Pēc ilgstošām baumām par netradicionālu seksuālo orientāciju apprecas Nacionālā teātra aktrise, VIŅAS MELO LABĀK zvaigzne

Publicēts: 14.07.2019, Komentāri: 4
Dziedošā aktrise Zane Dombrovska mijusi gredzenus ar mīļoto vīrieti Gunti Učelnieku, vēsta portāls Jauns.lv

Aktrises laulātais draugs Guntis Učelnieks kādreiz esot bijis tūrisma aģentūras "Kolumbs" īpašnieks, bet tagad strādājot par Vecrīgas viesnīcas "Dome Hotel" menedžeri. Zane Dombrovska šogad pēķšņi pārtrauca lietot sociālos tīklus, izdzēšot arī savu Facebook profilu. Tāpēc ar foto un videomirkļiem no Zanes un Gunta laulības ceremonijas 2019.gada 14. jūlija pusdienlaikā padalījušies kāzu viesi.

No sirds sveicam Zani ar skaisto notikumu! - FOTOGALERIJĀ.

Par Nacionālā teātra aktrises Zanes Dombrovskas seksuālo orientāciju baumots jau sen. Kādreiz fotogrāfi viņu divdomīgos mirkļos publiskā pasākumā pieķēra kopā ar kādu modes mākslinieci. Arī portālu ziņās komentāros zinātāji uzsver, ka aktrisei līdz šim bijušas attiecības tikai ar sievietēm.

Savukārt 2010.gadā žurnāls Vakara Ziņas un Nra.lv rakstīja: "Aktrise un dziedātāja Dombrovska uz publiskiem pasākumiem dodas reti un arī tad pārsvarā kopā ar saviem skatuves kolēģiem. Kopš Dombrovska ir parādījusies uz skatuves, viņai līdzās nekad nav manīts kāds mīļotais vīrietis. Kāds no Dombrovskas bijušajiem skolasbiedriem »VZ« pauda kaut ko līdzīgu pārliecībai, ka dziedātāja savas mīlas dziesmas ir veltījusi sievietei. Bilžu galerijā dažādi Dombrovskas dzīves mirkļi,Pārceļoties no Auces uz Rīgu, dziedātāja bijusi ļoti klusa un puiciska. Neraugoties uz to, ka skolas puiši viņai mēģinājuši «piecirst», Zane viņus esot uztvērusi kā vienkārši «tusiņa» biedrus. Brīžiem šķitis, ka meiteni vairāk interesējot citas sava dzimuma būtnes, par kurām viņa vienmēr centusies uzņemties aizbildniecību. Par to, ka šīs baumas varētu būt patiesība, var secināt, arī lasot intervijas ar Dombrovsku. Tā, piemēram, kādā intervijā žurnālam «Patiesie Stāsti», stāstot par otrā albuma tapšanas procesu, Zane pauž: «Protams, ir jau tādi grūtie brīži, kad liekas: viss, es vairs nevaru, man vairs nav spēka... Taču, kā saka mana draudzene: «Pie tevis nāk lielas lietas, tikai pirms tām tev tas «cietais rieksts» ir jāpārkož... »» Kā apliecina zinātāji, dziedātāja uztur īpaši draudzīgas attiecības ar sava dzimuma pārstāvēm..."

LASIET ARĪ: Seriāla 'Viņas melo labāk' galvenās zvaigznes Evijas Skultes seksa video


Interesanti, ka tieši šovasar, kļūstot par precētu sievu, Zane apceļos Latviju ar koncertprogrammu "Mīlestība" un Raimonda Paula melodijām, kas sāksies 19. jūlijā. Taču tā jau tas slavenību dzīvē notiek - īsi pirms koncertiem un lieliem projektiem tiek aktīvi proponēta privātā dzīve.

ZANES DZĪVES MIRKĻI FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

... 20.07.2019 15:22
Normala meitene,vienkarsa,forsa,izaugusi bez mammas...
1 0 atbildēt
Vita 19.07.2019 08:10
Nu viņa vienkārši sevi piesedz,lai nomaskētos.Un vienkārši viņa nav tik drosmīga lai atzītos ka ir lesbiete.
0 1 atbildēt
Ernesto 17.07.2019 17:20
Parto ka viņa ir lesbiete zināms jau 10 gadus... Abet nu visi homo taču ir arī biseksuāļi
1 1 atbildēt
tauta 15.07.2019 20:05
Laikam jau aprēķina laulības.. kā gobzemam
2 1 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV