Nenāc ar sievu vai vīru! Slavenības šokētas par prezidenta Levita inaugurācijas drāmu, kura jau nosaukta par svingeru ballīti...

Par notikušo "vārās" mediji un soctīkli. Zināms, ka daudzas slavenības jau atteikušās ierasties uz Valsts prezidenta Egila Levita svinīgo inaugurāciju.
Publicēts: 01.07.2019, Komentāri: 39
Skandalozais latviešu komponists un mūziķis Zigmārs Liepiņš sociālajā tīklā Facebook paziņoja, ka neapmeklēs jaunievēlētā prezidenta Egila Levita inaugurāciju, jo viņu aizvainojis ielūgums.

“Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas sūtīts vienai personai - man! Un tā nav bijis nekad. Neesmu protokola speciālists, nepārzinu etiķetes smalkumus, bet to, ka tas ir nepieklājīgi, to zinu gan. Piezvanīju uz prezidenta kanceleju un jautāju, kāpēc tā. Atbildēja, lai varētu uzaicināt vairāk viesu!

Nodomāju, ka varēja tad aicināt visu tautu uz Daugavmalu. Tas jau būtu tautas prezidenta cienīgi. Tā nu atteicu.

Vēlāk izrādījās, ka vairāki mani paziņas saņēmuši tādus pašus ielūgumus vienai personai. Nu ko? Izskatās tā, ka Vējonis sāka savu prezidentūru ar nevainīgo - vispirms jāierauj, Levits ar vecpuišu/vecmeitu (arī man zināmas sievietes aicinātas norādītā dreskodā (!) vienas bez pavadoņa) ballīti. Ceru, ka prese pasekos līdz un būs kādas fotogrāfijas, jo interesē - CIK VĪRI NODOS SAVAS SIEVAS UN IES VIENI, KĀ ARĪ CIK SIEVAS NODOS SAVUS VĪRUS UN IES VIENAS?!!” paziņojis Liepiņš.

“Nav jau gluži svingeru saiets, lai teiktu akurāt, ka "nodos"”; “Tad jau Levits pats arī bez sievas būs tajā ballītē?! Hahahaha. Lai vietu ietaupītu”,- mēļo komentētāji.

Par notikušo mediji "vārās" un zināms, ka daudzas slavenības jau atteikušās ierasties uz Egila Levita svinīgo inaugurāciju. LEVITA DZĪVES MIRKĻI FOTOGALERIJĀ.

Levits sāks pildīt Valsts prezidenta pienākumus 8. jūlijā pēc svinīgā zvēresta došanas Saeimas sēdē. Līdz ar Levita stāšanos prezidenta amatā pilnvaru termiņš noslēgsies pašreizējam Valsts prezidentam Raimondam Vējonim.

8. jūlijā notiks jaunievēlētā Valsts prezidenta Egila Levita inaugurācijas pasākumi un to laikā iedzīvotāji ir aicināti uz Valsts prezidenta uzrunu pie Brīvības pieminekļa plkst.12.

Jaunievēlētā Valsts prezidenta uzruna pie Brīvības pieminekļa būs jauna tradīcija inaugurācijas dienā, pavēstīja prezidenta kancelejā. TV3 Ziņas no 17. minūtes:

FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Skolnieciņš no Pokaiņu meža 05.05.2021 09:19
Egils Levits ir viens no nozīmīgākajiem 21. gadsimta latviešiem. Viņš ir mūsu tautas likumīgais prezidents. Viņš ir Latvijas patriots. Ar savu drosmi un centību viņš iedvesmo dažādu nozaru studentus sasniegt pasākumus. Pavadot savas darba gaitas Rīgas pilī, Prezidenta kungs veic ļoti nozīmīgu darbu tautas labā. Egils Levits godpilni pārstāv Latvijas un latviešu tautas intereses visā plašajā pasaulē. Lai arī šogad 4. maiju aizēno Covid-19 pandēmija, tomēr nezaudēsim ticību labajam. Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Iedegsim tumši zilu svecīti uz dzīru galda. Aizlūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu par mūsu tautas prezidentu. Lai visvarenais Pērkons – Debesu Tēvs svētī mūsu tautas varoni Egilu Levitu!
Ar mīlestību pret Tēvzemi, Skolnieciņš no Pokaiņu meža
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #LatvijasRepublika #brīvība #demokrārija #4.maijs #EgilsLevits #ValstsGriba #patriotisms #latvietība #dievturība #latviskums #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #ZemesMāte
1 0 atbildēt
Tālis Pusbarnieks 07.07.2019 08:00
Mīļie draugi un līdzīgi domājošie! Būtu ļoti pateicīgs,ja spiežot "patīk",nospiest "ieteikt" ir stipri svarīgāk,jo tādejādi informācija izplatās strujāk.Matemātikas terminos runājot:"ģeometriskā progresijā".Paldies.
1 1 atbildēt
Vija Ludbārža 07.07.2019 07:13
Man nesaprotams ir it viss, kas darās ap Levitu.Vai tiešām latvietis latvietim paliek gardākais saldēdiens?
2 0 atbildēt
Harijs Strads 07.07.2019 06:46
Daudziem ir mīļākās,ir dzirdēts,ka Ķīlis iedzerot,tad Viņķelei esot viņu grūti savaldīt. Varbūt tāpēc tiek rīkota inaugurācija Mērnieku laiku stilā,kad kungi dejos ar kungiem un dāmas ar dāmām
1 0 atbildēt
Andris Rumba > Harijs Strads 07.07.2019 06:46
Viņš iedzer ne pa jokam-un vēl šo to zinu ko nekur publiski nezin un nezin ari žurnālisti, kurā vietā beidzas viņa plosti
2 0 atbildēt
Harijs Strads > Harijs Strads 07.07.2019 06:47
Tad ir švaki paparaci!
2 0 atbildēt
Andris Rumba > Harijs Strads 07.07.2019 07:58
nu jā-viņu nogādā vienā iestādē,kurā netiek iekšā paparaci-un tas notiek puslegāli, jo pat netiek dokumentēts lai paparaci neuzraktu.
0 0 atbildēt
Silvija Schvemberg ༺♥༻ 07.07.2019 06:45
Sevi cienošs un
savu sievu mīlošs vīrs bez sievas uz tādu "ballīti" neierastos! Nevaru iedomāties ka maestro R.Pauls uzlūgts ierasties bet viņa sieva nē! Inteleģentam cilvēkam tas ir apvainojums un pazemojums!
2 1 atbildēt
Harijs Strads > Silvija Schvemberg ༺♥༻ 07.07.2019 06:45
Varbūt kaut kas tiek kopēts no jūdu tradīcijām,bez apvainojumiem,jo mēs nezinām,kāpēc tāds piedāvājums,varbūt cienītais prezidenta kungs stādīs priekšā savu jauno feju!
1 0 atbildēt
Harijs Strads 07.07.2019 06:43
Mīnusiņ? Atklājies!
0 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV