Uz ielas pilsētas centrā! Šaušalīgās jaunieša slepkavības dēļ saļodzījies Valsts policijas priekšnieka, ģenerāļa Ķuža krēsls

Smadzenes bija putrā; bez iemesla nežēlīgi sita līdz nāvei. Par nezvēru nosisto jaunieti Ķuzis var zaudēt amatu. Iekšlietu ministrs Ģirģens sašutis, kā policija uzdrīkstējās nepieprasīt slepkavu apcietināšanu.
Publicēts: 08.08.2019, Komentāri: 8
TV3 raidījums Bez Tabu satraukti ziņo par traģisko atgadījumu Krāslavā, kur pie kafejnīcas Todes pašā pilsētas centrā par nieka cigareti izcēlies kautiņš, kā rezultātā 24. jūlijā miris Andris Olehno. Kautiņā iesaistītie un aizdomās turamie noziedznieki par 28 gadus vecā vīrieša noslepkavošanu joprojām atrodas uz brīvām kājām, par ko sašutis ir iekšlietu ministrs Ģirģens.

Andrim Olehno šai pasaulē palikusi mīļotā sieviete Kristīna ar bērniem, par kuriem viņš uzņēmās rūpes. Tagad viņi ir palikuši bez gādīga un stipra pleca ģimenē, jo Andra dzīvība tika atņemta Krāslavas centrā pie vietējās populārākās kafejnīcas. Andris un pārējie 3 kautiņā iesaistītie vīrieši konfliktējuši par nieka cigareti. Sitēji savā starpā ir radinieki, turklāt no situētas ģimenes Krāslavā, kuru aizraušanās esot cīņas māksla.

Bojā gājušā tuvinieki raidījumam stāsta: neskaitāmus sitienus Andris esot saņēmis pa galvu, kā arī viņš esot vairākas reizes triekts pret asfaltu. Brālis stāsta: "Viņš pat neredzēja, ka viņam pieskrēja no aizmugures. Viņam nebija pat iespēju aizstāvēt sevi."


NOSLEPKAVOTAIS ANDRIS FOTOGALERIJĀ. Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem.

Uzziņai:

Neapmierināts ar daudzu kriminālprocesu izmeklēšanas gaitu, iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens ticies ar Valsts policijas priekšnieku Intu Ķuzi.

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens ir uzdevis Valsts policijas priekšniekam Intam Ķuzim un Iekšējās drošības biroja priekšniekam Valteram Mūrniekam izvērtēt policijas darbinieku rīcību saistībā ar Krāslavā notikušo kautiņu, pēc kura mira cilvēks. Operatīvā informācija liecina par iespējamu liecinieku ietekmēšanu, kā arī Krāslavas iedzīvotājiem minētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanas rakstura dēļ esot bailes par savu drošību.

Attiecīgi Ģirģens uzdevis Ķuzim izvērtēt VP Krāslavas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas priekšnieka vietnieka rīcību un kriminālprocesa virzītāja rīcības un pieņemto lēmumu tiesiskumu, drošības līdzekļa izvēli aizdomās turētajām personām, kā arī šo policijas darbinieku atbilstību ieņemamajam amatam.

Ģirģens uzdevis Ķuzim tuvākajā laikā prezentēt plānu, kā tiks uzlabots Valsts policijas darbs, īpaši – kā tiks panākta izmeklēšanas kvalitātes celšana. Ja policijas priekšnieka paustais ministru nepārliecinās, tad ar viņu tikšot pārtrauktas darba tiesiskās attiecības.

Jau iepriekš Ģirģens paudis, ka ir neapmierināts ar vairāku krimināllietu izmeklēšanas dinamiku, kā piemērus minot Kuldīgā notikušā ugunsgrēka un Mārupes novadā nošautā advokātu un bijušā tiesneša Ulda Bērziņa lietas. 20. jūlija vakarā Mārupē notikušā nozieguma rezultātā bojā gājis Bērziņš, kurš sašauts, ierodoties mājās un sastopot laupītājus. Bērziņš ar šautām brūcēm nogādāts slimnīcā, taču tur miris.

Savukārt 17. jūlijā Ģirģens uzdeva veikt policijai intensīvu izmeklēšanu par gadījumu, kad Kuldīgas novadā naktī, iespējams, aizdedzināta Kuldīgas rajona prokuratūras prokurora, bijušā Kuldīgas policijas iecirkņa priekšnieka Ginta Mežiņa automašīna.


Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapas: 12
Ieteikt:
Sekot:
slavenibas.lv draugiem.lv slavenibas.lv twitter slavenibas.lv facebook

Komentāri:

Elmārs 15.08.2019 21:31
Ja ministrs neko nedarīs, lai lietu atšķetinātu, tad es ar ģimeni braucu prom no šīs valsts
1 0 atbildēt
Ligita Tetereva 10.08.2019 14:13
Apbrīnojami,ka šie mēsli netika apcietināti uzreiz,bet palaisti brīvībā.Vai tiešām Ķuzis un tie viņa padotie vēl sēž savos krēslos?Bija uzreiz jāpatriec un jāieliek tādi,kas prot pareizi izvērtēt situāciju un pieņemt pareizu lēmumu un attiecīgi rīkoties.Vienkārši riebjas,cik daži ir pārāki par citiem noziedzniekiem,slepkavām un bandītiem.
3 0 atbildēt
Alberts Pudānsvakar 14: 10.08.2019 14:12
Kā viena man draugos esoša sieviete tās puses kura pazīst visus tos bandītus, komentēja ka turpat Krāslavā jūnija beigās tika miris atrasts 28 gadus vecs puisis . Arī itkā bij redzamas vardarbības pēdas, bet viss tika norakstīts uz mistisku epilepsiju ! Tas puisis itkā tajos pat nelaimīgajos spēļu automātos vinnējis krietnu summu naudas, bet ejot uz mājām viņu sagaidījuši iespējams (pat vairāk kā iespējams ) šie paši bandīti, aplaupījuši un noslepkavojuši ! Tātad redzams tas nav pirmais gadījums kas tur Krāslavā noticis ! Es jau viņai atbildēju ka lai raksta sūdzību prokuratūrai par minēto gadījumu un izmeklēšanu veic no jauna ! Nevar taču stāvēt malā kā aitu baram un ļaut sevi slepkavot ! Ja ņemtos cieši klāt neatkarīga izmeklēšana tad droši vien atklātos citas jau notušētas nelietības !
1 0 atbildēt
Ligita Tetere > Alberts Pudānsvakar 14: 10.08.2019 14:12
Un šeit jau pat nav vairs ,ko piebilst,ir nežēlīgi noslepkavots cilvēks,noziedznieki zināmi ,bet uz brīvām kājām!Super!Vēl jāprasa ,ko viņu treneris ir šiem slepkavām mācījis-sist nost cilvēkus uz ielas?Te ne tikai visa tā policistu varza jāpadzen no darba,bet arī šo slepkavu treneris......No delfiem-Iekšlietu ministra Sanda Ģirģena retorika ir populistiska un (VP) priekšnieka Inta Ķuža nomaiņa nav nepieciešama, atzina Latvijas Iekšlietu darbinieku arodbiedrības valdes priekšsēdētājs Armands Augustāns.Sviests kaut kāds!
2 0 atbildēt
Iveta Kramiņa 10.08.2019 14:11
Vispār šādus ne cietumā likt, bet aizsūtīt pakaļ savam upurim. Ja šādi vispār var izdarīt, tad tās jau ir dabas kļūdas un labāk diez vai paliks pat ja atsēdēs cik viņiem tur iedos. Lai gan par šādu nodarījumu cilvēkam (vai jebkam citam dzīvam) nav izmērojams cik gadus būtu jāsēž. Tādus vispār no sabiedrības likvidēt. Neizpauž vārdus gan jau lai nesāktos sodīšana pirms tiesām un tamlīdzīgi. Sargā vēl tādus mērgļus, it kā viņu dzīvībai un veselībai pēc šī būtu kāda vērtība, ja reiz paši to nenovērtē. Lai gan stāsta daļa, ka kāds bezpalīdzīgi skatās no malas, arī ir visai.... nelāga...?
2 0 atbildēt
Regīna 08.08.2019 21:17
Krāslavieši labi pazīst slepkavas!
2 0 atbildēt
Ritma Pedece 08.08.2019 19:37
Īespējams, orgānu tirgotāju kārtējais pasūtījums, ja jau tāda attieksme pret cietušo un auklēšanās ar slepkavām. Sabiedrība pat nav tiesīga zināt slepkavu vārdus, lai tie varētu baudīt visu cieņu un godu, un turpināt iiesāktos kriminālnoziegumu
5 0 atbildēt
Aija 08.08.2019 19:14
Jācer, ka neliešiem nāks atpakaļ dabiskā ceļā
2 0 atbildēt

Pievienot komentāru

Paparacci

Slavenības bildēs

MEKLĒT SLAVENĪBU

www.RezervesDalas24.LV