Īpaši skarbie, ļaunie vārdi piepildās! Lūk, kā leģendārs latviešu mūziķis "aplika" mūsējos: Eirovīzijā netiksim nekur, kārtējā izgāšanās!

Publicēts: 17.05.2019, Komentāri: 3

Latvija atkal neiekļūst Eirovīzijas finālā! FOTOGALERIJĀ NU JAU VĒSTURES MIRKĻI

Izraēlas pilsētā Telavivā 2019.gada 16. maijā norisinājās Eirovīzijas dziesmu konkursa otrais pusfināls, kur Latviju ar piekto kārtas numuru pārstāvēja grupa "Carousel".

Latvija par vietu finālā cīnījās ar konkursa dalībniekiem no Armēnijas, Īrijas, Moldovas, Šveices, Rumānijas, Dānijas, Zviedrijas, Austrijas, Horvātijas, Maltas, Lietuvas, Krievijas, Albānijas, Norvēģijas, Nīderlandes, Ziemeļmaķedonijas un Azerbaidžānas. Diemžēl, Latvijai neizdevās iekļūt Eirovīzijas finālā.


Kā jau ziņots, par iekļūšanu finālā Latvijas pārstāvjiem bija jācīnās ar Šveici, Zviedriju, Īriju, Austriju, Moldovu, Rumāniju, Dāniju, Armēniju, Albāniju, Azerbaidžānu, Maķedoniju, Norvēģiju, Krieviju, Nīderlandi, Horvātiju, Lietuvu un Maltu.

Pirmais starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa pusfināls Telavivā, Izraēlā, notiek 14. maijā, bet otrais – 16. maijā. Kopumā šī gada konkursā piedalās 42 valstis, no kurām 36 sacentīsies divos pusfinālos. Vieta finālā 18. maijā automātiski nodrošināta tā saucamajam “lielajam pieciniekam” – Francijai, Vācijai, Itālijai, Spānijai un Apvienotajai Karalistei, kā arī 2018. gada konkursa uzvarētājai Izraēlai.

Uzziņai:

Šogad LTV autoru un izpildītāju konkursā “Supernova 2019” uzvaras laurus plūca grupa “Carousel”, kura uz lielās Eirovīzijas skatuves kāpaj 2. pusfinālā 16. maijā, un šī bija divdesmitā reize, kad Latvija piedalās Eirovīzijā. Ne visi ir priecīgi par mūsu dalību šajā starptaustiskajā dziesmu konkursā – tajā skaitā pašmāju izklaides industrijas veterāns, grupas “Pienvedēja piedzīvojumi” solists un Valkas kultūras nama direktors Māris Žigats. Viņš asi kritizē "Supernovu" un Eirovīzijas dalību Latvijā: "Mēs netiksim nekur", vēstīja portāls TVNET.lv.

“Cik es redzēju un dzirdēju – uzskatu, ka tā nebija pareizā izvēle. Žūrija un cilvēki kārtējo reizi ir apliecinājuši savu nekompetenci. Ir jāmaina visa sistēma Latvijā, citādāk mēs netiksim no tās bedres ārā. Mēs pārliecināmies jau n-to reizi pēc kārtas, ka, diemžēl, cilvēku iebalsotās dziesmas no Latvijas Eirovīzijā nekur tālāk par pēdējo vietu netiek.

Ir jāsaprot, ko mēs īsti gribam.

Vai mēs gribam parādīt savus mūziķus vai nopelnīt noteiktu vietu. Tās ir atšķirīgas lietas. Ļoti daudzas valstis vienkārši brauc piedalīties, parāda savus aktuālos mūziķus vai jaunās zvaigznes, bet Latvijas uzstādījums man nav skaidrs. Ko mēs sūtam? Spēcīgu dziesmu Latvijā vai kaut kādu dziesmu ar cerību, ka tās būs populāra Eiropā? Es domāju, ka mūsu superžūrijai, kura tur sēž un tarkšķ katru reizi “Supernovā”, nav pašiem skaidrs, ko viņi vērtē.

Cik uzmetu aci, jā, nu, okei, kārtējā izgāšanās tā būs.

Varbūt kaut kas jāmaina. Es saprotu, ka televīzija grib šovu, lai skatās un patērē, tas ir pilnīgi saprotami. Bet tad, draugi mīļie, ir jātaisa viss pilnīgi savādāk. Tad taisām šovu, nevis domājam, ka mums vajag nopelnīt kaut kādu vietu. Tad izklaidējamies – ēdam popkornu, dzeram atspirdzinošus dzērienus vai alu un vienkārši dauzāmies. Bet tā dauzīšanās valstij izmaksā ļoti dārgi. Dalība Eirovīzijā ir dārga. Varbūt mums nevajag tērēt naudu Eirovīzijai, bet labāk to naudu iedot kaut kādai grupai vai mūziķim, lai viņš uztaisa karjeru ar labu PR un mārketingu. Te ir tas jautājums, ko mēs ar to Eirovīziju gribam panākt.

Tas nav skaidrs ne šī pasākuma producentiem, ne žūrijai. Re, kur iznākums – esam visu laiku pēdējās vietās.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Rita Z... 03.06.2019 00:13
Viņš "neaplika". Viņš prognozēja, jo šogad nekas nebija mainījies skatījumā no iepriekšējiem gadiem.
0 0 atbildēt
Latvijai tur nav jāpiedalās, jo nespējam 01.06.2019 23:25
drausmas, nedrīkst šītā tērēt nod maksataju naudu
2 0 atbildēt
tauta 01.06.2019 23:16
ko nu citu tur varēj gaidīt.............
2 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV