komentāri: 5
2019.gada 3.maijā Krievijas pilsētas Kubaņas apkārtnē noticis smags satiksmes negadījums, kurā dzīvības zaudējuši kopumā pieci cilvēki, to vidū arī divi Krievijā pazīstami Stand Up komiķi – Deniss Malovičko un Jeļena Zujeva. Abi iepriekš vadījuši vairākus izklaides projektus telekompānijā THT. Uz šosejas frontāli sadūrušās un pēc tam arī aizdegušās divas Huyndai automašīnas. Sestdien internetā publicēts arī video no avārijas vietas. Krievijas mediji vēsta, ka cilvēki nav varējuši izkļūt no auto pašu spēkiem un burtiski sadeguši spēkratā.

Denisam Malovičko bija 35 gadi, bet Jeļenai Zujevai 25 gadi. Deniss bija arī Latvijā cienītā šova Stand Up zvaigzne. Arī Jeļena darbojās šai humora projektā, kā arī spilgtus rezultātus guva Krievijas šova X Faktors finālā. Aktieru atvadu galerija

Provizoriskās ziņas liecina, ka avāriju izraisījis 60 gadus vecs Hyundai Accent vadītājs, kurš iebraucis pretējās kustības joslā, turklāt viņš šajā negadījumā izdzīvojis. Savukārt otras automašīnas Hyundai Verna vadītājs un trīs tās pasažieri gājuši bojā notikuma vietā, bet vēl viens pasažieris no šī paša auto nogādāts slimnīcā. Neoficiāli arī ziņots, ka bojā gājušie automašīnā atradušies kā BlaBlaCar servisa līdzbraucēji.

Par  notikušo ierosināta krimināllieta. Krievijas šovbiznesa cilvēki neslēpj šoku par notikušo un izsaka līdzjūtības bojā gājušo tuviniekiem un talanta cienītājiem. 

Kanāla TNT humoršovi ir iecienīti arī Latvijas iedzīvotāju ekrānos, tostarp šovs Stand Up, kura radītāji ir Krievijas šovbiznesa dūži, populārā projekta Comedy Club aktieri Ruslans Belijs un Jūlija Ahmedova. Diemžēl šo divu šī projekta aktieru mūžs ir aprāvies pašā zenītā.

View this post on Instagram

5 человек погибли в ДТП под Белореченском😬 . Сегодня, около 17:40 в дежурную часть Отдела МВД России по Белореченскому району поступило сообщение о дорожно-транспортном происшествии с участием двух автомобилей, произошедшее на трассе вблизи станицы Рязанской. . По предварительным данным, водитель автомобиля HyundaiAccent, 1959 года рождения, выехал на полосу встречного движения и допустил столкновение с другим автомобилем Hyundai. . В результате ДТП на месте от полученных травм скончались 5 человек, их личности устанавливаются. Так же госпитализированы с травмами различной степени тяжести предполагаемый виновник и житель Тимашевска 1984 г.р. . В настоящее время на месте работают все аварийные службы. По факту аварии проводится проверка. Полицейские устанавливают все обстоятельства произошедшего. Решается вопрос о возбуждении уголовного дела. . #чпюг #белореченск

A post shared by ЧП Краснодар (@chp_yug) on

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Rip 26.05.2019 18:16
Tragiski un skumji
0 0 atbildēt
Ona Akopjana 07.05.2019 23:15
Visdzilako līdzjūtību tuviniekiem.Skumji ....
12 0 atbildēt
lidija 06.05.2019 23:43
Līdzjūtība protams! Bet nekad nesēdieties svešu Car servisos, neko jau nezin ko šāds vadītājs lietojis un kāds viņa profesionalitates stāžs
3 0 atbildēt
ina 06.05.2019 23:12
Izcili mākslinieki. lai Dievs svētī
3 0 atbildēt
Amo 06.05.2019 23:00
vairāk nekā drausmīgi un asinstindzinoshi
4 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV