Kārtībsargi maskās īpašā operācijā 59 gadu vecumā aiztur smalko aprindu dāmu Vitu Jermoloviču. VIDEO

Publicēts: 13.05.2019, Komentāri: 11
Rīgas tūrisma attīstības biroja (RTAB) valdes locekle Vita Jermoloviča šodien kopā ar maskās tērptiem Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniekiem pameta RTAB telpas, kurās KNAB darbinieki vairākas stundas veica kratīšanu, novērojusi aģentūra LETA.

Jermoloviča kopā ar KNAB darbiniekiem aizvesta KNAB automašīnā. KNAB darbiniekiem rokās bijuši melni maisi ar kratīšanā izņemtajām lietām.

Aģentūrai LETA zināms, ka Vita Jermoloviča tikusi aizturēta. Likums paredz, ka personu var aizturēt līdz 48 stundām. Pēc tam, ja nepieciešams, jālemj par drošības līdzekļa piemērošanu. Bargākais drošības līdzeklis ir apcietinājums, par kuru pēc izmeklētāja ierosinājuma lemj tiesa.

Vitai Jermolovičai jūnijā apritēs 60 gadi. Viņa iepriekš plašāk pazīstama kā ilggadēja viesnīcas Konventa sēta vadītāja un aktīva saviesīgu burziņu, ballīšu, izstāžu apmeklētāja, kas viņai ilgus gadus nodrošinājis popularitāti slavenību žurnālu un portālu slejās - SKATIET FOTOGALERIJĀ

Uzziņai:Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) sācis kriminālprocesu pret Rīgas domes nodibinājuma "Rīgas Tūrisma attīstības birojs" (RTAB) amatpersonām par budžeta līdzekļu izšķērdēšanu, dokumentu viltošanu un viltotu dokumentu izmantošanu un krāpšanu, liecina KNAB paziņojums.    

Saistībā ar šo lietu KNAB pirmdien, 13. maijā, veic "neatliekamās kriminālprocesuālās darbības". Vienlaikus tās pirmdien tiek veiktas arī Vācijā, Zviedrijā un Spānijā.

Latvijas Televīzijai zināms, ka kratīšana notiek arī Rīgas domē – atstādinātā pilsētas mēra Nila Ušakova ("Saskaņa") birojā, "Saskaņas" frakcijā un Ārlietu pārvaldē.


KNAB darbinieku pavadībā no savas darba vietas izvesta RTAB valdes priekšsēdētāja Jermoloviča.

Rīgas mēra pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs ("Gods kalpot Rīgai") komentēja, ka atbalsta partijas biedri un RTAB valdes priekšsēdētāju Vitu Jermoloviču. "Es viņu vērtēju kā lielu profesionāli, es atbalstu viņu, un viņai ir absolūta uzticība," komentēja Burovs. Viņš teica, ka, ja ir notikusi fiktīva nodarbinātība, par to ir jāatbild. Burovs norādīja, ka gaidīs rezultātu.

Viņš arī stāstīja, ka lielākajai daļai Valsts kontroles pārmetumu par nodibinājumiem RTAB un "Riga.lv" piekrist nevar, bet konkrētāk nekomentēja. Domei arī esot paredzēts līdz gada beigām izvērtēt abu nodibinājumu darbību.

Kriminālprocess sākts pirms vairāk nekā mēneša, proti, 5. aprīlī, iIgstoša un apjomīga darba rezultātā analizējot iegūto informāciju. Informācijas ieguvē KNAB cieši sadarbojās ar Valsts kontroli. Tā, kā zināms, pirmdien, 13. maijā, paziņoja, ka divos Rīgas nodibinājumos – RTAB un "riga.lv" – trīs gadu laikā nesaimnieciski iztērēti vairāk nekā 20 miljoni eiro rīdzinieku naudas.

KNAB norāda, ka šobrīd kriminālprocesā notiek aktīvs izmeklēšanas darbs, nostiprinot procesuālo darbību laikā iegūto informāciju. Detalizētāku informāciju KNAB sniegs, līdzko tas būs iespējams, nekaitējot izmeklēšanas interesēm.

Tūrisma biroju vada partijas "Gods kalpot Rīgai" biedre Vita Jermoloviča, valdē ir arī "Saskaņas" pārstāvji Guntars Grīnvalds un Rīgas domnieks Maksims Tolstojs.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Sandra Daugaviete (Kalve) 11.07.2019 00:17
Esmu šokāāā.....bet,ko tur brīnīties,pie mus tā notiek,taā ir ierasta lieta.....diemžęl,visās nozaręs,arī valdībš ta notiek,mēs visi tačuTo Zinām,vai ne ,mīļie ,latvieši????!!!!.........
1 0 atbildēt
Sergejs Perfiševs 19.05.2019 01:16
Smalko aprindu.
0 2 atbildēt
Valters Korālis, Brīvticība 19.05.2019 01:15
Priekš kam šis viss ES Vēlēšanu teātris? Cilvēku par vainīgu var uzskatīt vien pēc tiesas sprieduma.
2 0 atbildēt
Asja 14.05.2019 13:09
kurva, zagle
2 0 atbildēt
Latvija ir maza valsts 13.05.2019 23:17
Mums nav vajadzīgi masku šovi. Jelgavā maskoties domāju bandīti pirms pāris gadiem sagrāba vienu vīru,atņēma lielu somu,nolaupīja pašu un aizbrauca ar savu un nolaupītā transportu.Te līdzīgi Rīgā pirms gada.Tie tikai kuri nonākuši atklātībā.Nesaprotu,visādi knabi vidi izrādās bruņotas struktūras,staigā maskās,dara policijas itkā darbu.Un tie munipiciāļi bez speciālas izglītības?Latvija atstāj pilnīgi mafijas pārņemtas valsts izskatu.Es nesaku konkrēti par šo gadījumu.
2 1 atbildēt
Jānis Pekstiņš. 13.05.2019 20:13
Kāda dāma?krunkaina vecene.
3 0 atbildēt
ildico 13.05.2019 20:13
beidzot jutams, ka tas knab arī strādā
4 0 atbildēt
wow 13.05.2019 20:02
Vai cik mīlīgi ar 20% karali Andri tai bilditee
3 0 atbildēt
Jānis Pekstiņš 13.05.2019 20:02
Laiks uz Sibīriju doties.
1 2 atbildēt
atlaist!! 13.05.2019 19:58
ziepēs visa rīgas dome
4 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV