Nāve dažās minūtēs. Rajeckas meita Marija brīdina sabiedrību par žurku indi, kura nogalina mūsu mīluļus

Publicēts: 30.05.2019, Komentāri: 3
Traģisks notikums estrādes zvaigznes Olgas Rajeckas ģimenē - pāragrā nāvē miris viņas mājas mīlulis, kaķis vārdā Otto. Kā liecina Rajeckas meitas Marijas Miglinieces publicētā informācija sociālajos tīklos, runča nāves cēlonis ir saindēšanās ar žurku indi.

Olga raksta, ka nabaga dzīvnieks nomiris 15 minūšu laikā un viņu glābt nav bijis iespējams. Izsakām visdziļāko līdzjūtību Olgas Rajeckas ģimenei.

Marija Migliniece:

"Tikai dažas dienas atpakaļ, 20.05, manai ģimenei notika nelaime. Mans labākais draugs, dvēseles radinieks un vismīlētākā būtne kaķis Otto, tikai 6 gadu vecumā, nomira. Man un manai mammai Olga Rajecka šis notikums joprojām ļoti sāp un ir grūti noticēt,ka tā ar mums varēja notikt. Otto bija un ir mūsu ģimenes loceklis. Ar šīm sajūtām es dalos tāpēc, ka vēlos BRĪDINĀT VISUS DZĪVNIEKU MĪĻUS!

Otto bija labākajos gados, vesels runcītis ar spīdīgu spalvu un vienmēr labu apetīti. Viņam kā jau visiem kaķiem patika staigāt un ciemoties pie kaimiņiem, kuri par Otto vienmēr parūpējās un uzskatīja viņu par savu draugu. Diemžēl ne visiem mūsu kaimiņiem ir sirds. Mūsu kaimiņiene, neņemot vērā to,ka lielākajai daļai mājās dzīvo kaķi un suņi, nolēma,ka LABĀKAIS VEIDS KĀ ATBRĪVOTIES NO GRAUZĒJIEM IR LIETOT ŽURKU INDI. Šeit arī seko sāpīgākais- Otto nāves cēlonis ir saindēšanās ar žurku indi ( to noskaidroju sazinoties ar veterinārārsti kā arī tika izpētīts vss iespējamais info internetā.

Žurku inde nogalina dzīvu būtni - suni,kaķi vai pat cilvēku 15 minūšu laikā. To var iegādāties veikalā tikai par 1,39 eur. VAI TIEŠĀM TAS IR NORMĀLI,KA JEBKURŠ NO MUMS VAR TO NOPIRKT? Es uzskatu,ka tas ir absurds, ka veikalā samaksājot 1,39 eur var izdarīt slepkavību, jo ne vienmēr pirkšanas mērķis būs tikt vaļā no grauzējiem.

Es uzskatu,ka šādas indes pārdošana būtu jāaizliedz, vai arī no grauzējiem jālūdz atbrīvoties speciālistiem,kuri to izdara uzreiz. Vislabākais variants tomēr ir atvērt savu sirdi kādam kaķim,kurš izķers Jums visas peles,ja viņas Jums tik ļoti traucē! Slazdiņi arī nav sliktākais variants...
tāpēc,
CILVĒKI, LŪDZU PADOMĀJIET PAR SEKĀM, PAR TO,KA VAR GADĪTIES ĻOTI SĀPINĀT CITUS. LŪDZU PADOMĀJIET DIVREIZ PIRMS PATVAĻĪGI RĪKOJATIES!

PS. Paldies mūsu draugiem un līdzcilvēkiem par atbalstu, kopā būšu un uzmundrināšanu!"

Fotogalerijā redzams, cik Ottiņš bija super kaķis.

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

RIP protams 30.05.2019 23:33
Tak nedrīkst laist ārā no mājas savu mīluli. Viņš nezina, ko tur ārā drīkst ko nē!
1 0 atbildēt
sargāsim savus mājdzīvniekus paši 30.05.2019 23:17
RIP
2 0 atbildēt
līdzjūtība 30.05.2019 23:06
tas ir briesmīgi
2 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV